Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Jamo ali kaj podobnega
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 08, 2012 17:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

drago67 je napisal/a:
čim vidim en kup čipov mi slabo postane..... Rolling Eyes
sinus na 6 omih ,.....nikjer ni več starih rms podatkov od 20-20000 hz....na 8 omih....ja to bi znal bit blem.wati bi drastično padli... Rolling Eyes teža 11kg....hmmmm...ogromna moč iz plastike...
aja ...sej tehnika gre naprej.....ja ..ja ..sam kam....v servise.... Wink

Dam ti za plato piva, če uspeš naredit surround reciever za domači kino brez čipov, v p2p vezavi Very Happy

Ne vem zakaj se ljudje tako trudijo primerjat recieverje in integrirce.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MitjaF



Pridružen/-a: Sob Okt 2009 16:56
Prispevkov: 414
Kraj: KRANJ

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 08, 2012 21:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ampak Marantz pa zna, vsaka jim čast : 1k.eur za 11 kilski 7 kanalc.Tud će je v D klasi se mi zdi malo.Nisem strokovnjak, ampak zdi se mi zelo drag, je pa eden najlepših.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 000000000
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 08, 2012 21:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Da ne bomo več offtopic se vrnimo na zvočnike.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 09, 2012 13:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Original-One je napisal/a:
V foobarju sem si zrihtal media server.. Ali je glede kvalitete glasbe vseeno, ali poslušam preko media serverja, ali preko foobara na compu in z optiko na receiver?


kako to misliš, če pelješ signal preko optike gre za digitalni signal in takšen kot bo zapustil pc, takšen bo potem tudi v av receiverju

če je zvok na matični v pc-ju slab, bo slab tudi v av receiverju

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Original-One



Pridružen/-a: Pet Nov 2010 10:23
Prispevkov: 70
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 09, 2012 17:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

knap je napisal/a:
Original-One je napisal/a:
V foobarju sem si zrihtal media server.. Ali je glede kvalitete glasbe vseeno, ali poslušam preko media serverja, ali preko foobara na compu in z optiko na receiver?


kako to misliš, če pelješ signal preko optike gre za digitalni signal in takšen kot bo zapustil pc, takšen bo potem tudi v av receiverju

če je zvok na matični v pc-ju slab, bo slab tudi v av receiverju

LP


1. Možnost - poslušam glasbo preko foobara, torej navigiram na računalniku, ki je povezan z receiverjom preko optike (wasapi output)

2. Glasbo navigiram preko vmesnika na receiverju, računalnik in receiver sta povezana preko mrežnega kabla, foobar služi le kot media server
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Original-One



Pridružen/-a: Pet Nov 2010 10:23
Prispevkov: 70
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 20, 2012 12:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

kaj menite, ali ima premalo prostora receiver za hlajenje?








Noge sem mu "odšraufal", da sem ga dobil notri...

Hvala


Nazadnje urejal/a Original-One Pet Apr 20, 2012 14:11; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 20, 2012 12:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jst bi rekel da! Vsaj par cm nad njim bi mu lahko dal za relativno normalno dihanje!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Slinch



Pridružen/-a: Ned Jul 2009 16:17
Prispevkov: 467
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 20, 2012 13:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vsekakor. Če zamenjaš center zvočnik in receiver dobiš optimalno rešitev.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Original-One



Pridružen/-a: Pet Nov 2010 10:23
Prispevkov: 70
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 20, 2012 13:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fuck.

Samo center je potem vsaj meter pod televizijo, ki je na steni. Je to vseeno še vredu?

Prej sem ga imel tik pod tv (toliko, da daljinec ni prijel Smile )

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slinch



Pridružen/-a: Ned Jul 2009 16:17
Prispevkov: 467
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 20, 2012 13:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če te skrbi zvočna slika, po mojih izkušnjah to niti slučajno ne bi smel biti problem. V skrajni sili pa ga lahko s čem podstaviš, da je nagnjen rahlo navzgor.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Original-One



Pridružen/-a: Pet Nov 2010 10:23
Prispevkov: 70
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 20, 2012 13:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Slinch je napisal/a:
Če te skrbi zvočna slika, po mojih izkušnjah to niti slučajno ne bi smel biti problem. V skrajni sili pa ga lahko s čem podstaviš, da je nagnjen rahlo navzgor.


Okej super, potem bom pa tako naredil.

hvala

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1087
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 20, 2012 15:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Original-One je napisal/a:
Pozdravljeni,

kaj menite, ali ima premalo prostora receiver za hlajenje?








Noge sem mu "odšraufal", da sem ga dobil notri...

Hvala


noge ne smeš odvit....ker so reže za hlajenje tudi spodaj,da zrak kroži....
joj joj..fantje ga vi sračkate... Rolling Eyes

pa tudi zgoraj mora imeti malce več prostora...a ni škoda aparata,samo za to,ker ne gre v neko polico???
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tadej



Pridružen/-a: Pet Jan 2009 21:02
Prispevkov: 52

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 20, 2012 15:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zame eden najlepših receiverjev, ti ga pa takole tlačiš in skrivaš Twisted Evil Očitno želiš, da ti kaj odpove zaradi morebitnega pregrevanja (zakaj bi tvegal), da boš potem imel razlog kupiti nekaj boljšega (npr. av7005 in mm7055) Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 20, 2012 18:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V navodilih ponavadi točno piše koliko prostora mora biti okoli naprave.

Ne vem no, meni je poceni Yamahin reciever (RX-V440RDS) laufal pet let totalno zaprt z vseh smeri razen odspredaj, pa mu ni bilo hudega. Še danes deluje:) Se pa načeloma izklopi ob pregretju, vgrajen pa ima tudi ventilator. Ne bom pa trdil da so vsi taki^^

Načeloma je pametno prebrat navodila, in se jih držat.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5982
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 20, 2012 18:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ah, kje pa! Navodila se bere čisto na koncu, ko ne gre več naprej!
Ali ko je že kaj crknilo. Tako zveš kje si ga biksal!
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Naslednja
Stran 10 od 11

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe