Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Soul Sonic
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mitko



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 23:20
Prispevkov: 344

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 20, 2012 21:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Laughing Laughing Laughing
Blamaža na kvadrat: sicer mi nekako ni Å”la v raĆØun tista hitrost izpihovanja, vendar pri danaÅ”njem marketingu sem verjel, da poskuÅ”a nekdo prodati zvoĆØnike Very Happy Da gre za Baumax sem tudi Å”ele sedaj opazil Laughing
Klinc, soparno je bilo danes Embarassed
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Å pilferderber



Pridružen/-a: Čet Dec 2009 1:24
Prispevkov: 775

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 21, 2012 07:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

evo, nisem edini.. Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stormsonic



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 2:00
Prispevkov: 764
Kraj: MB

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 21, 2012 11:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hehe, tudi meni so tile ventilatorji takoj padli v oĆØi v MB Baumaxu Very Happy Prva asociacija je res bila, da gre za Soul Sonic zvoĆØnike
_________________
My DMM will go only to 10, maybe your DMM can go to 11?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 21, 2012 12:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

stormsonic je napisal/a:
hehe, tudi meni so tile ventilatorji takoj padli v oĆØi v MB Baumaxu Very Happy Prva asociacija je res bila, da gre za Soul Sonic zvoĆØnike
Žal ne najdem teme o "tvoji" AWG30 žiĆØki.
Vtaknil sem jo v amp, poti menjal za uporovnega z smdji, na izhod dal rodinirane RCAje in Eichmann silver Bullet pluge do tube DACa in -tale žica res "igra" kot pri norcih..
11 toĆØk od 10ih. Wink
_________________
Great people talk about ideas, average people talk about things, small people talk about other people.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 19, 2013 09:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Po dolgem ĆØasu sva z Ambasadorjem vĆØeraj obiskala ZvoĆØnika. V tem ĆØasu je ZvoĆØnik cel sistem Å”e malo poÅ”lihtal in dodal KoroÅ”cev sub, ki se odliĆØno vklopi k SS. ƈe bi ne uporabili par Ambasadorjevih j.....h CD, bi težko odkrili kako napakico, ki pa jih bo ZvoĆØnik poƦasi sgurno odpravil. Maaaa, tudi ĆØe jih ne, je to top end sistem.


lp


Nazadnje urejal/a CASTOR Tor Jan 22, 2013 19:04; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 19, 2013 12:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

4x spectron?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 19, 2013 13:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, ma "samo" trije v uporabi.BTW, vpraŔanje za zaprisežene navduŔence lampaŔev;Koliko SE, PP ali OTL, bi rabli, za dobit enak realizem v tem setupu.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
tromba



Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37
Prispevkov: 741
Kraj: Okolica LJ

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 19, 2013 14:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

CASTOR je napisal/a:
Ja, ma "samo" trije v uporabi.BTW, vpraŔanje za zaprisežene navduŔence lampaŔev;Koliko SE, PP ali OTL, bi rabli, za dobit enak realizem v tem setupu.

LP


Za realizem v omenjenem setupu imajo najveĆØ zasluge Impulsi. Gre za zdrav koncept zvoĆØnika, ki to omogoĆØa.
NihĆØe me o ĆØem drugem ne bo prepriĆØal.
Seveda kvaliteta ostalih komponent doda piko na i.


Nazadnje urejal/a tromba Sob Jan 19, 2013 14:42; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 19, 2013 14:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

CASTOR je napisal/a:
Ja, ma "samo" trije v uporabi.BTW, vpraŔanje za zaprisežene navduŔence lampaŔev;Koliko SE, PP ali OTL, bi rabli, za dobit enak realizem v tem setupu.

LP


veŔ castor jaz to vse že dolgo vem...prvo so bili narejeni in posluŔani veliki k1. Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tromba



Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37
Prispevkov: 741
Kraj: Okolica LJ

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 19, 2013 14:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

mitko je napisal/a:
Ah, daj no, ta zmazek od oblikovanja ne seže do kolen Soulsonicom. ƈeprav me SS zvokovno niso prepriĆØali, so pa vsaj videti dobro Smile Kaj dobro, fantastiĆØno!


Mitko,

Soulsonici so v pravem setupu in prostoru zvoĆØniki, kakrÅ”nih veĆØina Å”e ni sliÅ”ala, RES HUDI.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pasuljaris



Pridružen/-a: Pet Apr 2009 22:13
Prispevkov: 1526
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 19, 2013 15:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Predvidevam, da je gospod na desni v copatih ZvoĆØnik.
ƈe ni skrivnost, kateri je kateri od ostalih dveh (da si bom znal lažje predstavljati, s kom se obĆØasno kregam) Smile
_________________
Usoda se igra s ĆØlovekom, ĆØlovek pa igra na trobento.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 19, 2013 15:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ambasador v sredini jaz pa v na levi v ozadju.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 19, 2013 15:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

tromba je napisal/a:
CASTOR je napisal/a:
Ja, ma "samo" trije v uporabi.BTW, vpraŔanje za zaprisežene navduŔence lampaŔev;Koliko SE, PP ali OTL, bi rabli, za dobit enak realizem v tem setupu.

LP


Za realizem v omenjenem setupu imajo najveĆØ zasluge Impulsi. Gre za zdrav koncept zvoĆØnika, ki to omogoĆØa.
NihĆØe me o ĆØem drugem ne bo prepriĆØal.
Seveda kvaliteta ostalih komponent doda piko na i.


Hotel sem povedat, da v takem setupu težko najdeŔ lampaŔa, ki bi nudil toliko kot digidagi.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
markoni



Pridružen/-a: Pon Mar 2009 23:09
Prispevkov: 541
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 19, 2013 15:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

DuŔa vs. razglas !
_________________
Only trust your hart (ears) ! Elephant man ......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ck



Pridružen/-a: Pon Feb 2009 19:27
Prispevkov: 1605
Kraj: kamnik

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 19, 2013 17:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

CASTOR je napisal/a:
Ambasador v sredini jaz pa v na levi v ozadju.

lp


Na mizici pa Chivas regal (Whisky) Laughing
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
Stran 6 od 9

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe