Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nekaj (zacetniskih) vprasanj

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
IllegalArgumentException



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 21:50
Prispevkov: 2
Kraj: Ipswich

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 30, 2008 22:25    Naslov sporočila: Nekaj (zacetniskih) vprasanj Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Zanimam se za nakup domacega kina. Uporabljal bi ga za gledanje filmov in obcasno poslusanje glasbe. Ker sem v vsem skupaj bolj zacetnik se oziram po malo cenejsih varjantah. Nekaj stvari ze imam v mislih zanima pa me vase mnenje. Imam tudi nekaj (mogoce bedastih) vprasanj.

Zaenkrat sem se odlocil, da bom preskocil zadeve iz skatle in poskusil s posamicnimi kosi. Kar se tice zvocnikov so mi cenovno in upam da za ta denar tudi performancno padli v oko zvocniki Q Acoustics. Razmisljal sem predvsem o 1010i 5.1 s tem da bi prednja zvocnika zamenjal z 1050i. Mislite, da je to potrebno ali bi zadostoval ze "osnovni paket"?

Kar se tice receiverjev kolebam med Denon AVR-1909 in Onkyo TX-SR606. Sicer tezko povem zakaj ampak nekako se bolj ogrevam za Denona. Kaj mislite vi?

Razmisljal sem tudi o nabavi gramofona Pro-Ject Debut III/Phono USB. Je poceni in ima vgrajen predojacevalec. Gramofon bi roko na srce za zacetek kupil zato, ker se je treba z njim ukvarjati. Zadnje case ugotavljam, da ne poslusam vec albumov v celoti in samo nekaj preskakujem. Gramofon pa se mi zdi da bi me malo prisilil, da si vzamem cas za muziko. Mogoce to ni najboljsi razlog za nabavo gramofona ampak kaj ces.

Hvala za vsako mnenje in nasvet.

Edit: pozabil sem omeniti, da bi za filme verjetno nabavil kar PS3, baje da ni tak slab za ta namen pa se kako igro bi lahko kdaj "ruknil".
_________________
Never underestimate power of stupid people in large groups.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
streki



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 17:09
Prispevkov: 124
Kraj: Lukovica

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 03, 2008 21:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

1050 sem poslušal na stereo varijanti z NAD L53 pa morm reèt da so odlièni (za ta cenovni razred).Tko da èe boš na reciverju prklopu na stereo boš užival tudi v dobri glasbi,pri filmu pa mislim da tud užival.Glede reciverja pa mislim da ni slaba izbira èe kupiš katerega od teh dveh.
OK to je to pa sreèno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
IllegalArgumentException



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 21:50
Prispevkov: 2
Kraj: Ipswich

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 04, 2008 11:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za odgovor.

A sta ta dva recieverja drugace primerna po moci za te zvocnike?

Hvala
_________________
Never underestimate power of stupid people in large groups.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
streki



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 17:09
Prispevkov: 124
Kraj: Lukovica

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 04, 2008 18:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

seveda saj qacoustics niso zahtevni zvoèniki kej veè pa izveš v trgovini VKLOP v Ljubljani tam ti bojo najbolje svetovali.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe