Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nova igrača je doma......
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 163, 164, 165  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Audiomarka



Pridružen/-a: Sob Jan 2012 14:47
Prispevkov: 724
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 20, 2018 10:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Saj nisem mislil da je boljsi od 30. Napisal si da je harbeth boljsi, potem si pa nazaj presaltal na dynaudio. To sem mislil. Da te je ocitno nekaj vleklo nazaj na dynaudio. Manjkal ti je ocitno samo bas.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 20, 2018 10:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Z @benma sva vse zvočnike dobro preposlušala/stestirala.
Že Dynaudio Focus 160 je igral zelo solidno. Tudi bass ni bil slab za tako majhen zvočnik. Nato je prišel na vrsto C20. Velika razlika napram F160.
Oder, bass hitrejši, bolj tranparenten, detajli itd..
Ker pa ima @benma rad tudi stari rock in glasbo, kjer se pričakuje malo več na bass področju, C20 enostavno ni bil primeren. Nekaj je manjkalo. Zato ga zamenja Harbeth SHL5+. Precej drugačna zasnova zvočnika - posledično tudi drug "karakter" zvoka. Je pa lepše igral "stari rock" in nasplošno se je z njim dalo poslušati dokaj različne zvrsti glasbe. Ampak po obrazu @benma se je videlo, da SHL5+ še vedno nekaj manjka Smile C30 pa je narejen za njegove "potrebe" Very Happy
Vse kar je imel C20, le da je še "ta pravi" bass prisoten. Pa upam, da sedaj ne bo kakšne "vojne" da iz "ozkega" zvočnika in majhnih enot ne more biti basa.
Tukaj ga je ...in to veliko. Res pa je, da si lahko vsak drugače razlaga "kaj je pravi bass".
@benma uživaj Wink

P.S - z @benma sva dobra prijatelja - če je slučajno kdo pomislil, da me "označi" ponovno za prodajalca Rolling Eyes

lp,
Simon
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Audiomarka



Pridružen/-a: Sob Jan 2012 14:47
Prispevkov: 724
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 20, 2018 22:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dobro sta izbrala. Lastniki dynaudio so menda kar zadovoljni in zvesti.
Sta imela pa kar nekaj robe doma. Zanimivo, da se vse lepo proda. Pri nas je kar "zanimiv" second hand trg.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jacoby



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 10:23
Prispevkov: 1111

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 20, 2018 23:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Stigao... Pardon! came in soon...


_________________
The only way to do great work is to love what you do
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 051383384
Bojan65



Pridružen/-a: Sob Feb 2014 19:52
Prispevkov: 41
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 21, 2018 10:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jacoby je napisal/a:
Stigao... Pardon! came in soon...




Čestitke!!

Jaz pa sem snel z Bolhe, Cizeke model one, samo mi ne potegne fotke...

Lp., B.

P.S. potrebujem primerna stojela...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 761 731
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 21, 2018 13:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

.. biti duhovit je eno, lotati pa drugo..
Ker to stalno vpletanje, pogrevanje zadev - c. soon, pa penzionerji.. Izgleda, da še vedno "grejejo" ta fpb 600, pa evo 302..
In tudi pisanje zahteva vsaj malo natančnosti..
Ker odločiti se bo treba med tistim - je prišel (pravkar) in potem napisanim - bo prišel (- pa narobe napisanim v ang.)..
Ko sva zadnjič govorila, pa je bilo rečeno nekaj tretjega...
Ja - še čestitke..


Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 21, 2018 16:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jacoby je napisal/a:
Stigao... Pardon! came in soon...



Resna mašina...
Uživaj!
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 21, 2018 20:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jacoby @ mal se slabo vidi, a je to Ref 6SE ?

Če je, lahko povem, da je res vrhunska mašina. Pred nekaj leti, sem imel priliko, da sem ga par dni preizkušal doma in primerjal z mojim Ref 3. Gre za ultra uglajen in tekoč zvok, s fantastičnimi vokali, s perfektnim tonalnim balansom, bogato harmonsko strukturo, ter zelo user friendly. V vsem je bil boljši od mojega, razen morda v PRaT-u, kjer je moj malo bolj kot en divjaček. Kar pa mi je zelo všeč.

Čestitam, uživaj !

Lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
mcnaget



Pridružen/-a: Čet Nov 2012 12:28
Prispevkov: 144
Kraj: Gorenjska

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 21, 2018 20:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

bogomir 4051 je napisal/a:
Jacoby @ mal se slabo vidi, a je to Ref 6SE ?

Če je, lahko povem, da je res vrhunska mašina. Pred nekaj leti, sem imel priliko, da sem ga par dni preizkušal doma in primerjal z mojim Ref 3. Gre za ultra uglajen in tekoč zvok, s fantastičnimi vokali, s perfektnim tonalnim balansom, bogato harmonsko strukturo, ter zelo user friendly. V vsem je bil boljši od mojega, razen morda v PRaT-u, kjer je moj malo bolj kot en divjaček. Kar pa mi je zelo všeč.

Čestitam, uživaj !

Lpm


Bi reku prej kakšn 5 SE.

lpz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 21, 2018 20:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

.. ja, res "hudi" ARC- isti tule..
.. je LS 27..., ref. bo..

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
cac



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 16:44
Prispevkov: 21
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 21, 2018 20:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pinus, a ti to v kakšnem posebnem programskem jeziku govoriš v svojih zadnjih dveh postih? Imam občutek, da te 99% ljudi tule ne razume, kaj želiš povedat, vključno z mano.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 21, 2018 20:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

...hmm, jezik je čisto navadna slovenščina - bere se točno tako, kot je napisano in nič več - preprosto, kar je res....


lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
jacoby



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 10:23
Prispevkov: 1111

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 21, 2018 21:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

bogomir 4051 je napisal/a:
Jacoby @ mal se slabo vidi, a je to Ref 6SE ?

Je REF-5se, verjetno si to mislil.
6-ka je verjetno še boljša, samo to ni več čistokrvni ARC, je že bolj križanc z McIntosh + Italjanski kič design, pač lastniki "lahko" delajo kar hočejo... mi ni.
_________________
The only way to do great work is to love what you do
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 051383384
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 22, 2018 06:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No, če smo zlo natančni, se mi zdi, da je bil zadnji Ref, nad katerim je roko držal pokojni Bill Johnson, Ref 3. Ta je imel še gradnjo s prečnimi šahti in vertikalnimi platinami. Petka pa je dobila vse na enem horizontalnem vezju, kar je po eni strani dobro, po drugi strani pa kaže na težnjo k pocenitvi gradnje. No, kakor koli, Ref 5SE je izboljšana 5 in zelo huda mašina.

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 22, 2018 12:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pri meni se je našla nova igrača, ki bo upravljala domače igrače

Neeo daljinec

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 163, 164, 165  Naslednja
Stran 98 od 165

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe