Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Dober instalater za avto hi-fi?
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Avto HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 10, 2011 14:44    Naslov sporočila: Dober instalater za avto hi-fi? Odgovori s citatom

Nabavil sem eno Toyoto RAV4.Vanjo sem že vtaknil en zelo hvaljen JVC radio, kar pa v bistvu ne pomaga veliko, saj so vgrajeni zgolj serijski zvočniki(širokopasovni v prednjih in zadnjih vratih).
Serijske zvočnike bi želel zamenjati s kakovostnimi nizko-srednjetonci ter dodati visokotonce.Prtljažnika za subwoofer nebi rizkiral.
Ali kdo pozna dobrega mojstra, ki bi znal stvari porihtat in da je po možnosti na relaciji Slovenj Gradec-Velenje-Celje?
Svoje čase sem poznal nekatere, a so se s tem večinoma nehali ukvarjat.
Vsakomur v naprej hvala za nasvet!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1407
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 10, 2011 14:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V Celju dela zelo dobro Milan Anžel.
Tu je njegova stran in montaže, meni je delal na mojem avtu(črn e92 2008 na slikah). Wink
http://www.looniticz.com/montaze.htm
_________________
Lp
Bernard
--------------
Live and let live.


Nazadnje urejal/a berni Sre Avg 10, 2011 19:03; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 10, 2011 14:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ali recimo soforumaš Boštjan iz Celja (nickname Audioexpert), ki se ukvarja z avtoakustiko.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
igor0203



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 12:33
Prispevkov: 638
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 10, 2011 15:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kot je že berni omenil, Milan aka "Croma" ti bo to kvalitetno in korektno zrihtal. On je tudi za Boštjana delal oz. je njegove avte preurejal.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 10, 2011 15:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za tele hitre in korektne odgovore res lepa hvala! Very Happy Točno zaradi takih reči so forumi tako pozitivna stvar in ne zaradi kregarij! Smile
Imam sicer tudi sam še ne povsem zvokovno dodelan E92(imam že zdavnaj kupljen ojačevalnik in sub DLS iz "zapuščine" Technomarketa Wink ), pa bo morda pogledal tudi to, kar je nekoliko zahtevnejše!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1407
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 10, 2011 16:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofill je napisal/a:
Ali recimo soforumaš Boštjan iz Celja (nickname Audioexpert), ki se ukvarja z avtoakustiko.

lp

Seveda on tudi. Embarassed
_________________
Lp
Bernard
--------------
Live and let live.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LBaudio



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Prispevkov: 829
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 10, 2011 17:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

za celjski konec je definitivno CROMA pravi naslov, drugace pa se lahko ponudim tudi sam vendar sem v Lj.



btw - croma je naredil vse Audioexpertove montaze kolikor vem
_________________
For Fast Moving Concerts

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 10, 2011 20:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Do nedavnega sem bil zaposlen v LJ, sedaj pa sem bliže domu in zato mi je celjski konec bolj pri roki!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igor0203



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 12:33
Prispevkov: 638
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 10, 2011 20:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Oba, LBAudio (Lojz) in Croma (Milan) ti bosta naredila konkreten izdelek, ne bo šlampast. Wink Za seboj imata že veliko narejenih panelov, tako da za kateregakoli se odločiš, ti ne bo niti malo žal.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 10, 2011 21:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No, morda naredim najbolje, če dam vsakemu delat po enega! Smile
Je pa vgradnja wooferja v E92 pri Cromi sodeč po fotki točno to, kar bi hotel!Konkreten sub, ki pa ne požre prtljažnega prostora! Idea Sem mu že poslal mail, jutri pa še pokličem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1407
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 10, 2011 22:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolikor jaz vem ima za e92 še en panel za desni bok narejen. Meni ga je dal v levega.
_________________
Lp
Bernard
--------------
Live and let live.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 12, 2011 20:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No, z Milanom sva se danes srečala in tudi vse dogovorila, tako da zaštartava v ponedeljek.Toyota bo dobila spredaj nove zvočnike za nizke tone in dopolnilno še tweeterje, E92 pa dodatni ojačevalec in woofer(oboje imam sam novo), Milan pa ima že izdelano ohišje po meri kot piše berni.Sicer je škoda, da je za desno stran, a kaj se če!
Ta Milan ima očitno res "ovce na broju", je pa tudi osebnostno prijeten tip, tako da se za nasvet res vsem zahvaljujem! Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1407
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 12, 2011 20:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja res je odštekan tip...
Desnega pa ime zaradi tega, ker sem levega jaz vzel. Seveda je desni malo bolj neroden saj ga je ob zamenjavi akumulatorja vedno snemati(no zdaj veš zakaj sem vzel levega). Wink
_________________
Lp
Bernard
--------------
Live and let live.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 12, 2011 22:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Največja nerodnost ni menjava akumulatorja, saj je potreba za tem bolj redka.Veliko je hujši problem, da je tam odložišče za drobnarije, recimo za uho za šlepat pa še kaj. Rolling Eyes
Seveda bi tudi jaz vzel levega, če bi imel možnost! Wink
Sicer mi bo poskusil v ohišje vgradit 30cm woofer, ki sem ga že imel, čeprav je v bistvu predviden 25cm.Bomo videli, če bo uspelo.
Praviš pa, da tak sub potem zvok v E92 le spravi na nivo, ki ga sicer človek pričakuje ob vseh vgrajenih zvočnikih?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1407
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 13, 2011 16:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Po pravici povedano ti sub , da le piko na I k dobremu sprednjemu sistemu. Moji Brax-i spredaj lahko super delajo do nekje 40Hz a so aktivno rezani pri 50, sub da le tisti "grundton" in polnost. Pri Bmw sub dela normalno samo takrat, ko sta naslon in odprtina za smuči popolnoma odprta(vreča komplet zunaj). Drugače hoče prtljažnik že raznesti, spredaj pa ni slišati skoraj ničesar. Ker je sub zelo daleč stran od sprednjih je fajn, če lahko to porihtaš z delayem sprednjih. Itak ti pa Milan vse to pove, le vprašaj ga, ker je tip vedno na 380... Wink
_________________
Lp
Bernard
--------------
Live and let live.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Avto HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe