Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nova igrača je doma......
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 163, 164, 165  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 06, 2018 23:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gašper,
čestitam za dobro premišljen nakup. Mislim, da si se v danih pogojih dobro odločil. Najvažneje je, da ob poslušanju glasbe uživaš.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mzi.perx



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 0:06
Prispevkov: 160
Kraj: PIRAN

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 07, 2018 00:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

habo66 je napisal/a:
Pa še en tak prijeten filmček, med drugim tudi o postavitvi njihovih zvočnikov
https://www.youtube.com/watch?v=MCoKDfdxzDg




Važno da ""rokaaaa"" Cool , čudo da vsaj kaj prodajo Laughing Laughing Laughing
_________________
MZI.PERX
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: -
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1078
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 07, 2018 09:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Seveda, najbolj važno je da rock-aa, in ne samo cing, ping, pong, al pa daš en 80s komad, pa neeeee, my ears are bleadiiingg... Smile Zato pa na sejmih sami "lepi" komadi. Chill man, te povabm, prid na obisk, da boš vsaj slišal, ne samo par podatkov, pa en filmček, pa vse vemo..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
raptor



Pridružen/-a: Čet Jan 2014 11:03
Prispevkov: 175
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 07, 2018 09:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaksni so pa Zu zvokovno v primerjavi z omenjenimi Harbethi?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 07, 2018 17:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

raptor je napisal/a:
Kaksni so pa Zu zvokovno v primerjavi z omenjenimi Harbethi?


Zu je premija, Harbeth je za ljubitelje.....zraven obeh lahko zaspiš....bolj bistveno.. ne naporrni.......
_________________
šoo mazgoon


Nazadnje urejal/a fjaka Tor Maj 08, 2018 23:36; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 07, 2018 18:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fjaka je napisal/a:
raptor je napisal/a:
Kaksni so pa Zu zvokovno v primerjavi z omenjenimi Harbethi?


Zu je premija, Harbeth je za ljubitelje.....zraven obeh lahko zaspiš.....in to je nalbolj bistveno....ne naponri zvočnki...


Daj ne kvasi neumnosti ....
Od tebe še res nobene pametne nisem zasledil tukaj na forumu
Razen, če si to mislil v "pozitivnem" smislu. Potem vzamem besede nazaj in se ti opravičujem.

lp
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 08, 2018 00:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

simon740 je napisal/a:
fjaka je napisal/a:
raptor je napisal/a:
Kaksni so pa Zu zvokovno v primerjavi z omenjenimi Harbethi?


Zu je premija, Harbeth je za ljubitelje.....zraven obeh lahko zaspiš.....in to je nalbolj bistveno....ne naponri zvočnki...


Daj ne kvasi neumnosti ....
Od tebe še res nobene pametne nisem zasledil tukaj na forumu
Razen, če si to mislil v "pozitivnem" smislu. Potem vzamem besede nazaj in se ti opravičujem.

lp
đ

toik0 o tem kokliko poznaš


drugače pametovanje na fiorumu je zelo dekikatna zadeva....ali pametuješ ali podajaš lastne izkušnje,,,,koliko pobebereš iz tega je tvoj problem....take it or leav it...
lakho pa argumentrš svojo trditev pa da priden+mo ne čisto,

Zuj_e in koliko Harbethe.....


spodbijaj me v katerikoli temi....argumenturano,...odgvoror boš dobil v v najkrajši možnosti....niti eno stvar nisem napisal, če jo nebi imel za hrbtom....juhuuuuuuu....pa da vidmo......

samo se gramofnov pusti.....ker mislim da si na tej temi zelo tenk....jabadabaduuuuuuu


...
_________________
šoo mazgoon


Nazadnje urejal/a fjaka Sre Maj 09, 2018 19:58; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
3000ES



Pridružen/-a: Sre Jul 2012 8:19
Prispevkov: 228
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 08, 2018 01:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fjaka je napisal/a:


toik0 o tem kokliko poznaš


drugače pametovanje na fiorumu je zelo dekikatna zadeva....ali pametuješ ali podajaš lastne izkušnje,,,,koliko pobebereš iz tega je tvoj problem....take it or leav it...
lakho pa argumentrš svojo trditev pa da priden+mo ne čisto,

Zuj_e in koliko Harbethe.....


spodbijaj me v katerikoli temi....argumenturano,...odgivor boš dobil v v najkrajši možnosti....niti eno stvar nisem napisal, če jo nebi imel za hrbtom....juhuuuuuuu....pa da vidmo......

samo se gramofnov pusti.....ker mislim da si na tej temi zelo tenk....jabadabaduuuuuuu


...

Ob priliki - ko boš pri volji, seveda - bi te prosil za prevod zgornje "žlobudravščine" v navadno in vsem razumljivo slovenščino. Hvala.

(P.S.) Povzeto iz SSKJ (za nepoučene: Slovar Slovenskega Knjižnega Jezika ) :
- žlobudrávščina -e ž (ȃ)
- 1.1. ekspr. nerazumljiva govorica, nerazumljivo govorjenje: glasno branje se je zlivalo v čudno žlobudravščino; v svoji nenavadni žlobudravščini jim je skušal nekaj dopovedati
- 2.2. slabš. jezikovno mešana, nerazumljiva govorica: pogovarjali so se v nekakšni mednarodni žlobudravščini; žlobudravščina pristaniških kramarjev / potepuha sta se sporazumevala v svoji žlobudravščini latovščini. )
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 08, 2018 11:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fjaka. Očitno sem jaz slišal Zuje in Harbeth-e v sistemu, kjer nikakor nisem mogel zaspati Very Happy Glede na tvoje izkušnje, verjetno veš, da je zelo pomembno na "kaj" so tile dotični zvočniki priklopjeni.
Seveda pa ti zvočniki ne spadajo med "svetle". O gramofonih pa res nimam znanja, žal.
Kakorkoli...ne bom več smetil teme.

lp
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
peterca



Pridružen/-a: Tor Nov 2013 14:20
Prispevkov: 33
Kraj: Žabjek

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 08, 2018 11:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Offtopic:
Absentem laedit, qui cum ebrio litigat.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vojko



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 16:50
Prispevkov: 940
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 08, 2018 18:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jest bi tud reku, da je Absint Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Audiomarka



Pridružen/-a: Sob Jan 2012 14:47
Prispevkov: 724
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 09, 2018 16:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mislim da je deficit bolj trajne narave.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 09, 2018 19:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Harbeth in Graham....old school zvočniki...tipo Tannoy na katerih sem
kar neki časa prliman.....o nobenem noben ni povedal nič slabega...ti je všeč ali pa ne....osebno, ko koncertiram, najraje vidim človeka, ki zaspi zraven...ali mu je dolgčas ali pa, hmmmmmmm, uživa v večernjih urah pr dobri glasbi....možgani že registrirajo tisto kar potrebujejo....
na koncertu, če mi ni všeč, grem ven.....
ZU_je sem poslušal v inteku in na sejmu pr @Proyetu@....prva liga....da bi ih sam imel, nikakor ne...nedostopni, po drugi strani, zelo sprejemljivo....
svetla stran zvočnika me ne zanima....kot sem povedal, old school.....

@300ES@, če se igraš lokalnega Hanibala Lektorja, Ok...od tega nimaš nič, ne ti ne ostali.....me prav zanima tvoja slovnica na tujih forumih, kjer tega problema nimajo....
veselo naprej

še to, a si rabil SSKJ da me popljuješ....ponavadi izobraženi ljudje vedo takoj za kaj gre...

@Simon740@, če že jaz nisem napisal nič kostruktivnega za tebe, najdi si bolj izkušene.....dvomim da si prebral vse moje poste....kakorkoli, preskoči....juhuuuuuuuu

P.S. po polnoči so prsti hitrejši od možgan....drgač če vas kaj moti lahko neham z objavami....pa se naprej igrajte z Legicami.....
_________________
šoo mazgoon


Nazadnje urejal/a fjaka Sob Maj 12, 2018 14:57; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
3000ES



Pridružen/-a: Sre Jul 2012 8:19
Prispevkov: 228
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 09, 2018 21:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fjaka je napisal/a:


@300ES@, če se igraš lokalnega Hanibala Lektorja, Ok...od tega nimaš nič, ne ti ne ostali.....me prav zanima tvoja slovnica na tujih forumih, kjer tega problema nimajo....
veselo naprej

še to, a si rabil SSKJ da me popljuješ....ponavadi izobraženi ljudje vedo takoj za kaj gre...



If "Hanibal Lektor" is a joke about the word "lektor" in slovenian language I agree. Very good !
In case you meant "Hannibal Lecter" we have a problem. I don't consume human flesh.
Very Happy


Nazadnje urejal/a 3000ES Čet Maj 10, 2018 15:09; skupaj popravljeno 5 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mzi.perx



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 0:06
Prispevkov: 160
Kraj: PIRAN

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 09, 2018 21:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fjaka je napisal/a:
Harbeth in Graham....old school zvočniki...tipo Tannoy na katerih sem
kar neki časa prliman.....o nobenem noben ni povedal nič slabega...ti je všeč ali pa ne....osebno, ko koncertiram, najraje vidim človeka, ki zaspi zraven...ali mu je dolgčas ali pa, hmmmmmmm, uživa v večernjih urah pr dobri glasbi....možgani že registrirajo tisto kar potrebujejo....
na koncertu, če mi ni všeč, grem ven.....
ZU_je sem poslušal v inteku in na sejmu pr @Proyetu@....prva liga....da bi ih sam imel, nikakor ne...nedostopni, po drugi strani, zelo sprejemljivo....
svetla stran zvočnika me ne zanima....kot sem povedal, old school.....

@300ES@, če se igraš lokalnega Hanibala Lektorja, Ok...od tega nimaš nič, ne ti ne ostali.....me prav zanima tvoja slovnica na tujih forumih, kjer tega problema nimajo....
veselo naprej

še to, a si rabil SSKJ da me popljuješ....ponavadi izobraženi ljudje vedo takoj za kaj gre...

@Simon740@, če že jaz nisem napisal nič kostruktinega za tebe, najdi si bolj izkušene.....dvomim da si prebral vse moje poste....kakorkoli, preskoči....juhuuuuuuuu

P.S. po polnoči so prsti hitrejši od možgan....drgač če vas kaj moti lahko neham z objavami....pa se naprej igrajte z Legicami.....



Na sejmu pri @Proyetu@ ti je bilo všeč ? Pa to je bil suh, tehničen zvok brez emocij Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
MZI.PERX
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: -
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 163, 164, 165  Naslednja
Stran 89 od 165

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe