Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

receiver pioneer:VSX-LX60

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
onsene



Pridružen/-a: Tor Okt 2008 19:45
Prispevkov: 9
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 07, 2008 19:49    Naslov sporočila: receiver pioneer:VSX-LX60 Odgovori s citatom

Ali ga kdo ima(prosim za ĆØim veĆØ podatkov o njem) in kateri zvoĆØniki(7,1 ali 5,1kompleti)najbolj paÅ”ejo zraven.(cena do 3000ā‚¬)

hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 07, 2008 20:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

VpraÅ”anje je, ĆØe boÅ” tule naÅ”el koga, ki ima ta receiver.ƈe pa malce poggoglaÅ”, pa boÅ” naÅ”el kar veliko testov in mnenj.Sam sicer nisem ljubitelj Pioneerjevih AV receiverjev, a iz prve roke o njem ne morem dati mnenja.
Odgovarjam sicer zaradi neĆØesa drugega.Odgovora, kateri zvoĆØniki nanj paÅ”ejo, ni.Ampak za 3000ā‚¬ boÅ” lahko že dobil kaj zelo solidnega in me je kar malce strah(glede na postavljena vpraÅ”anja), da znaÅ” denar nesmotrno naložiti.
ƈe imaÅ” le prostor, potem za spredaj kupi kakÅ”ne konkretne samostojeĆØe zvoĆØnike, dober center in kakÅ”ne liĆØne za zadaj.Ob dobrih glavnih boxih subwooferja ne rabiÅ”, sploh pa ne 7.1 sistema!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 07, 2008 21:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A 3000ā‚¬ je cena za vse skupaj?? Si pa odloĆØen, da bo Pioneer? Jst bi tut malo posurfal tut po drugih znamkah (Yamaha, Onkyo, Marantz, NAD...) Za malce manjÅ”i denar nekateri ponujajo veĆØ.

DrugaĆØe pa bi se strinjal s predhodnikom! Definitivno ene orng fronte in center.

Kar se tiĆØe 7.1 ali 5.1 je stvar taka, da ĆØe mislÅ” gledat samo DVDje pol ti 7.1 ne Å”pila nobene vloge, ker je itak veĆØina v 5.1 ali eventuelno v 6.1 tehniki.

Glede wooferja je pa tako, tut ĆØe maÅ” dobre fronte ti lahko povem, da woofer le doda tisto piko "na i" pri efektih. Je za razmislit!

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 07, 2008 23:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

So lahko gledanja razliĆØna glede tega ali woofer da ali ne.Sam sem imel enega vrhunskega, pa sem ga prodal, ker nisem videl nobenega smisla, da mi prostor jemlje.K efektom woofer niĆØ ne prispeva, base in glasnost pa itak moram vrteti nazaj, da mi s stene slik ne pomeĆØe! Razz
ƈe pa se kdo odloĆØa za bookshelf zvoĆØnike ali pa one vitke samostojeĆØe, potem pa je woofer na mestu.
Razumem pa tako, da bi za zvoĆØniÅ”ki set dal do 3000ā‚¬.V tem primeru lahko dobiÅ” res solidno stvar, izbor pa je resniĆØno velik.
Samo eden od Å”tevilnih možnih primerov:ƈe vzameÅ” glavne Klipsch RF-82, center RC-62 in za zadaj RS-62, te bo to na www.hifi-alt.de s poÅ”tnino vred stalo bistveno pod 2000ā‚¬, te bo pa za vselej minilo poželenje po kakem subwooferju! Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
onsene



Pridružen/-a: Tor Okt 2008 19:45
Prispevkov: 9
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 17, 2008 20:56    Naslov sporočila: receiver pioneer:VSX-LX60 Odgovori s citatom

ja...sem zelo velik fan pioneer-ja.Ta ojaĆØevalec definitivno kupil bom jaz...(sedaj imam marantz 4300....ki lepo dela je pa star 7 let),spredaj imam infinity 30+ center infinity+sw jamo+zadaj celestion 3 mk II.

spredaj bi dal tudi celestion F38 in center F48c.Me pa tudi navduÅ”ujejo kef-i in boversi pa tudi monitor audio...lahko kaj veĆØ podatkov o željenih stvareh

lp

onsene
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe