Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

poceni hiŔni kino?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 21, 2011 09:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

da konĆØam Wink

tile se mi tudi ne zdijo napaĆØni:

http://www.ebay.de/itm/Quadral-Quintas-5000-Heimkinoset-schwarz-NEU-OVP-/260876486041?pt=DE_Lautsprecher_Martin&hash=item3cbd734599

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kempo



Pridružen/-a: Ned Nov 2011 14:44
Prispevkov: 1
Kraj: Železniki

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 06, 2011 15:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo tudi jaz se zanimam za nakup cenejÅ”e verzije hiÅ”nega kina (500ā‚¬). Imam tudi problem s prostorom tako da veliki zvoĆØniki ne pridejo v poÅ”tev. soba je izredno majhna 3X2m. Za zvoĆØnike sem že skoraj odloĆØen da bodo JBL SCS200.5 zato imam sedaj samo Å”e problem kateri av reciver bi kupil. nanj bosta zaenkrat priklopljena lap top ki služi vsemu (igre, hd filmi, delo, glasba) ter siol box kasneje pa Å”e kaka druga komponenta. oboje je sedaj priklopljeno direktno na tv kjer pa so zvoĆØniki zelo slabi Very Happy zato nujno potrebujem nekaj drugega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kumer



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 10:45
Prispevkov: 948
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 07, 2011 14:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

za te zvoĆØnike bi bil verjetno ok že

http://www.mediamarket.si/ads/akustika/onkyo_tx_sr309__av_sprejemnik_id_1374.html

ali 509 oz kak drug marantz, pioneer, harman kardon....

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
grizl



Pridružen/-a: Tor Nov 2011 18:18
Prispevkov: 5
Kraj: KRANJ

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 15, 2011 18:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zanima me kaj menite o tem sistemu http://playroom.si/Hisni-kino-Pioneer ,
moram reĆØi, da nisem ne vem kako zahteven uporabnik.
Hvala.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 15, 2011 21:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe nisi zahteven uporabnik, bo kar OK!
Ob rob te teme pa bi le dejal, da se ravno zaradi teh poceni reÅ”itev za hiÅ”ni kino dela naprednejÅ”im sistemom kar neka krivica.Ti namreĆØ tudi za glasbo niso tako slabi kot bi nekateri hoteli prikazat.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 16, 2011 10:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Osebno za male denarje tudi ne bi kupoval novega.
Pravkar sestavljam en cheap sistem za mojo boljso polovico, pa sem pravkar na Ebayu kupil Cambridge Audio 540R receiver - za 146Eur!!!
Zadeva res nima zadnjih HD DTS in Dolby ipd. dekoderjev, ima pa koncno stopnjo kot je treba!!!
Za HD dekodiranje bo poskrbel kar moj stari Samsung BDP 2500 (na Ebayu se dobi za 80Eur!!! ali manj)
Za zvocnike se je treba malo potruditi, ce bi ga se dobil, recimo sistem Energy TAKE 5 ali boljsi TAKE 5.2, ali pa sestavis sistem iz iste serije, recimo Wharfedale Diamond 10.....sicer pa je to mocno odvisno od sobe kjer bo zadeva stala in kaksne so tvoje poslusateljske navade.....

LP
Miran
_________________
Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
kumer



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 10:45
Prispevkov: 948
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 16, 2011 11:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

za zvoĆØnik bi jaz izbral nekaj na leseni osnovi
torej ne plastik fantastik

npr.

http://www.mediamarket.si/ads/akustika/jbl_scs178_zvocniki_id_0249.html

oz Ŕe bolje:

http://www.ebay.it/itm/INFINITY-BETA-COLORE-CILIEGIO-NUOVO-ITALIA-/150682102740?pt=Casse_e_diffusori&hash=item23155a6bd4

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe