Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nova igrača je doma......
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 163, 164, 165  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 31, 2018 12:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dr.sah je napisal/a:


In "kak to špila" ? Smile
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
markoni



Pridružen/-a: Pon Mar 2009 23:09
Prispevkov: 541
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 31, 2018 14:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lepotec !
_________________
Only trust your hart (ears) ! Elephant man ......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 31, 2018 14:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dr.sah je napisal/a:


aktiva, koaxijalec???????
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 31, 2018 16:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja,res je, bass v velikosti 9-10ke. Kasneje pride poleg še en 12 sub (cez kako leto), integracija le tega je simpl k pasulj, GLM vse porihta v nulo. A, poleg imam še glm room correction. Zadeva je bila nekaj časa na spisku, a sedaj se je pokazala lepa prilika.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
raptor



Pridružen/-a: Čet Jan 2014 11:03
Prispevkov: 175
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 31, 2018 18:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

simon740 je napisal/a:

In "kak to špila" ? Smile


V tej temi je to v najboljsem primeru drugotnega pomena.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
epic



Pridružen/-a: Sob Nov 2009 15:12
Prispevkov: 188
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 01, 2018 09:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se strinjam, @raptor. Se je pa sicer do slednjih informacij s strani nekaterih uporabnikov foruma nemogoce dokopati. Je nekaterim le do tega, da predstavljajo nabor svojih novih igrac. Blagor jim!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cac



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 16:44
Prispevkov: 21
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 01, 2018 09:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa sej bo kmalu na oglasih, pa probas in poves takrat Smile. Sicer pa 6moon ga je ocenil - http://www.6moons.com/audioreviews2/genelec/1.html
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NCC2000



Pridružen/-a: Čet Sep 2012 12:28
Prispevkov: 591
Kraj: Slovenia

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 01, 2018 13:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 01, 2018 14:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

NCC2000 je napisal/a:


Stvar "okusa" Very Happy
Ampak za mene..to več niso zvočniki Confused

lp,
Simon
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cink



Pridružen/-a: Sre Dec 2009 23:51
Prispevkov: 164
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 03, 2018 08:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

1. april pa to...čeprav tudi dejanske barve niso daleč - vsaj modra in rdeča

http://international.kef.com/blade-two
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 05, 2018 14:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom


_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
GoldProf



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 15:15
Prispevkov: 527

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 05, 2018 18:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fjaka,
kaj imaš v planu nataknit na "ror"?
Te dni sem dobil v roke AT33PTG/2, mater, dobra zadeva. Sicer se še uigrava, a vidim, da stvar ni za hec. Seveda potrebuješ dober phono, vsaj 100 Ohm in pa tudi vsaj 60 db gaina. To je minimum, če ne, pa kakšen dober trafo.



lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 05, 2018 20:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Omnipolarni surround set sestavljen iz dveh parov Mirage zvočnikov in enega para Bose Jewel, ter dveh Schummanovih resonatorjev čaka na postavitev v novi dnevni sobi..

Ob vsej kregariji na USA FB skupinah pristašev Mirage in Bose, moram rečt, da je kombinacija obojih boljša kot pa samo Bose ali Mirage.
Bose Jewel dodajo tisto kar Miragejem manjka.
Boljšo usmerjenost zvoka..
Seveda so ožičeni "po moje", z ožičenjem, ki sem ga koncipiral zanje..Mali Mirageji so prežičeni tudi v kištah, kar iz njih izvabi še več zvočnih drobnarij. Tovarniški kretnici sta malce popoprani, da igrajo še bolj odprto.

Plus. Omnipolarni set zvočnikov kot je ta, raznaša zvok nativno, po fizikalnih pravilih, brez surround elektronskih pomagal..Zvok preprosto je...Tu oba Schumanna dodata svoje...Vse skupaj je majhno, skoraj za v žep..
TV je 139cm 4K.

Tale šopek mikro in mini zvočnikov kmalu dobi Elacov 8" aktivec..Z posebej razvitim zanj sub power kablom in povezovalnim ožičenjem.
_________________
Great people talk about ideas, average people talk about things, small people talk about other people.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 05, 2018 20:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

GoldProf je napisal/a:
Fjaka,
kaj imaš v planu nataknit na "ror"?
Te dni sem dobil v roke AT33PTG/2, mater, dobra zadeva. Sicer se še uigrava, a vidim, da stvar ni za hec. Seveda potrebuješ dober phono, vsaj 100 Ohm in pa tudi vsaj 60 db gaina. To je minimum, če ne, pa kakšen dober trafo.



lp


ne vem še...ta ima odlomljen nosilec weighta...če ga ne bom mogel spraviti v pogon, bo za rezervne dele...še dva se mi valjata nekje po omarah...nimam izkušnje z DD...gramofonov mi res ne primanjkuje...4 glave čakajo na retiping...tudi phonotov in trafotov mi ne primanjkuje...
te AT glave so zmeraj bile zanimive...samo pravo je treba izbrati...ne spremljam časopise in ocene, tako da sem vesel tvoje informacije...koliko je to denarja?, cca. 500 evrov...
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 07, 2018 09:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

cac je napisal/a:
Pa sej bo kmalu na oglasih, pa probas in poves takrat Smile. Sicer pa 6moon ga je ocenil - http://www.6moons.com/audioreviews2/genelec/1.html


Mogoče,mogoče pa ne kakor kaže. Jaz nimam žilice pisanja in podajanja audiofilskih izrazov,zato tudi ne pišem. Mi pa to zveni bolje kot vse do sedaj,kasneje bo se malo bolje,ko kupim sub,skratka sem zelo zadovoljen.

Je pa tako,da jaz zadevo kupim, poslušam,in kasneje prodam,čeprav mislim da sem zntem zaključil. Nikakor nisem pristaš sposojanja,sprehajanju naokoli in poslušanju pri prodajalcih, to je kraja časa. Kupiš in probaš,simpl.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 163, 164, 165  Naslednja
Stran 87 od 165

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe