Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kam na popravilo?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Arntor



Pridružen/-a: Sre Okt 2010 15:05
Prispevkov: 4
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 20, 2010 15:09    Naslov sporočila: Kam na popravilo? Odgovori s citatom

Mene pa zanima kam bi lahko odnesel popravit/pogledat dvoje zvočnikov in ojačevalec.

Gre se za tele zadeve:

Marantz Pm-630 vintage zadeva. Čuje se šum v odzadju. Domnevam da bo potrebna menjava tranzistorjev.

JBL zvočniki iz leta 60

in Braun zvočniki tudi starejše izdelave


Gre se mi za ozvočenje k ga potrebujem na placu za fešte Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MitjaF



Pridružen/-a: Sob Okt 2009 16:56
Prispevkov: 414
Kraj: KRANJ

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 21, 2010 00:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lahko Zagar Audio LJ -Smartno 041-660894.
Pa ce dobro vidim imajo JBL-i isti drajver kot 4331 monitor, in ce ima se original obrobe je dosti vreden.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 000000000
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 21, 2010 09:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz imam slabe izkušnje z Žagarjem, namesto pen kot bi morale biti na zvočniku je dal gor neke traktorske gume, in take sem videl že tna treh parih zvočnikov. In nasploh sem slišal od kolegov negativne kritike. Baje je Raspor veliko boljši, vem pa ne, nimam z njim izkušenj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DAVOR



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 17:27
Prispevkov: 454
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 21, 2010 09:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdrav.

Lahko poskusiš pri temle mojstru. Kolk sem slišal in videl izdelke, je odlično opravil svojo nalogo. Je pa doma v okolici Ljubljane.
Popravilo zvočnikov ...Sandi Grdešič - 041 699 747

l.p.
_________________
KISS- Keep It Simple and Smart
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 21, 2010 09:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se pridružujem zgornjem mnenju, jih je popravil meni in tudi sam nabavil pene ki so najbolj podobne originalu, ker originalnih pač ni bilo več za dobit, malo je bilo treba počakat je pa narejeno kot mora biti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janzi



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 8:45
Prispevkov: 1021
Kraj: GROSUPLJE / LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 21, 2010 10:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dva kolega (en je dal AR25, drugi se pa ne spomnim katere; mislim pa, da so Advent) sta zvočnike popravila (osvežila) pri Zvonetu (Rasporju) in sta zelo zadovoljna ! Smile
_________________
''You can hear a lot by listening !!''
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gwb



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 9:15
Prispevkov: 506
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 21, 2010 22:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

+1 za Rasporja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benderino



Pridružen/-a: Ned Feb 2020 2:14
Prispevkov: 2
Kraj: Ce

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 18, 2021 16:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Da malce obudim staro temo.

Za Rasporja sem zasledil, da ne dela več popravil.

Je še kaj drugih servisov, ki jih priporočate? Sam bi konkretno rabil novo navitje na enem srednjetoncu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LBaudio



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Prispevkov: 829
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 19, 2021 09:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zvone nima servisa ze precej let, samo se lastno produkcijo namenjeno po vecini Hi-end car audiu.
_________________
For Fast Moving Concerts

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
benderino



Pridružen/-a: Ned Feb 2020 2:14
Prispevkov: 2
Kraj: Ce

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 16, 2023 15:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spet obujam temo.

Rabil bi kvalitetno obnovo 4" hifi srednjetonca, verjetno rabi previtje.

Žagar vedno rabi veliko časa in mu zato ne bi več nesel, predlagate koga drugega?

Mojster je lahko iz kateregakoli konca, ker mi ni problem poslat po pošti, iščem pač nekoga vrednega zaupanja.

Hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ducar



Pridružen/-a: Sob Apr 2012 13:13
Prispevkov: 611
Kraj: Ardro

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 16, 2023 16:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sandi Grdešič 041 699 747
Igor Varjačič 041 745 430
_________________
Canta e Cammina
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mihec



Pridružen/-a: Pet Dec 2018 22:14
Prispevkov: 19
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 16, 2023 19:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za Sandija lahko potrdin da je mojster prvega kova in mož beseda če bi dal oceno bi dal 12 od 10.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ico



Pridružen/-a: Ned Maj 2013 10:00
Prispevkov: 193
Kraj: kranj

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 05, 2024 12:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

mihec je napisal/a:
Za Sandija lahko potrdin da je mojster prvega kova in mož beseda če bi dal oceno bi dal 12 od 10.

a je Sandi tudi za receiverje (Marantz)?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mihec



Pridružen/-a: Pet Dec 2018 22:14
Prispevkov: 19
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 05, 2024 17:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za Marantz se obrnite Na Miloš R.( 041504543 )
IMHO ena boljših opcij v Slo.
Srečno in obilico užitkov v poslušanju glazbe.
LP.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe