Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

ADVANCE ACOUSTIC

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
makra28



Pridružen/-a: Pet Dec 2009 11:07
Prispevkov: 107
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 07, 2011 11:09    Naslov sporočila: ADVANCE ACOUSTIC Odgovori s citatom

Ali ima kdo izkuŔnje s to francosko firmo? Njihova amplifikacija na papirju dobro izgleda. Tudi tisti tuner na lampe ranga 600EUR ni od muh.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 051669524
MAre007



Pridružen/-a: Čet Dec 2010 10:23
Prispevkov: 605
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 07, 2011 11:51    Naslov sporočila: Re: ADVANCE ACOUSTIC Odgovori s citatom

Sam imam slabih 10 mesecev CD receiver EZY 8 in sem zadovoljen. Lepo poganja Kefe ref. 102/2, ki so znani, da rabijo ojaĆØevalec s poudarjenim spodnjim delom. Po menjavi elektronk (stroÅ”ek 20ā‚¬), se je zvok izrazito izboljÅ”al in je tisto, kar sem želel, v primerjavi s predhodnim Luxmanom je zvok zame bolj naraven in globok, nizkih tonov je veĆØ.

Izdelava robustna, ĆØe ga nekaj ĆØasa ne uporabljam, potencimeter na zaĆØetku rahlo zapresketa, en RCA prikljuĆØek se je enkrat skupaj s kablom izpulil, .. sicer vse dela OK. Greje se minimalno, poraba od 35 W naprej, ob obiĆØajni glasnosti okoli 40W.

Radijski prejemnik lovi odliĆØno, CD nosilec izgleda bolj raĆØunalniÅ”ki, a dela brez težav, USB vhod ..... vse dela ...

Funkcionalnost kovinskega daljinskega upravljalca in funcij je skromna. Nima standby, zaslon prikazuje le najosnovnejŔe podatke,...

Za vložen denar na trgu težko dobiÅ” veĆØ muzike. Po mojem nekaj podobnega kot XTZ, vendar cenejÅ”e.

lp MAre
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 07, 2011 16:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Seveda je tudi ta oprema v celoti narejerna na Kitajskem! Wink
SliÅ”al nisem, ocene v testih so sicer v povpreĆØju pozitivne, ne kipijo pa od navduÅ”enja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sakala1



Pridružen/-a: Sob Nov 2010 17:04
Prispevkov: 96
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 09, 2011 08:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz imam predojaĆØevalec mpp-505 enkrat mi je skul trafo zakaj serviser je rekel,da je bila tovarniÅ”ka napaka in da je bil slabo navit.Tako da po kvaliteti nisem najbolj zadovoljen.KonĆØne imam pa maa 705.To pa dela kot Å”us brez problemov.Zvokovno pa zelo zadovoljen.Delajo pa v A klasi do 40w potem v AB vendar imam teh dovolj.
Test:http://www.areadvd.de/lm/AV_Hardware/test_adac_maa705_1.shtml
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041614173
stormsonic



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 2:00
Prispevkov: 764
Kraj: MB

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 09, 2011 12:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moje izkuŔnje so samo z Advance Acustic Tubes DA converter MDA503:

Zvok nežen, umirjen, priduÅ”en, kot bi igral za zaveso, sterilen, ĆØisto 2D, nobenega obĆØutka 3D globine. Low-pass filter nastavljen prenizko za moj okus, v visokih tonih ga zmanjka. Pomanjkanje detaljev v srednjetonskem in visokotonskem podroĆØju, bas tudi bolj tako-tako.

Vokalisti kot da bi igrali in peli z 40Ā°C vroĆØine, totalno brez emocij, brez volje, brez moĆØi, brez energije. ƈisto me je minilo do posluÅ”anja. Vizuelno lepa komponenta, težka, masivna, dobra izdelava. Nogice zgledajo lepo, ampak nepraktiĆØno, ko je treba kam prestavit. Zvok pa porazno, daleĆØ od kakrÅ”negakoli Hi-End, bolj na nivoju poceni stolpa za 100-200ā‚¬ s plastiĆØnimi zvoĆØniki.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
makra28



Pridružen/-a: Pet Dec 2009 11:07
Prispevkov: 107
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 09, 2011 17:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za vtise, na podlagi katerih sem malo spremenil svoje mnenje.
Moram reĆØi, da je izgled komponent po mojem okusu, vendar pa vidim, da zvokovno ni to to.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 051669524
stormsonic



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 2:00
Prispevkov: 764
Kraj: MB

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 09, 2011 20:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

makra28 je napisal/a:
Hvala za vtise, na podlagi katerih sem malo spremenil svoje mnenje.
Moram reĆØi, da je izgled komponent po mojem okusu, vendar pa vidim, da zvokovno ni to to.


Ne moreŔ VIDET, kako je zvokovno, lahko samo POSLUŠAŠ, kako je zvokovno. Idi posluŔat, pa si potem izdelaj mnenje.

ƈe pa kupujeÅ” po videzu in ocenjujeÅ” zvok po videzu komponent, potem se opraviĆØujem za prejÅ”nji stavek.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 13, 2017 19:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Da obudim temo, ko sem sluĆØajno naletel na video:

http://www.audio-kontakt.com/index.php?page=videos&id=277

KakŔno je vaŔe mnenje?
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 14, 2017 01:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Me zelo zanima, ĆØe kdo v danaÅ”njih ĆØasih sploh Å”e kupi tako obsoletno dinozaver aparaturo ?

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: LaŔko

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 14, 2017 09:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ves nauk zgodbe je povedan v zadnjih dveh stavkih videa Smile.
_________________
If it sound good and it feel good, then it's musical - James Brown
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audioveteran



Pridružen/-a: Sob Jan 2009 11:15
Prispevkov: 20
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 14, 2017 14:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

delfinus je napisal/a:
Ves nauk zgodbe je povedan v zadnjih dveh stavkih videa Smile.

Imam kitajski high-end "lampaÅ”ki" SACD/CD player "Shanling", kot tudi kitajski digitalni transporter, tudi na lampe (uradno sicer od avstrijskega proizvajalca "Ayon", vendar je po vizuelni kontroli vse kitajskega izvora, elementi dokaj sliĆØni Shanlingu), oboje mi funkcionira popolnoma
neoporeĆØno, zvokovno celo bolje kot nekateri dosedanji high-end USA,GB, DE CD playerji, tudi po izdelavi narejeno kot "tank".

Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: +38641697634
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe