Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

problem z yamaho rx-v3900

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
zonzi



Pridružen/-a: Sob Nov 2009 17:08
Prispevkov: 83
Kraj: medvode

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 27, 2011 22:53    Naslov sporočila: problem z yamaho rx-v3900 Odgovori s citatom

Pri gledenju filma sem na harmony-u pomotoma pritisnil knof za izklop vseh naprav. Pri ponovnem vklopu pa je nastal problem. Htpc ni vec posiljal slike preko reciverja na tv. Htpc imam namrec preko hdmi na reciver in iz reciverja hdmi na lcd. Priklopil htpc direkt na lcd in slika deluje. Tudi Reciver pokaze svojo sliko ozadja na lcdju. Da bi pa poslal cez sliko z htpcja pa ne. Probal vse 4 hdmi in vhode in noben ne dela. Cudno se mi zdi, da bi vsi naenkrat odpovedal. Ima kdo kaksno idejo v cem bi lahko bil problem?

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1407
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 28, 2011 15:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imam enak AV.
Doloèen vir lahko konfiguriraš , da automatsko, roèno ali toèno doloèen vhod uporablja. Verjetno si nastavil roèen naèin.
Enako velja za izhod hdmi.
Vèasih pa pomaga, da vs naprave izklopiš in ponovno vklopiš, meni se podobno dogaja, èe setup-box prekine oddajanje signala.Hdmi povezava je glede tega bolj obèutljiva.
_________________
Lp
Bernard
--------------
Live and let live.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zonzi



Pridružen/-a: Sob Nov 2009 17:08
Prispevkov: 83
Kraj: medvode

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 28, 2011 21:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem izklopil in vklopil vse naprave veckrat, pa ni pomagal. Sem tudi probal vse 4 hdmi vhode in nic. Hdmi out pa oba delujeta. Je pa res da sem AV izklopil samo v standby.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1407
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 29, 2011 07:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Preglej še konfiguracije ta Hdmi out in za input.
_________________
Lp
Bernard
--------------
Live and let live.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zonzi



Pridružen/-a: Sob Nov 2009 17:08
Prispevkov: 83
Kraj: medvode

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 03, 2011 22:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bil na krajsem dopustu zato sem vse naprave izklopil iz napajanja, prej vse priklopil nazaj in zadeva deluje! Berni hvala za pomoc.

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe