Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

High End 2012
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 04, 2012 14:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Daljsi dopust v Minhnu je sicer odpadel, pa vendar......cez pol ure startam, direkt z dela!!!Very Happy
Ne bo sicer kot prejsnja leta, v soboto in nedeljo pa se da vseeno kaj videti in slisati.
_________________
Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
vojcb



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 17:41
Prispevkov: 455
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 04, 2012 15:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kraljmatjaz je napisal/a:
Daljsi dopust v Minhnu je sicer odpadel, pa vendar......cez pol ure startam, direkt z dela!!!Very Happy
Ne bo sicer kot prejsnja leta, v soboto in nedeljo pa se da vseeno kaj videti in slisati.


Dober si, jaz sem bil že parkrat v Muenchenu na sejmu in v enem dnevu sicer nekaj vidiŔ ampak na koncu dneva si že kar malo zmahan.
ƈe si vzameÅ” dva dneva za ogled, si pa že kralj, lahko tudi Matjaž Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 04, 2012 15:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dva dni seveda, sobota in nedelja , zame je to najboljsi dan, poleg cetrtka, ko je rezervirano za operaterje.
Samo za en dan pa res ne bi sel, se niti ne obrnes.
_________________
Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
zaveznik



Pridružen/-a: Pon Mar 2010 11:51
Prispevkov: 35

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 05, 2012 01:01    Naslov sporočila: Re: MAS Team Highend Munich show prvi dan Odgovori s citatom

gero je napisal/a:
zaveznik je napisal/a:
http://www.myaudioshop.si/domov/clanek/uradno-porocilo-mas-highend-munich-show-prvi-dan/


Tale link je pa dober, sem se na njemu pasel skoraj celo noĆØ... Wink

Drugi dan reportaže s fotografijami je tukaj:http://www.myaudioshop.si/domov/clanek/uradno-porocilo-mas-highend-munich-show-drugi-dan/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 06, 2012 18:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom






















































To je vredno ogleda Exclamation Cool

Isto na desni strani Cool Cool Cool
















Tole bi pa spadalo zraven hostese ki je v eni od prejŔnjih slik-lepotica in zver Rolling Eyes





ƈakanje na nastop Brooke Miller tonski mojster zadaj, in ĆØisto novi Studijski Geneleci spredaj.












Upam da boste z prispevkom zadovoljni.
Sam sem ocenil da je imel najboljÅ”o reprezentacijo za moja uÅ”esa Dan D Agostino z svojimi zverinami in Sonus Faberji takoj za tem pa Gamut v kompletu.Izpostavim Å”e pa lahko OceanWay zvoĆØnike.
Vse bolj je pa prisotna Analogija.Ogromno Gramofonov, in ploÅ”ĆØ ki so dosegale 90 eu cene, in to rabljene.Nove pa od 35-55 eu.
Dosti je pa bilo tudi Sacd-jev.Vendar absolutno je dominiral vinil.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zaveznik



Pridružen/-a: Pon Mar 2010 11:51
Prispevkov: 35

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 06, 2012 20:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

GALERIJA FOTK:
http://www.myaudioshop.si/domov/clanek/uradno-porocilo-mas-highend-munich-show-tretji-in-cetrti-dan/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matjaz z



Pridružen/-a: Pon Dec 2008 13:50
Prispevkov: 236
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 06, 2012 21:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hvala - longpay,
sem se že ustraÅ”il da se zaradi kanĆØka sarkazma na tvoj prvi post ne boÅ” veĆØ oglasil, pa vidim da imaÅ” debelejÅ”o kožo ; )

Koliko kvalitetne pa dejansko so te predstavitve, a lahko proizvajalci v teh pogojih dosegajo visok nivo zvoĆØne kvalitete, ali je to le bolj vizualni prikaz in moraÅ” potem pri dealerjih - kjer so boljÅ”i pogoji za posluÅ”anje, Å”e enkrat preverjati vse skupaj. Verjetno so prostori veĆØji in akustiĆØno bolje tretirani - vsaj tako zgleda.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 06, 2012 21:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

matjaz z je napisal/a:
hvala - longpay,
sem se že ustraÅ”il da se zaradi kanĆØka sarkazma na tvoj prvi post ne boÅ” veĆØ oglasil, pa vidim da imaÅ” debelejÅ”o kožo ; )

Koliko kvalitetne pa dejansko so te predstavitve, a lahko proizvajalci v teh pogojih dosegajo visok nivo zvoĆØne kvalitete, ali je to le bolj vizualni prikaz in moraÅ” potem pri dealerjih - kjer so boljÅ”i pogoji za posluÅ”anje, Å”e enkrat preverjati vse skupaj. Verjetno so prostori veĆØji in akustiĆØno bolje tretirani - vsaj tako zgleda.


Verjemi absolutno dosežejo zelo visok prag reprodukcije, ĆØe se le potrudijo, oz ĆØe jim je na voljo dovolj velik prostor.
ƈe izvzamem na primer enega kitajca, ki predstavlja sistem v zelo malem prostoru, ker so ga tja stlaĆØili oz ni mogel dobiti veĆØjega prostora saj je paĆØ nepomemben.
Tu ni kaj dodati vse je na zelo visokem nivoju tudi akustika prostorov je vŔteta.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 07, 2012 00:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP

@longplay, se kaj spomniÅ” kako so igrali "ZELLATON" zvoĆØniki, so med najstarejÅ”imi zvoĆØniÅ”kimi produkcijami v NemĆØiji in na svetu ?
So tisti z navidez "ploĆØevinastimi" pogonskimi enotami Wink
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
zaveznik



Pridružen/-a: Pon Mar 2010 11:51
Prispevkov: 35

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 07, 2012 10:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Highend Muenchen reportaža v angleÅ”ĆØini; sobota-nedelja:
http://www.myaudioshop.com/news_single/article/munich-highend-show-2012-offical-report-day-three-and-four/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zaveznik



Pridružen/-a: Pon Mar 2010 11:51
Prispevkov: 35

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 08, 2012 10:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Muenchen High End Show: KUZMA:
http://www.myaudioshop.com/news_single/article/kuzma-stabi-m/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zaveznik



Pridružen/-a: Pon Mar 2010 11:51
Prispevkov: 35

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 08, 2012 14:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kuzma na sejmu:
http://www.myaudioshop.si/domov/clanek/munchen-highend-show-kuzma-stabi-m/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 08, 2012 19:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa se par mojih vtisov.
Na showu sem bil,zaradi delovnih obveznosti, samo v soboto in nedeljo, ABSOLUTNO premalo. Prejsnja leta tako v Frankfurtu kot kasneje v Muenchenu, sem si rezerviral vse stiri dni showa pa se to je komaj dovolj.
Dva dni potrebujes, da samo bezno pregledas vso ponujeno avdio tehnologijo, kaj se , da bi kaj kriticno poslusal in ocenjeval.
Poleg Highend Showa je zadnja leta se Hifideluxe, ki je tudi vreden ogleda.
Pa se, po raznih hotelih nekateri proizvajalci privatno predstavljajo svoje novosti (letos sem zasledil svetovno premiero italijanskih Leonardo zvocnikov, pa se kaj bi se gotovo naslo).
Skratka za popoln pregled je potrebnih 4 dni full immersion v highend avdio.

Kaj mi je bilo vsec:
1) Estelon + Vitus audio
2) Devialet + Wilson audio
3) Cessaro horni
4) obe Tidal postavitvi
5) obe postavitvi z Rockport zvocniki.

Posebej bi omenil se Silbatone dvorano, kjer je stari macek Joe Roberts s "crazy" korejskimi pajdasi predstavljal 80 let stare Western electric 15A horne. Kar ne mores vrejeti kako te stare skatle odigrajo. Dvorana je bila nabito polna vseh trikrat, ko se m sel mimo.

Se par utrinkov.
Morje vinila in gramofonov.
Morje vsakovrstnega zeelooooooo dragega kablovja, super business.
Vsepovsod novi streamerji, avdio PCji in podobna tehnologija, s katero se glasba reproducira brez fizicne podlage. Nov business, ajde navali!!!
Novosti, a la Devialet, malo ali nic, vse (pre)vec energije se posveca designu, dragim materialom, ki zvoku aparatur ne doprinesejo nicesar, bistveno pa vplivajo na ceno.

Za prihodnje leto bo treba temeljito planirati delo in dopust, Muenchen caka!!! Very Happy

Lp
Miran
_________________
Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 08, 2012 23:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kralj matjaž.
Si posluŔal Gamute?
Ali videl gromoooozanske Nola zvoĆØnike ?
Kaj praviÅ” na gneĆØo ki je bila pri D Agostino-Sonus kombinaciji ?
Si bil na koncertu Brooke Miller?
Sem ga dvakrat zamudil tretjiĆØ pa ne. Uspelo mi je.Bila je nepopisna gneĆØa niti en sedež ni ostal prost.
Za halo 3 in 4 bi rabil jaz 3 dni da bi vse poÅ”nofal po dolgem in poĆØez.
ƈe bi bili Å”e hala 1 in 2 zraven kot lani pa bi rabil cel teden.
ƈas pa tako neusmiljeno teĆØe da ne moreÅ” verjet, kar naenkrat je ura Å”est. Shocked Drugo leto mi dva dneva ne uideta. Exclamation
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 09, 2012 00:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ajka je napisal/a:
LP

@longplay, se kaj spomniÅ” kako so igrali "ZELLATON" zvoĆØniki, so med najstarejÅ”imi zvoĆØniÅ”kimi produkcijami v NemĆØiji in na svetu ?
So tisti z navidez "ploĆØevinastimi" pogonskimi enotami Wink


Ajka
Na žalost mi je to uÅ”lo mimo.Enostavno ni Å”lo.Premalo in Å”e enkrat premalo ĆØasa. Mad
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
Stran 2 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe