Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kje kupujete nove vinylke?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
miŔolin



Pridružen/-a: Sob Dec 2008 19:04
Prispevkov: 441
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 07, 2012 10:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Janko, si zadovoljen s kakovostjo teh, ki jih imaÅ”? Tudi mene zanimajo
naslovi, ki jih nimam v originalu (oz. imam cdje), tako da se spraŔujem
ali je bolj stari mint ali nm original ali novi release?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
oilpower



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 2:13
Prispevkov: 133
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 05, 2014 22:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne vem ali piŔem v pravo temo in ali je sploh primerno delati takŔno reklamo?
V glavnem, ĆØe koga zanima, na Trubarjevi je neka novejÅ”a trgovina s ploÅ”ĆØami, imajo rabljene in nove. Izbira? Kaj pa vem, zase sem celo naÅ”el eno ploÅ”ĆØo in jo kupil. Imajo po tudi nekaj vintage hi-fija na prodaj, predvsem gramofone.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
gtyrant



Pridružen/-a: Sre Jan 2013 19:46
Prispevkov: 69
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 06, 2014 16:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

VeÅ” mogoĆØe ime trgovine? MogoĆØe imajo spletno stran ali pa fb stran...
Delovni ĆØas bi rabil.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 068605374
tom33



Pridružen/-a: Ned Maj 2009 21:26
Prispevkov: 68
Kraj: KAMNIK

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 06, 2014 17:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

https://www.jpc.de/jpcng/vinyl/home
in
http://dacapo-records.de/
Prva mi je bolj vÅ”eĆØ. Nekoliko cenejÅ”a in pavÅ”al za poÅ”iljanje!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041644562
Slinch



Pridružen/-a: Ned Jul 2009 16:17
Prispevkov: 467
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 06, 2014 18:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Amazon je Å”e vedno daleĆØ najcenejÅ”i.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
oilpower



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 2:13
Prispevkov: 133
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 06, 2014 18:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Slinch je napisal/a:
Amazon je Å”e vedno daleĆØ najcenejÅ”i.


Se ti zdi? Kar sem jaz gledal zase je vse zelo predrago. Verjetno je pa zelo odvisno kaj iÅ”ĆØeÅ”.


gtyrant je napisal/a:
VeÅ” mogoĆØe ime trgovine? MogoĆØe imajo spletno stran ali pa fb stran...
Delovni ĆØas bi rabil.


Pojma nimam.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 06, 2014 21:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gtyrant je napisal/a:
VeÅ” mogoĆØe ime trgovine? MogoĆØe imajo spletno stran ali pa fb stran...
Delovni ĆØas bi rabil.

Verjetno tale trgovina:
http://recordslo.com/index1.cgi
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slinch



Pridružen/-a: Ned Jul 2009 16:17
Prispevkov: 467
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 06, 2014 23:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

oilpower je napisal/a:
Slinch je napisal/a:
Amazon je Å”e vedno daleĆØ najcenejÅ”i.


Se ti zdi? Kar sem jaz gledal zase je vse zelo predrago. Verjetno je pa zelo odvisno kaj iÅ”ĆØeÅ”.


Daj kak primer plate, jaz ĆØisto vse najdem ceneje kot v katerikoli drugi Å”tacuni. Velja seveda za nove zadeve, za rabljene plate, ki veĆØ niso v tisku, se poslužim ebaya in discogs. Potrebno je gledad od "marketplace sellerjev" na UK in FR amazonih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
oilpower



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 2:13
Prispevkov: 133
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 07, 2014 00:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:
gtyrant je napisal/a:
VeÅ” mogoĆØe ime trgovine? MogoĆØe imajo spletno stran ali pa fb stran...
Delovni ĆØas bi rabil.

Verjetno tale trgovina:
http://recordslo.com/index1.cgi


Ja, zgleda, da je res to to.


Slinch je napisal/a:


Daj kak primer plate, jaz ĆØisto vse najdem ceneje kot v katerikoli drugi Å”tacuni. Velja seveda za nove zadeve, za rabljene plate, ki veĆØ niso v tisku, se poslužim ebaya in discogs. Potrebno je gledad od "marketplace sellerjev" na UK in FR amazonih.


Ja, saj pravim, da je zagotovo odvisno kaj iÅ”ĆØeÅ” in tudi kje iÅ”ĆØeÅ”. V glavnem sem hotel povedati, da se mi Amazon ne zdi na sploÅ”no najcenejÅ”i ampak je isto, kot povsod drugje, nekaj je poceni nekaj pa precej drago. Jaz iÅ”ĆØem zase predvsem rockabilly - psychobilly - rock'n'roll in podobno. Recimo nekaj vinilk, ki so na Amazonu po 20 in celo 40eur!!! Shocked Sem jaz drugje kupil po 12-15-18eur.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Slinch



Pridružen/-a: Ned Jul 2009 16:17
Prispevkov: 467
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 07, 2014 01:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

oilpower je napisal/a:
Sem jaz drugje kupil po 12-15-18eur.


To s poÅ”tnino vred? Potem kar prilepi kak link, bo priÅ”lo prav, ker so tole že primerljive cene amazonu. To kar kupujem dam v povpreĆØju nekje 13 eur s poÅ”tnino, zelo redko ĆØez 15, kar pogosto pa pod 10.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
uroÅ”



Pridružen/-a: Sre Dec 2013 18:30
Prispevkov: 295
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 07, 2014 08:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Daj kak primer, kje, ne samo "drugje".
Jaz bi z veseljem kupil drugje kot na Amazonu, pa je tudi obiĆØajno dražje. ƈe ne prej, pa vsaj, ko naraĆØunajo poÅ”tnino. Izjemoma je kje ceneje takrat, ko na Amazonu cena naraste, ko je ploÅ”ĆØa praktiĆØno že razprodana, pa jo mogoĆØe kje Å”e najdeÅ” po navadni ceni.

Zadni primer: makaronarski Amazon: Lou Reed, Transformer (Speakers Corner), EUR 17,93 , s poŔtnino EUR 22,95.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
oilpower



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 2:13
Prispevkov: 133
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 07, 2014 13:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Very Happy
He he! Saj sem že na prejÅ”nji strani napisal, da v veĆØinoma kupujem v trgovinah in stojnicah in direkt od bendov v tem primeru so cene od 12-18eur. NaroĆØam pa redko in razliĆØno, ebay in direktno od založb cene s poÅ”tnino so med 18-24eur in ne opažam, da bi bilo preko Amazona kaj ceneje ampak je mnogokrat celo dražje. Samo to sem hotel povedati.

Nazadnje sem naprimer naroĆØil novi LP od Bob Wayna pri njegovi založbi http://www.peoplelikeyourecords.com/ cena za posebno white vinyl izdajo s poÅ”tnino je bila 21eur, pri Amazonu je bila cena nekoliko viÅ”ja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Slinch



Pridružen/-a: Ned Jul 2009 16:17
Prispevkov: 467
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 07, 2014 15:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Aja, no, v Ŕtacunah je drugo Very Happy

In pa ja, v primeru da gre za toĆØno doloĆØeno izdajo, je najboljÅ”a opcija dirketno od založbe. ƈe pa ti je vseeno, katera verzija je, samo da je najceneje, pa se splaĆØa pogledat drugje.

Recimo Lou Reed, ki ga omenja uroŔ, je tukaj s poŔtnino vred 15e: http://www.amazon.fr/gp/offer-listing/B007IHH4I4/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&condition=new

Bob Wayne pa okroglih 18: http://www.amazon.fr/gp/product/B00ISEY5AG/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A2699UFCNYVBEY

PaĆØ res vedno je treba pogledat tam ko piÅ”e "new from", ne tiste zgornje amazonove cene.

Also, pri People Like You Recs mi nabijejo poÅ”tnino za en kos 10e, tako da pri njih vzamem samo, ko se nabere nekaj kosov, da se splaĆØa. Sem pa zaradi ĆØakanja zamudil zadnjo plato od Creepshow, tako da bo jo treba drugje vzet. Å e že pride na vrsto Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
oilpower



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 2:13
Prispevkov: 133
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 07, 2014 17:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, to je res ugodno. No, ja v vsakem primeru je dobro preveriti ĆØim veĆØ prodajalcev kadar se naroĆØa.

Sicer pa zanimivo, da posluŔaŔ Creepshow in ostale stvari pri PLY. Zelo v redu! Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 08, 2014 00:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za naroĆØanje ploÅ”ĆØ je malo morje zadev na internetu. Samo malo je potrebno pobrskati. Mene bolj kot cena same ploÅ”ĆØe zanima Å”e poÅ”tnina in kako bo ploÅ”ĆØa zapakirana... Po mojih izkuÅ”njah so stroÅ”ki poÅ”tnine najcenejÅ”i iz NemĆØije, najslabÅ”e zapakirane ali pa stanje ohranjenosti pa je iz Italije... PlaĆØujem pa samo z Paypalom...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
Stran 3 od 6

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe