Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nakup pri Grooves
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ambro



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 20:03
Prispevkov: 412
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 12, 2011 18:53    Naslov sporočila: Nakup pri Grooves Odgovori s citatom

V drugih temah sem bral, da so za nakupe pri Grooves-inc plaèali tudi poštnino. Na sami strani pa piše, da je pri vrednosti nad 20EUR brezplaèna.
Prosim, èe mi lahko poveste koliko prispevkov se v resnici plaèa in pri kakšnih vsotah? Koliko procentov?
In kakšni so stroški pri naroèanju na hmv.com?
_________________
lp, Branko


Nazadnje urejal/a ambro Sob Nov 12, 2011 20:03; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Dr.Strangelove



Pridružen/-a: Sob Apr 2010 15:18
Prispevkov: 10
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 12, 2011 19:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pri hmv je 2,5 funta poštnine za vsak cd ali lp.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040884032
ambro



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 20:03
Prispevkov: 412
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 12, 2011 19:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dr.Strangelove je napisal/a:
Pri hmv je 2,5 funta poštnine za vsak cd ali lp.

Pa DDV in carina?
_________________
lp, Branko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 12, 2011 20:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pri grooves imam do sedaj cca 30 nakupov, vedno sem v košarico nametal za vsaj 20 eur in si s tem pridobil brezplaèno poštnino. Veèkrat sem zložil košarico tako, da ni presegla 22 eur, saj do tega zneska ni nobenih dajatev. Torej znesek nakupa med 20 in 22 eur.
Ker je pa vèasih težko ali celo nemogoèe skombinirat tak nakup, sem nekajkrat naložil veè v košarico in ravnotako ni bilo nobenih dajatev, saj so mi eno naroèilo in plaèilo razdelili v veè paketov.
To naredijo tudi takrat, ko ni vsega takoj na zalogi in potem ti en nakup pride domov v npr. treh delih vsakiè z nekajdnevnim ali celo tedenskim zamikom.
Tako èakanje me ne moti toliko, da pri Grooves ne bi veè kupoval.
LP Jernej
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.


Nazadnje urejal/a jernejc Sob Nov 12, 2011 22:17; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambro



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 20:03
Prispevkov: 412
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 12, 2011 21:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala.
Imaš mogoèe imaš kaj izkušenj tudi s hmv?
_________________
lp, Branko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Ĺ tajerska

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 12, 2011 21:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moje izkušnje so identiène kot jih navaja jernejc.Priporoèljivo! Exclamation
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambro



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 20:03
Prispevkov: 412
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 12, 2011 22:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ali plaèujete preko Pay Pal-a ali direktno s kartico?
_________________
lp, Branko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 12, 2011 22:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

S hmv jaz nimam izkušenj, ma niti ni bilo potreb, dobim na grooves veèino, kaj tudi prek ebaya.
Favoriziram spletne trgovine ki nudijo plaèilo prek paypala. Ni ga èez komot. Twisted Evil
LP Jernej
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 13, 2011 00:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dr.Strangelove je napisal/a:
Pri hmv je 2,5 funta poštnine za vsak cd ali lp.

Za vinile je "poštena" poštnina, nikjer ceneje! ",5 funta pa plaèlaš tudi za kakršenkoli box.
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ambro



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 20:03
Prispevkov: 412
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 28, 2011 22:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Napravil sem si Pay Pal raèun in prviè naroèil pri Grooves in zdaj èakam na pošilljko.
Danes pa sem poskusil naroèiti en CD pri hmw. Plaèati sem poskusil z Activa Maestro Card in vnesel podatke o kartici vendar mi ni ponudilo poziva za varnostno kodo, èeprav piše da imajo tudi varnostni sistem Secure Code? Prosim, èe mi poveste v èem je štos, ali je odvisno od kartice ali nisem prav postopal?
_________________
lp, Branko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Dr.Strangelove



Pridružen/-a: Sob Apr 2010 15:18
Prispevkov: 10
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 29, 2011 17:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

SecureCode je za mastercard ne za maestro.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040884032
ambro



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 20:03
Prispevkov: 412
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 29, 2011 20:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dr.Strangelove je napisal/a:
SecureCode je za mastercard ne za maestro.


Sem slabo napisal, uporabil sem Mastercard.
_________________
lp, Branko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambro



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 20:03
Prispevkov: 412
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 29, 2011 20:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambro je napisal/a:
Dr.Strangelove je napisal/a:
SecureCode je za mastercard ne za maestro.


Sem slabo napisal, uporabil sem Mastercard.


Sicer pa je Secure Code tudi za Maestro. Tako vsaj piše na prospektu ki sem ga dobil zraven èitalca kartic.
_________________
lp, Branko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambro



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 20:03
Prispevkov: 412
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 02, 2012 15:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Do sedaj sem opravil kar nekaj nakupov tako pri Grooves kot HMV in nisem imel nobenih problemov.
Sedaj pa èakam že kar dolgo na dva cedeja. Po mailu so mi v èetrtek 22.3 poslali sporoèilo, da je pošiljka pripravljena in bo poslana naslednji dan danes po desetih dneh pa je še nisem dobil.

Kako dolgo ste najdlje èakali na pošiljko po obvestilu, da je pripravljena in da bo poslana?
In ali se je komu že zgodilo da pošiljke ni prejel?
_________________
lp, Branko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 02, 2012 16:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Eno pošiljko sem èakal tudi že tri tedne. Je pa vedno vse prišlo.
LP Jernej
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe