Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Mrežni predvajalniki audio formatov
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 10, 2013 22:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

mi lahko kdo iz prve roke pove kako se obnese Pioneer N50 mrežni predvajalnik?

Vsak info dobrodošel...

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
HIFRIK



Pridružen/-a: Tor Feb 2009 20:40
Prispevkov: 418
Kraj: M.Sobota

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 11, 2013 09:49    Naslov sporočila: Re: mrežni predvajalniki audio formatov Odgovori s citatom

kumer je napisal/a:
Da ne bomo smetili SB teme, morda tukaj zberemo kaj več informcij o mrežnih predvajalnikih glasbe.

Test: NAD C446 Streaming Client mit WLAN, Gapless, Last.fm @ Co. im Videotest
http://www.areadvd.de/lm/AV_Hardware/test_nadc446.shtml



TEST: Denon Netzwerk-Audio-Player DNP-720AE
http://www.areadvd.de/hardware/2011/denon_dnp720ae.shtml



Tema že obstaja Cool
http://www.audio-kontakt.com/forum/viewtopic.php?t=2453&highlight=predvajalniki
_________________
Greetings from The Humungus! The Lord Humungus! The Warrior of the Wasteland! The Ayatollah of Rock and Rolla!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
kumer



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 10:45
Prispevkov: 948
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 12, 2013 12:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

morda je lahko admin pobriše ali vkjluči v že obstoječo temo
Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fuego



Pridružen/-a: Sre Sep 2009 15:19
Prispevkov: 1027
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 13, 2013 10:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A se da ta Denon upravljat samo z Iphone-om ali obstaja tut kak App za Androida?
_________________
Popravljam vse vrste PC-jev, notesnikov....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 13, 2013 12:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fuego je napisal/a:
A se da ta Denon upravljat samo z Iphone-om ali obstaja tut kak App za Androida?


Ta podatek boš gotovo našel na spletni strani proizvajalca, v veliki večini primerov pa temu je tako.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiourbis



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 20:34
Prispevkov: 122
Kraj: OBALA

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 13, 2013 14:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz bi potreboval namig. Imam Dynaudio XEO3 wireles zvocnike in bi potreboval en vsestranski mrezni predvajalnik ki predvaja tudi CD ploscke.
Pomislil sem na OPPO 103... Imate vi se kak predlog? Magari kaj cenejsega in manjsega....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fuego



Pridružen/-a: Sre Sep 2009 15:19
Prispevkov: 1027
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 14, 2013 09:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

before je napisal/a:
fuego je napisal/a:
A se da ta Denon upravljat samo z Iphone-om ali obstaja tut kak App za Androida?


Ta podatek boš gotovo našel na spletni strani proizvajalca, v veliki večini primerov pa temu je tako.


Nisem našel na spletni strani ampak kar pri stričku G:

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.pskiwi.avrremote&hl=en

A kdo ve za kak program za PC? Našel sem samo remote za winamp, sam tam ne morem sam zbirat map na telefonu ampak samo poženem priljubljene, ki sem jih že zalaufal na PC-ju.
_________________
Popravljam vse vrste PC-jev, notesnikov....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 14, 2013 19:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kak jriver program za pc, in app na ipadu oz androidu za kontrolo. Ali pa Foobar, ta je zastojn.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
GoldProf



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 15:15
Prispevkov: 527

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 19, 2013 08:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiourbis je napisal/a:
Jaz bi potreboval namig. Imam Dynaudio XEO3 wireles zvocnike in bi potreboval en vsestranski mrezni predvajalnik ki predvaja tudi CD ploscke.
Pomislil sem na OPPO 103... Imate vi se kak predlog? Magari kaj cenejsega in manjsega....


Yamaha CD-N500


Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiourbis



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 20:34
Prispevkov: 122
Kraj: OBALA

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 19, 2013 18:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lepa yamahca ampak skoda ne bere blue ray....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 13, 2016 09:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiourbis je napisal/a:
Jaz bi potreboval namig. Imam Dynaudio XEO3 wireles zvocnike in bi potreboval en vsestranski mrezni predvajalnik ki predvaja tudi CD ploscke.
Pomislil sem na OPPO 103... Imate vi se kak predlog? Magari kaj cenejsega in manjsega....


Pozdravljeni,

tudi mene zanima nekaj podobnega. Torej predvajalnik, ki ima možnost branja iz HDD/SSD in hkrati CD/SACD/Bluray...

Veliko sem prebral o Oppo 103.
Ima kdo izkušnje s tem predvajalnikom? Naj omenim, da ni potrebe po super DAC-u v tem playerju, ker že imam dober DAC in bi ta predvajalnik služil samo kot dober transport.

Za morebitne predloge, se že v naprej zahvaljujem.

LP,
Simon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
raptor



Pridružen/-a: Čet Jan 2014 11:03
Prispevkov: 175
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 13, 2016 10:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Cenovno od spodaj navzgor:
- pioneer bdp 180
- sony bdp 7200
- marantz ud5007
- pioneer bdp lx 58
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 13, 2016 12:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Raptor hvala.


Še morda kakšne osebne izkušnje? Kaj je kdo slišal, primerjal?

Pozabil sem prej napisati, da je obvezna tudi kontrola predvajalnika z pametnim tel. ali z tablico.

LP
Simon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 13, 2016 12:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

simon740 je napisal/a:


Pozdravljeni,

tudi mene zanima nekaj podobnega. Torej predvajalnik, ki ima možnost branja iz HDD/SSD in hkrati CD/SACD/Bluray...

Veliko sem prebral o Oppo 103.
Ima kdo izkušnje s tem predvajalnikom? Naj omenim, da ni potrebe po super DAC-u v tem playerju, ker že imam dober DAC in bi ta predvajalnik služil samo kot dober transport.

Za morebitne predloge, se že v naprej zahvaljujem.

LP,
Simon


Simon, jaz prav tako iščem nekaj podobnega kot ti, vendar bolj zaradi predvajanja video vsebin, obenem pa tudi za rezervo, če slučajno streamer crkne, bog ne daj! Da bi imel začasno predvajalnik glasbe.
Torej, oko sem vrgel na OPPO BDT-101CI. Relativno poceni zadeva, ki ima vse bistvene funkcije predvajalnika vendar brez nekaterih funkcij, katere pa imaš itak na vsakem smart TV-ju (NETFLIX, YouTube, Pandora,...). Namenjen je torej predvajanju discov vseh vrst, nanj lahko priključiš zunanje izvore (USB ali HDD), preko LAN povezave lahko črpaš tudi material z PC-ja, oziroma svojega internega strežnika. Ta predvajalnik stane nekje od 550 evrov, je zelo robustno grajen, da traja. Lahko se tudi modularno nadgrajuje. Je tudi zelo hiter in tih v delovanju. Zame prva in edina izbira.

Več o tem si preberi tukaj: http://www.oppodigital.com/blu-ray-bdt-101CI/blu-ray-BDT-101CI-Images.aspx
Tu pa daljšo predstavitev: https://www.youtube.com/watch?v=ThzFx5L7Y4c




_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 13, 2016 13:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zanimiva zadeva, meni sicer ni toliko pomemben video del, ampak predvsem audio.
Čeprav mislim, da če bi kakšnega takega Oppo-ta uporabil samo kot transport na zunanji DAC, bi bilo čist OK.
Ker napajalni del je očitno malo boljše rešen, kot pri ostalih podobnih zadevah.
LP,
Simon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Naslednja
Stran 2 od 11

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe