Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Multimedia HI-FI SHOW Ljubljana 2011
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Stefi



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 17:58
Prispevkov: 116
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 11, 2011 22:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ck je napisal/a:
Stefi

Kot sklepam iz tvojega pisanja nisva bila istoĆØasno na testu kablov, tako da je možno, da je bil zvok drugaĆØen kot takrat, ko sem bil tam.

ƈe so bili priklopljeni rdeĆØi kabli kot je na pripetih fotografijah, potem moram napisati, da je to vezava CDP-koaksialen kabel (rdeĆØe barve)-zunanji DAC- ojaĆØevalec. Torej je bil CDP uporabljen le kot transport.

Ob 12h je v zaĆØetku tudi bila ta kombinacija (kot sem že napisal). Potem so pri prestavljanju koaksialnih kablov nastale težave in so bili nameÅ”ĆØeni interkonetki ter nerejena povezava CDP - ojaĆØevalec.

OĆØitno so bili naknadno spet uporabljeni koaksialni kabli. Ker so bile predhodno z njimi že težave, je možno, da so te vplivale na zvok.

Ker se je že lani napovedoval tak test, pa ga ni bilo, letos pa je bilo popolnoma neresno zastavljeno navkljub velikim obljubam, o "kablaÅ”ih oz. pitonarjih" paĆØ ne morem napisati kaj pohvalnega.

MogoĆØe bo uspelo drugo leto, do takrat bo pa verjetno Å”e veliko nakladanja o ĆØudežnih pitonih.


Strinjam se, tudi jaz sem priĆØakoval bolj dodelan koncept primerjave. Vse priznanje Iztoku za trud pri pripravi testa, a po mojem mnenju je žal manjkal bolj prepriĆØljiv "moderator", ki bi posluÅ”alce sprotno in jasno informiral o predvajanem materialu oz. vkljuĆØenih komponentah. Tako pa smo malo tavali v megli (vsaj zase lahko to trdim).

Imam tudi obĆØutek, da si veĆØina ne upa izraziti lastnega mnenja o testu, morda v strahu pred kritiko ali nasprotujoĆØim mnenjem.

Upam, da se oglasi Ŕe kdo in napiŔe svoje vtise.

Lp, Stefi
_________________
Lp, Stefi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CAPRI



Pridružen/-a: Pet Jun 2011 23:14
Prispevkov: 26
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 12, 2011 10:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

L.pozdrav

Majhen sejem, da si v enem popodne vse ljepo pogledaŔ in sliŔiŔ.
Ne razumem mili bože kaj nekateri obiskovalci poĆØnejo na tem sejmu?
Iste obraze vidiŔ k hodijo ven in not, posluŔajo manj kot minutko in se žalijo nad glasbo, ko se vrti Nat King Cole !

ƈe so sistemi tu predvsem zaradi glasbe in ne audiofilskega seciranja si odliĆØno glasbo lahko posluÅ”al na dražjem sistemu pri SmoliĆØu (SM, NAT) in cenejÅ”em sistemu v Audio Galeriji. Vse ostalo brez, vonja, barve in okusa, lepa na pogled kot hrana v Hoferju.

Nov Kuzma gramofon v tako zastavljenem sistemu ni pokazal niĆØesar, kar bi opraviĆØevalo njegovo ceno. Glasba je zvenela picajzlasto nadležno !

XTZ, poceni HI END dejto no, samo nekaj hifija za svoj denar. Zvok nekje vmes med B&W in Aurum cantus.

Copycard, fantje ne vedo kaj bi radi. Rabijo nove smernice nazaj h glasbi.

System Fidelity, ne vem na kakÅ”en krog kupcev ciljajo, Å”katle grde, zvok povpreĆØen, celo drag. KupiÅ” enega Logitecha, isti efekt bolj dovrÅ”ena oblika.

Vertikalni gramofon, ĆØestitke Puharju in njegovi ekipi za domiselno konstrukcijo. Å koda samo, da so ga postavili tako kot stojnico za ribiÅ”ki praznik. Zaslužil bi si bolj domisleno postavitev in sistem, da bi pokazal kaj zvoĆØno zmore.

Audio galerija, ĆØestitke za razstavo starih vinilk.

ƈestitke ekipi za demonstarcijo napajalnih kablov, posnetkov koncerta. Žal naÅ”i obiskovalci niso Å”e dovolj zreli za take kompleksne zadeve, da bi znali dojemat bistvo vsebine. PomembnejÅ”e so bile zaĆØetne nerodnosti demonstartorjev in z njimi povezani provokativni komentarji.
_________________
in vino veritas


Nazadnje urejal/a CAPRI Sre Okt 12, 2011 16:00; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 12, 2011 12:26    Naslov sporočila: Re: NajboljÅ”i sobi showa Odgovori s citatom

before je napisal/a:
longplay je napisal/a:

...
Sistem ki je bil zasnovan zelo resno brez prenosnikov,serverjev, brezžiĆØnne krame in ostalih traparij ki ne sodijo na prireditev takega ranga.
...


To iz leta v leto manj drži... Wink
Bi ga povabil posluÅ”at moj server, ki mu friziram vso periferijo že leta, da bi bil sposoben "pojesti" analogne vire, kar mu sedaj uspe brez Å”vicanja, ĆØe ne gre ravno za zelo, zelo ezoteriĆØne stružnice.
Pa raje ne.
Ne bi preživel. Laughing
Se pa strinjam, da se da glede na prikazano na sejmu, iz music serverja potegnit dosti, dosti veĆØ.
_________________
Great people talk about ideas, average people talk about things, small people talk about other people.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: LaŔko

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 12, 2011 14:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem se sejma udelezil v petek zgodaj popoldan in bil tam cca 5 ur, preposlusal sem vse sistemcice. Je bilo lustno, ker je bilo na zacetku se relativno malo ljudi in se je dalo v tisini poslusat. Zvecer je postalo ze malo nadlezno, ker si bolj slisal cvekanje ljudi kot pa sistem. Nato pa sem zavil se v Intek.

Ne bom govoril kaj ni bilo dobro, ker vrednotenje sistemov na sejmih v taksnih pogojih je krivicno. Rad pa bi opozoril na 4 sisteme, ki so se mi vtisnili v spomin kot zelo dobri in kjer sem lahko poslusal glasbo sproseceno in ne zvok.

Vklop - Avantgarde, Goldenote


SmoliĆØ - Sonus Faber, NAT, SM Audio gramofon


Corrado - System Fidelity


Intek - Dynaudio, Musical Fidelity (izzven sejemsko)


Pri Inteku so bili pogoji idealni, tako da je bila njihova domislica prikazati sisteme izzven sejma kar dobra strategija.

Foto vir: Trancedeejay


lp, d.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 12, 2011 15:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Svoje mnenje o sejmu bom zaĆØel kar z najveĆØjim problemom, ki bi ga moral organizator reÅ”iti, to je lokacija.
Multimedia Show obiskujem že leta in žal se v tem hotelu ne da niĆØ narediti, sobe ĆØisto enostavno niso primerne za demonstriranje vrhunskih avdio sistemov.
Iz tega sledi, da nekih posebno pozitivnih oz. negativnih mnenj niti ni mogoĆØe podajati. Iz predstavljenih sistemov lahko "slutimo" en potencial.
Kaj mi je bilo vÅ”eĆØ?
Gallus - Aldebaran zvoĆØniki;
all-digital sistem PC + Berkley USB vmesnik + Berkley DAC + Spectral ojaĆØevalci + YG Acoustics zvocniki. V drugaĆØni sobi bi bil to naj sistem showa - moje mnenje
all - analog sistem Kuzma,
Alto audio ojaĆØevalci + zvocniki, soba je bila pravi obup, pa vseeno je bilo sliÅ”ati kaj dobrega....
JBL2420 + masivni tractrix horn v Copycard sobi....WOW!!!
Pa seveda vertikalni gramofon, super.
Poudaril bi veliko prisotnost slovenskih proizvajalcev, tudi sosedov iz Solkana, za katere se mi se sanjalo ni (soba Canyon audio)
Seveda je tudi negativna plat, skoda, da na edinem slovenskem Hi-fi showu ni bilo tudi ostalih, tistih, ki po svetu baje zanjejo najvecja priznanja....
Skoda, seveda pa vsak izbira po svoje.

LP
Miran
_________________
Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
CAPRI



Pridružen/-a: Pet Jun 2011 23:14
Prispevkov: 26
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 12, 2011 16:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kraljmatjaz je napisal/a:
Svoje mnenje o sejmu bom zaĆØel kar z najveĆØjim problemom, ki bi ga moral organizator reÅ”iti, to je lokacija.
Multimedia Show obiskujem že leta in žal se v tem hotelu ne da niĆØ narediti, sobe ĆØisto enostavno niso primerne za demonstriranje vrhunskih avdio sistemov.
Iz tega sledi, da nekih posebno pozitivnih oz. negativnih mnenj niti ni mogoĆØe podajati. Iz predstavljenih sistemov lahko "slutimo" en potencial.
Kaj mi je bilo vÅ”eĆØ?
Gallus - Aldebaran zvoĆØniki;
all-digital sistem PC + Berkley USB vmesnik + Berkley DAC + Spectral ojaĆØevalci + YG Acoustics zvocniki. V drugaĆØni sobi bi bil to naj sistem showa - moje mnenje
all - analog sistem Kuzma,
Alto audio ojaĆØevalci + zvocniki, soba je bila pravi obup, pa vseeno je bilo sliÅ”ati kaj dobrega....
JBL2420 + masivni tractrix horn v Copycard sobi....WOW!!!
Pa seveda vertikalni gramofon, super.
Poudaril bi veliko prisotnost slovenskih proizvajalcev, tudi sosedov iz Solkana, za katere se mi se sanjalo ni (soba Canyon audio)
Seveda je tudi negativna plat, skoda, da na edinem slovenskem Hi-fi showu ni bilo tudi ostalih, tistih, ki po svetu baje zanjejo najvecja priznanja....
Skoda, seveda pa vsak izbira po svoje.

LP
Miran


L.pozdrav

TipiĆØno potroÅ”niÅ”ko, kupovanja zvoka z oĆØmi. YG itd. je bil daleĆØ najslabÅ”i sistem na sejmu. Cena, kvaliteta ĆØista 0. Glasbe ni bilo nikjer. V sobi TRM na elektronkah za 1000 ā‚¬ je bilo bistveno veĆØ glasbe kot tukaj.
_________________
in vino veritas
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 12, 2011 17:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

CAPRI je napisal/a:
kraljmatjaz je napisal/a:
Svoje mnenje o sejmu bom zaĆØel kar z najveĆØjim problemom, ki bi ga moral organizator reÅ”iti, to je lokacija.
Multimedia Show obiskujem že leta in žal se v tem hotelu ne da niĆØ narediti, sobe ĆØisto enostavno niso primerne za demonstriranje vrhunskih avdio sistemov.
Iz tega sledi, da nekih posebno pozitivnih oz. negativnih mnenj niti ni mogoĆØe podajati. Iz predstavljenih sistemov lahko "slutimo" en potencial.
Kaj mi je bilo vÅ”eĆØ?
Gallus - Aldebaran zvoĆØniki;
all-digital sistem PC + Berkley USB vmesnik + Berkley DAC + Spectral ojaĆØevalci + YG Acoustics zvocniki. V drugaĆØni sobi bi bil to naj sistem showa - moje mnenje
all - analog sistem Kuzma,
Alto audio ojaĆØevalci + zvocniki, soba je bila pravi obup, pa vseeno je bilo sliÅ”ati kaj dobrega....
JBL2420 + masivni tractrix horn v Copycard sobi....WOW!!!
Pa seveda vertikalni gramofon, super.
Poudaril bi veliko prisotnost slovenskih proizvajalcev, tudi sosedov iz Solkana, za katere se mi se sanjalo ni (soba Canyon audio)
Seveda je tudi negativna plat, skoda, da na edinem slovenskem Hi-fi showu ni bilo tudi ostalih, tistih, ki po svetu baje zanjejo najvecja priznanja....
Skoda, seveda pa vsak izbira po svoje.

LP
Miran


L.pozdrav

TipiĆØno potroÅ”niÅ”ko, kupovanja zvoka z oĆØmi. YG itd. je bil daleĆØ najslabÅ”i sistem na sejmu. Cena, kvaliteta ĆØista 0. Glasbe ni bilo nikjer. V sobi TRM na elektronkah za 1000 ā‚¬ je bilo bistveno veĆØ glasbe kot tukaj.


To je pac tvoje mnenje, sicer pa nikjer ni napisano da je bil YG sistem najboljsi, kar pa se tice potrosnisko itd......
je YG in ostalo...mislim SPECTRAL zelooooooooooo dalec od potrosnisko zastavljenega sistema, sam pa tudi ne kupujem z ocmi.

LP
Miran
_________________
Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
0844Ales



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 15:09
Prispevkov: 98
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 12, 2011 19:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

CAPRI, se popolnoma strinjam s tvojo oceno sistema YG. Gospod me je vpraÅ”al kaj želim sliÅ”ati, pa mu reĆØem, da Patricio Barber - album Verse. Zvok je bil porazen. Mislim, da predvsem zaradi mnogotere digitalne krame, preden je signal priÅ”el do zvoĆØnikov. Potem mi je predvajal Å”e nek mono posnetek Sony-ja Rollins-a pa ni bilo dosti bolje. Zvok saksa je bil zamolkel; ponavadi je glasen in rezek kot hudiĆØ...
Je pa res, da sem pristaŔ analogije oz. vinilk, kjer pihala in trobila Ŕe bolj izstopajo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audio_holic



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 13:50
Prispevkov: 323
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 12, 2011 22:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

0844Ales je napisal/a:
Mislim, da predvsem zaradi mnogotere digitalne krame, preden je signal priÅ”el do zvoĆØnikov. Potem mi je predvajal Å”e nek mono posnetek Sony-ja Rollins-a pa ni bilo dosti bolje. Zvok saksa je bil zamolkel; ponavadi je glasen in rezek kot hudiĆØ...
Je pa res, da sem pristaŔ analogije oz. vinilk, kjer pihala in trobila Ŕe bolj izstopajo.



Jah...lani je isti sistem, le da z Eggleston zvoĆØniki, bil v Sheratonu za moja in za mnoga druga uÅ”esa najboljÅ”i zvok sejma. LetoÅ”nji setup tudi mene ni navduÅ”il, ne vem pa ali so razlog YG zvoĆØniki ali manjÅ”a soba ali oboje, kajti Å”e vedno se veliko razstavljalcem ne da niti minimalno akustiĆØno pripravit sob... Confused
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 13, 2011 22:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Najprej nekaj o sistemu, ki smo ga lahko priklopili Å”ele v petek zveĆØer. Komponente so bile "darovane", zato kakÅ”ne izbire ni bilo. Å e posebej nismo imeli kaj izbirati, ko se je Å”lo za dva enaka CDPja in potem Å”e dva enaka interkonekta. Po mojem mnenju(v soboto zveĆØer smo se malce poigrali), je bila kombinacija CDPja in interkonekta veliko preslaba za naÅ” sistem. Ko sem CDP preklopil na digitalni izhod z Zen kablom in na zunanji DAC, je bil zvok precej bolj uglajen - vendar mogoĆØe malce premehak. BFA ojaĆØevalec je bil nabildan na 95, pri posnetkih na 98 (pa Å”e na raĆØunalniku sem navil za nekaj Db). Moje posnetke smo posluÅ”ali preko Orpheusovega DACa, ki je (kot vsak studijski DAC) malce svetlejÅ”i-vendar meni veliko boljÅ”i od "hiÅ”nega".
Pri preklapljanju je motila poĆØasnost preklopa(nekaj sekund)-hm, pa tudi daljinc je prijemal le na blizu, noben od CDP daljincev ni "vlekel" ... ampak vseeno, meni ob strani je bilo takoj sliÅ”no, ko sem priklopil na CDP z EG UltraKhan napajalnim kablom, ki sem ga zaradi malce "loudness" karakteristike dal kot "protiutež" navadnemu (na basu). Je bila pa razlika manjÅ”a od mojih priĆØakovanj. ƈe bi imel Å”e enkrat možnost, bi vendarle testiral na boljÅ”ih CDPjih(ne vem, ali sta bila sploh že uteĆØena?) in boljÅ”ih interkonektih ...

Se strinjam s komentarji, da se nismo(nisem) toĆØno držali urnikov, ampak, ĆØe je bila npr. po koncertu želja, da se posluÅ”ajo posnetki, sem to z veseljem naredil. V nedeljo pa je bilo manj obiskovalcev in sem raje nadaljeval "Å”torijo" z nekaterimi, ki so bili tam veĆØ kot uro.

Na žalost je KauĆØiĆØ odpadel in s tem moj prikaz, da je v doloĆØenih detajlih lako posnetek boljÅ”i od živega nastopa. Mislim, da bi v tej sobi, ki je bila daleĆØ od idealne, posnetek v celoti deloval boljÅ”e (naslednje leto?). meni osebno je posneti kontrabas (zaradi bližnjega mikrofona) deloval manj "zmedeno" kot v živo, kjer smo sliÅ”ali veĆØ iz kontrabasistovega ozvoĆØenja. Imeli ste tudi priliko sliÅ”ati razliko med dvema sobama, naÅ”o in Vklopovo.

Kar nekajkrat sem spustil pianista Keith Tippetta v razliĆØnih formatih in glede na pripombe ni bilo velikih razlik med 44.1 , 48 in 96KHz, nekateri so priznali, da niso sliÅ”ali razlik niti med MP3ji. PriĆØakovano.

Test Alva Noto:Transform
ja, Å”e en sistem, ki je padel (ĆØas je, da za padle sisteme delam "recke" na ploÅ”ĆØo). Zraven CDja so peli tudi vsi nepriterjeni predmeti v sobi ... Taisti test sem že naredil v domaĆØi NELovi sobi (z 22W Kronzillo in EAR CDPjem) in tam je sistem zvozil, le soba je pri nizkih frekvencah zaĆØela peti.


Za naslednjiĆØ (upam, da bo naslednje leto spet takÅ”na soba...) pa:
- lepo prosim, da se mi forumaÅ”i "približate" in predstavite. In poveste želje ali zapažanja. ƈe sem odkrit, sem priĆØakoval vsaj Mareta007, pa Å”e koga ... Tudi tebe Janzi-Biosphere je bil sicer nekajkrat v akciji(ena luÅ”tna gospodiĆØna se je celo zanimala za izvajalca), ampak raĆØunal sem,
da bi po koncu sejma spustil cel koncert ...

Lepo je bilo sreĆØati znane prijatelje in nekaj novih, na žalost pa sem imel premalo ĆØasa z ogled sejma.

P.S.: Vsem novim lastnikom Roundtrip vinila: na koncu prvega komada ploÅ”ĆØa NE PRESKAKUJE, ampak je preskakovanje samo "umetniÅ”ki" dodatek - Zlatkov ali snemalcev. Ja, ploÅ”ĆØa je bila narejena 1993, ko so glasbeniki po naveliĆØanih posluÅ”anjih kliniĆØnega zvoka zaĆØeli dodajati Å”um, prasketanja ali preskakovanja...
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
MAre007



Pridružen/-a: Čet Dec 2010 10:23
Prispevkov: 605
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 14, 2011 14:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

JAZZZ je napisal/a:
... ƈe sem odkrit, sem priĆØakoval vsaj Mareta007, pa Å”e koga ... ...


JAZZZ, sem zadovoljen s tvojim odgovorom, ĆØeprav sem se že bal, da si kam pobegnil ..Smile Tudi meni je res žal, da te nisem sreĆØal. Tam sem bil v soboto med 12.10 in 14.00 uro, bila je gužva,... in v tej gužvi nisem opazil nobenega temnopoltega s saksofonom ..Smile V resnici sem bil kar razoĆØaran - prviĆØ test je bil postavljen in izveden amatersko, drugiĆØ tebe nisem sreĆØal, ..

Se zagotovo sreĆØava enkrat drugiĆØ.

lp MAre
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 14, 2011 14:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ha ha ha MAre, ti me pa znaÅ” nasmejat.
Kdo je pa izvedel test s kabli in dvema CDPjema?


@Iztok, hvala za organizacijo nastopa Jureta in Ewalda, jaz sem užival. Pa CD "Najin dan" se mi ta teden kar veliko suĆØe.

LP Jernej
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janzi



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 8:45
Prispevkov: 1021
Kraj: GROSUPLJE / LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 14, 2011 15:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@jazzz

Iztok jaz sem bil na sejmu le v nedeljo dopoldan od cca 11.30 do 13.30 !
V soboto se mi ni in ni izŔlo ! Mad
Med ogledom LP-jev v HI-FI Journal sobi pa sem vseeno rekel par besed z enim g., ki mi je tudi povedal, da prideŔ menda Ŕele popoldan itd. ... tako, da ... žal. Sad
Predvsem za Biosphere mi je res iskreno žal, da ga nisem sliŔal ! Crying or Very sad

Pa drugiĆØ. Wink
_________________
''You can hear a lot by listening !!''


Nazadnje urejal/a janzi Pet Okt 14, 2011 20:51; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MAre007



Pridružen/-a: Čet Dec 2010 10:23
Prispevkov: 605
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 14, 2011 18:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jernejc je napisal/a:
...Kdo je pa izvedel test s kabli in dvema CDPjema ...


Tam je bil Toni MegliĆØ, ter dva posluÅ”alca, jaz in Å”e en okoli 35 let star fant.

CDP je bil z ojaĆØevalcem povezan preko DACa, pri katerem sta vhoda zafrkavala, tako da smo posluÅ”ali najprej desnega srebrnega, 2x zamenjali kabel, potem pa enako naredili z levim - ĆØrnim CDPjem. Torej se je v vseh primerih uporabljal isti D/A konverter z istim napajalnim kablom.

Bila je neposreĆØena konfiguracija za ugotavljanje razlik - vpliv napajalnih kablov na transport CDPja ...

lp MAre
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mr.Zigy



Pridružen/-a: Pon Jun 2008 11:29
Prispevkov: 310
Kraj: Ljubljana-Vic

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 15, 2011 18:06    Naslov sporočila: mhfs11 Odgovori s citatom

Na showu sem bil v soboto in lahko reĆØem za zaĆØetek slabÅ”e kot lansko leto !

Lepo je igralo v sobi v kateri so bili sonus faber zvoĆØniki. Soba Mars Audio je zanimivo predstavila svoj prvi prototipni vertikalni gramofon -ĆØestitke in pohvale kalimerotu in ostalim

Zanimivo in dobro je igralo v sobi v kateri so bili Gallus zvoĆØniki.
DrugaĆØe pa je bilo veĆØina sob neprimernih za posluÅ”ajne a vendar se da naĆØeloma ugotoviti kaj ti ustreza in kaj ne ter kje je morebitni potencial .
V sobi v kateri so bili tudi drugi sonus faberji so interesantno igrale "kugle " a je za moj okus malo mankalo visokih tonov.

Zanimivo in dobro je igralo tudi v kleti Audio Galerija in Soul Audio kjer sem spet sreĆØal prijateljico UrÅ”o in sva spet malce poklepetala Wink



Zeleni veliki horni so lepo igrali vendar v premajni sobi ...

Sobe Copy Card pa sploh raje nebi komentiral ....ne vem ali se osebje tam dela že norca iz sebe ali tudi ostalih . ( Že ko sva s punco priÅ”la ot v sobo je hitro dejala ĆØe lahko greva vn hahaha .... le zakaj Laughing )


Imam pa vpraÅ”anje za vse ostale ĆØe ste morda sliÅ”ali kje drugje tele male monitorje ki so bili samo razstavljeni ??? :






LINK DO MOJE GALERIJE SLIK :
http://zigy.jalbum.net/Multimedia%20HiFi%20Show%202011/
_________________
Please visit my web site ! Very Happy
Home Page:
Zigy's Home Page


Nazadnje urejal/a Mr.Zigy Tor Okt 18, 2011 17:55; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
Stran 5 od 6

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe