Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nova igraĆØa je doma......
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 163, 164, 165  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 16, 2017 11:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pinus je napisal/a:
No, kot že pomladi reĆØeno (nekaj strani nazaj..) gremo v kontekstu naprej..


Tako nova - Benz Micro Glider SL


Potreba, ki jo je logiĆØno nakazal - Convergent Renaissance phono preamp

Nastavitve team Kuzma... Strogo - glava low output, pa nude look, brez plastike, oz lesa, kot ohiŔja, nudi ultimativno nevtralnost, transparentnost... Doma poiskan Ŕe pravi "load" in CAT-ov phono je postrežen...

Rezultat..? Aaaahhh...

Lp

Pa ti se ne ŔaliŔ.. bravo.
Si izbral verzijo z nizkim izhodom? Phono stage je eden boljÅ”ih kar lahko kupiÅ”, odliĆØen rezultat ne more izostat.

@mzi.perx:
Benz sicer veljajo kot nekoliko 'tanjÅ”e' zveneĆØe a koliko je to moteĆØe je zelo stvar kje in kako si jo uporabil.
Kot prvo velja tanko zveneĆØo glavo ojaĆØiti s step-up trafotom. Tako se izogneÅ” aktivnem mc vhodu, ki je praviloma tranzistorski in kot tak praviloma veĆØa distorzijo z viÅ”anjem frekvence (ki je že tako nabita na +20dB pred riaa ekvalizacijo). Tudi lampe niso vedno imune. VeĆØanje distorzije samo na enem delu spektra pomeni tisti spekter poudariti (s produkti distorzije). Kako se to sliÅ”i si povedal.
Z aktivnim tranzistorskim vhodom je dober recept tokovni predojaĆØevalec (recimo Nibiru ESE Lab), da se izogneÅ” piskajoĆØi kalvariji.

Kot drugo ne sme iti na tanko zveneĆØe gramofone (pogon z neprimernim flutterjem kadar igla moĆØno grebe in s tem ustavlja vrtenje - se flutter moĆØno poveĆØa ker je motor bolj direktno vprežen) ali prelahke roĆØice, ki niso sposobne umiriti MC vibracij (pomembna konstrukcijska razlika da je igla s tanckeno žico direkt pritrjena na ohiÅ”je glavice - ĆØesar pri MM ni). To dejstvo in bolj trdo vpeta igla in viÅ”ja obtežba igle najmanj poĆØetveri vibracije.

Kot tretje je tudi pomembno koliko so zvoĆØniki 'realni' na basu. Mini zvoĆØniki in mali floorstanderji nimajo in ne morejo imeti drugaĆØnega basa kot bolj ali Å”e bolj komprimiranega (kar pri @pinusu ni sluĆØaj). ƈe k temu priÅ”tejemo ojaĆØevalec ki distorzira na visokih, pa smo tam.

Å nell test - že po Å”umu iz ploÅ”ĆØe takoj ugotoviÅ” ĆØe je vse prav. Z dobro ploÅ”ĆØo se ga skoraj ne sliÅ”i, prasketanje bolj obrabljene ploÅ”ĆØe se mora sliÅ”ati totalno odvojeno od glasbe in zbrano okoli (izpred) visokotonca, vsakega posebej - medtem ko je glasba celota izza zvoĆØnikov.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 16, 2017 19:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

...ja, glava ima 0.4 mV.., zahteva pravi MC phono, pomemben je tudi pravi "load" in ostali parametri, torej Benz zadeve zahtevajo pravilen pristop - za vrhunski zvok...
Zvok je trenutno daleĆØ od tankosti, vreÅ”ĆØeĆØih visokih, z vrhunskim midrangeom in ĆØvrstim basom, brez napetosti, oz živĆØnosti prezentacije..
RoĆØica je medium mass, point vsega pa je vrhunski phono, z vgrajenimi njih step upi (dvignejo Å”e 11db na obstojeĆØih 47db lampaÅ”kega phono gaina), seveda plus gain line stagea... Tu pa igra pomembno vlogo selekcija lamp v phono in linijskem delu preampa - 2x5 kos, vse NOS (CCCP, D) in ne novi kitajski in ruski surogati...
Zadeva je praktiĆØno brezÅ”umna, phono vhod ima skoraj tak SN, kot na line(aux) - to z pre volume odprtim do 13ure (- optimalno imam volume odprt od 10-12h, za resno, ĆØvrsto posluÅ”anje), pomembna je tudi nadaljna povezava z konĆØno stopnjo (v tem primeru je preamp tariran na amp iste firme iz istega obdobja..) in zvoĆØnike nominalnih 8 ohm, 90 db, ki dovoljujejo lampaÅ”ki drive...
Tako v tem primeru - od igle do driverjev, ĆØisti analog v lampaÅ”ki triode A klasi...

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
GoldProf



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 15:15
Prispevkov: 527

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 20, 2017 17:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Po dveh mesecih ĆØakanja je konĆØno prispel in že postavljen v vpeljevanje v funkcijo testiranja in nastavitve za posluÅ”anje v sistem, phono stage VALAB LCR-1. Za nakup sem se odloĆØil po tekstu gospoda iz te strani: http://www.troelsgravesen.dk/LCR-RIAA-shootout.htm
Z njim obĆØasno izmenjamo kakÅ”no besedo na temo DIY (vedno na razpolago) ĆØe so le vpraÅ”anja v skladu z njegovimi projekti iz te strani, pa tudi sam prelistam njegove strani in komentarje. Tako me je tudi zaintegriralo pisanje o treh predojaĆØevalcih EAR 912, VdH Grail in seveda predmet tega pisanja VALAB(Vintage Audio Labs).
Tako na prvo, malo ĆØudno, prva dva Å”e nekako primerjati, a kako dodati Å”e tega, saj cenovno sodi v elektroniko iz Ikee ĆØe malo pokarikiram.
Pa je res tako? Preberite tekst od Troelsa in verjemite ali ne. Nisem se mogel upreti skuÅ”njavi, koliko je resnice v tem. Zagotovo bom težko napisal tako kot on, ker nimam teh dveh "viÅ”in" za primerjavo, lahko pa napiÅ”em, da se s tem kosom(kosi) elektronike ni za hecat. Prvo, je kaj za pogledati: debela prednja stran iz aluminija, bruÅ”eno ohiÅ”je iz aluminija, skupne teže nekaj ĆØez 5 kg, 16x31x7cm, urejena anatomija, kvalitetni terminalĆØki, na sprednji strani majhna modra ledica in pa fino stikalo na powerju ki modro svetli, a glej ga Taiwanca, power kabla ni bilo v paketu, tudi kaj posebnih navodil ne, razen grafike za izbiro impedance in gaina.ObiĆØajno so na sprednji strani kakÅ”ni logotipi, imena; za spremembo je tukaj vse prazno, brez ene same ĆØrke. Oblikovno zelo spartansko ĆØe odÅ”tejem vrezano vertikalno in horizontalno brazdo v obliki "plusa", ali križa, kakor za koga. Na spodnji strani na vsakem elementu tri nogice, na prednji ena in zadaj dve, idealno za paralelno postavitev, deluje kot ena celota. Na zadnji strani kvalitetni ĆØinĆØi za "in" ter "out", brez preklopa MM ali MC. Za MM kratko malo samo preklop dipa na 47KOhm. Pozor, pred vklopom v omrežje je treba napajalnik odpret in stikalo preklopit na potrebno voltažo. Na spodnji strani phonota so dip stikala za razliĆØne kombinacije, trenutno imam nastavljeno na 200 Ohm impedanco in 58db gaina, kar je vredu, za sedaj! Seveda bom Å”e spreminjal gain in pa tudi s splitterjem impedanco in skuÅ”al najti najboljÅ”o kombinacijo. Vsekakor super igraĆØa za predprazniĆØne in prazniĆØne dneve. ƈe koga "zasrbijo" prsti za nakup, edina varijacija je ebay, seveda s predhodnim dogovorom z mrs Kevinom. Sicer pa na spletu najdete ogromno pripomoĆØkov, potrebnih in manj potrebnih za avdiofile pod oznako VALAB. Za sedaj prilagam eno sliko tega predmeta, kaj veĆØ pa po uigravanju in testiranju

in pa slika iz naslova Troelsa. VeĆØ na njegovi strani ali na spletu!
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 31, 2017 09:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fino, boŔ povedal kako se sliŔi LCR dekodiranje. Nekateri to reŔitev kujejo v zvezde.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambro



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 20:03
Prispevkov: 412
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 01, 2018 13:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa sem ponovno na analogiji.



Sad -> Smile -> Very Happy
_________________
lp, Branko


Nazadnje urejal/a ambro Pon Jan 01, 2018 13:24; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Edvard



Pridružen/-a: Pet Apr 2011 15:50
Prispevkov: 317
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 01, 2018 13:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Z novim letom sem dobil v test lampaÅ”ko konĆØno stopnjo. Svetlana 6550 in Philips 5814A, 40 W. Pa da vidimo (sliÅ”imo)...

_________________
ā€œThe greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.ā€ ― Stephen Hawking
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 02, 2018 00:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambro je napisal/a:
Pa sem ponovno na analogiji.



Sad -> Smile -> Very Happy


Super!
Zakaj bi iskal perfektno digitalno opremo, ko pa lahko imaÅ” njen ideal - analogno! Wink
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 04, 2018 12:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prispela sta Contourja 20. Morda bosta zamenjala Focusa 160. Bomo videli.



Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
GoldProf



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 15:15
Prispevkov: 527

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 04, 2018 22:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambasador je napisal/a:
Fino, boŔ povedal kako se sliŔi LCR dekodiranje. Nekateri to reŔitev kujejo v zvezde.


Nisem ravno strokovnjak iz tega podroĆØja, da bi pisal kakÅ”ne so topoloÅ”ke razlike (LCR,CR in NF), a toliko vem, kaj v osnovi katera pomeni. (Vsi tisti, ki vas zanima kaj pomenijo te kratice, bosti vse naÅ”li na spletnih straneh.) Nebi se tudi opredeljaval, kajti, kakrÅ”nakoli kategorizacija, na tem forumu je lahko hitro reduktivna. Toliko o tem.
Zvokovno gledano, lahko samo potrdim besede Troelsa, nevem zakaj naj bi imel v sistemu kaj dražjega. Tukaj je kaj dražjega, lahko zelo relativno, kajti sam nevem ali je ta cena res objektivna in kako mu je(Kevinu) to uspelo sestaviti. Å koda le, da je dobavljivost nekoliko problematiĆØna. PosluÅ”al sem iste ploÅ”ĆØe, (ne ravno iste) kot opisuje Troels. Nimam kaj dodajati njegovemu komentarju, lahko reĆØem fantastiĆØno. Dvomim, da sem do sedaj imel prilike posluÅ”ati tako muzikalen phono stage, tako prepriĆØljiv v celotnem sluÅ”nem spektru. NiĆØ ne izstopa, najbolj sem bil preseneĆØen pri odliĆØnih spodnjih oktavah, brez izgube fokusa ali nekontrolinega "plesa" bas membran. Pri nekaterih izrazito "navitih" bas posnetkih je bas vedno ostajal pod kontrolo, brez posega daljinca za zmanjÅ”anje glasnosti. Tudi srednje-visokotonsko obmoĆØje je presenetljivo ĆØisto, brez sikanja(seveda v okvirju posnetka), ozadje zelo, zelo tiho. PosluÅ”anje na "11 do 12" z gainom 58db je pravi koncert, doĆØim pri nekaj ĆØez 9 doseže polno funkcionalnost, oz. uživanje v glasbi. Pri nobeni ploÅ”ĆØi, ki jih imam v moji zbirki, slabi do vrhunski posnetki, ki jih imam tako za ocenjevanje, ne morem reĆØi, da je predstava bila slaba, oz., da si ta phono ne zasluži biti v sistemu vrhunskih naprav.
Res nevem, zakaj bi moral imeti v mojem sistemu kaj dražjega.

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 05, 2018 12:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Super da si napisal vtise.
Ne se sekirat zaradi topologije, uĆØinki se vidijo 'statistiĆØno', potem ko zbereÅ” vtise veĆØ deset mnenj z razliĆØnimi napravami, pa se izluÅ”ĆØi skupni imenovalec. ƈe sploh obstaja.
Sta pa oba druga phono predojaĆØevalnika pri Troelsu tudi LCR (EAR in VDH). S tem, da lampaÅ”ki EAR uporablja step-up transformatorje za MC.
Enega poceni (200USD) sem naznanil dolgo nazaj, so ga pa odkupili angleži je sedaj 2x dražji. Potem sem zasledil Ŕe Aurorasound Vida Phono
https://highend-electronics.com/products/aurorasound-vida-vinyl-disk-amplifier
ki mu opevajo srednjetonsko podroĆØje. Italijani v reviji so tudi padali dol, maÅ”ina za emocije.
Tudi tu zaslediÅ” izjave:
Price is ridiculously low. Yes, without a doubt. This is a true 'high-end' phono-stage, at middle of the road pricing. I genuinely doubt there is any worthwhile competition, even at twice the price of the Vida.
Gre pa za pet tisoĆØakov.
Puzzle se sestavlja, bolj ko bo (ĆØe bo) LCR predstavljal kljuĆØ za odklepanje src in denarnic avdiofilov, veĆØ se jih bo pridružilo v ta klub.
Evo, tudi analogija ima svoje trende.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 07, 2018 14:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prvi vtisi uporabe Contourjev 20 (C20) in primerjava s Focusi 160 (F160) po nekajdnevnem uigravanju:

- v kombinaciji s C20 moj eci5mk2 sploh ni pretemen in meglen amp. Na Contourjih ne manjka izjemno ĆØistih, vendar nikakor preostrih tonov ter resolucije.
- v primerjavi s F160 imata C20 izreden stage. ZvoĆØnika dejansko izgineta, zvok prihaja po celotni Å”irini in globini. Jasno so sliÅ”ne lokacije posameznih akterjev na odru. Tega (ob isti postavitvi v istem prostoru) na Focusih nisem nikoli doživel.
- detajli so izredni. Na istih skladbah sem 'odkril' nove instrumente. V primerjavi s C20, mi F160 sedaj zvenita tako kot da bi glasbo predvajala izza zavese.

Sedaj pa pride na vrsto "ampak": po mojem okusu je premalo basa (kljub temu, da eci ne skopari z njim). Sedaj pa ne vem, ali ga je res premalo ali pa ga je premalo samo zame, ki prehajam s F160 ali ga je premalo v absolutnem smislu.

Na komadih, ki so bogati z basi, jih je tudi na C20 dovolj, bolj problematiĆØni so bolj 'lahki' (akustiĆØni) komadi, pri katerih sem bil na F160 vajen bolj polnega (vendar tudi manj detajlnega) zvoka. Ne posluÅ”am samo ene zvrsti glasbe (edino jazz mi je bolj tuj). Veliko posluÅ”am tudi internetni radio kjer sta se C20 prav tako pokazala kot bolj revna.

Simon pravi, da basa ni premalo, da ga je celo veĆØ kot na F160, samo, da je bolj kontroliran, hiter in detajlen. F160, da imajo bumast bas, ki zamegljuje dejansko zvoĆØno sliko. C20 paĆØ pokažejo v dejanski luĆØi kakovost posnetka.

Sedaj sem v dilemi: ali spremeniti svoje poglede na zvok (kar bo malo težje) ali nabaviti samo stojeĆØe zvoĆØnike z veĆØ driverji. Vem pa, da mi F160 ne zmoreta veĆØ ponuditi celovitega glasbenega zadovoljstva. Ugotovil sem namreĆØ, da sem z njima prikrajÅ”an za precej glasbenih užitkov.

DobrodoŔel bo vsak namig in nasvet.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 07, 2018 16:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa sem Ŕel pogledat v audioreview.it No.: 384 feb./2017 kjer je kompleten test z 12 grafi meritev.
Pravijo tako, da bas teh zvoĆØnikov lahko zelo varira v odvisnosti od postavitve - od mrÅ”avega do napihnjenega. Oni so jih postavili 80cm od zida in obrnili noter ca 10stopinj. Dobili so 'basso giusto' - toĆØno takega kot mora biti. Opremljen je z zelo dobrim duÅ”enjem (se ne iznihava brezveze) in nadpovpreĆØno resolucijo ki postane odliĆØna ĆØe se upoÅ”teva malo velikost. Meritev v prostoru (terce pink noisa) je zavidljivo linearna in tudi kompresija na basu je mala. Tako da zmorejo 103dB na terci od 63Hz in 98dB na terci od 50Hz - kar so cifre ki jih marsikateri floorstander z dvemi wooferji ne dosega.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Transparenten bas je nekaj drugega od koloriranega, zabuhlega, ki tudi v mali koliĆØini zasiti prostor in uÅ”esa.

OĆØitno si svoj sistem optimiral za tiste manj transparentne in manj resolutivne base - pa se vpraÅ”aj - sem morda uporabil tanko zveneĆØe kable (pa kar vsi po vrsti so osumljeni od napajalnih, zvoĆØniÅ”kih, do interkonektov).
Nadalje je tu vpliv kombinacij aparatur. Iz istih razlogov si lahko izbral nekaj tanjÅ”e zveneĆØega, player naprimer...

Potem je tu Å”e dilema - katera stojala in kako je zvoĆØnik povezan s stojalom. Je to v sozvoĆØju z navodili proizvajalca ali se je tudi tu kaj 'inoviralo', tvikalo?

ƈe se ne najde 'krivca', potem bo potrebno poskrbeti za bolj 'mesnati' izvor zvoka. Digitalno je notoriĆØno bolj tanko zveneĆØe ĆØe ne gre za top izdelke.

Moje mnenje je tu jasno - zvoĆØnik ni kriv ma ama niĆØ. Nenazadnje sem ga lani posluÅ”al v Minhnu, sicer na sejmu, ker od ĆØasa ko sem sliÅ”al C1, ki mi je prvi na top listi mini zvoĆØnikov, sem kar pozoren kaj Dynaudio nudi.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
ImaÅ” na voljo opcijo dodati subwoofer .
Mi pa ne gre dol logika da je kurirja, ki prinaÅ”a slabe novice potrebno odstraniti. Ne pa tisto kar povzroĆØa slabe novice.
Kako je že tista? ..akko su to sammo bile laži, lažimo se, bar joŔ malo ... Laughing
_________________
Carpe Diem


Nazadnje urejal/a ambasador Ned Jan 07, 2018 16:29; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gorazd



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 14:44
Prispevkov: 316
Kraj: Sl. Bistrica

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 07, 2018 16:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi jaz gledam tele Dynaudio, ker bom primoran iz floorstand zvoĆØnikov (Dali concept Cool zaradi preureditve prostora preklopiti na monitorje. Takoj so mi padli v oĆØi, ker po karakteristikah obetajo mnogo. Kje in za koliko si jih nabavil?

Glede na to, da si iz Kamnice, bi se enkrat mogoĆØe najavil na posluÅ”anje Smile

Lp, G
_________________
"I am the master of my fate
I am the captain of my soul"

DanishAudiophileLoudspeakerIndustries
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
lix



Pridružen/-a: Ned Jan 2016 3:17
Prispevkov: 501
Kraj: Med Koprom in Trstom

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 07, 2018 16:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pozdravljen benma,

Težja pot se ponavadi najbolj obrestuje. Ne samo, da si boÅ” dovolil prilagajati se tistemu kar ti je dano, sĆØasoma boÅ” mogoĆØe spoznal, da v zvoku ne veljajo osebni okusi prav niĆØ. Vse je itak približek naravnih zvokov in prav vsak zvoĆØnik ali katerakoli druga aparatura v liniji je samo približek tega, ene blizu, druge daleĆØ, tretje tolĆØejo povsem mimo. Nekateri prisegajo prav na tiste, ki so povsem mimo. PreveĆØ cukra, pravim jaz temu. Pravi balans je zelo težko doseĆØi in itak je spet približek. Kmalu boÅ” verjetno sliÅ”al zvoĆØnike, ki imajo najboljÅ”e od obeh, katera sta na primerjavi. Kasneje pa ojaĆØevalnik ki je Å”e boljÅ”i, pa kaj drugega kar je boljÅ”e. Jama brez dna.
Jaz sem si že zdavnaj omislil, da je bolje predelati kar me moti v sistemu. Fleksibilnost je nujna, ĆØe hoĆØemo biti zadovoljni z zvokom. Fleksibilnost za sprejeti drugaĆØne ideje in spremeniti staliÅ”ĆØa, fleksibilnost za spreminjati pozicijo aparatur, menjati kable ...
Boomast bas na F160 se da z lahkoto umiriti z drugaĆØnim polnilom, za kretnice pa itak trdim da so v veĆØini primerov precej klavrno narejene.
Tudi sama postavitev in stojala ne omogoĆØajo dovolj možnosti za najti optimalne pozicije v prostoru.

lix
_________________
"Ne moreÅ” dobiti pudinga, ĆØe ne pojeÅ” mesa."
P. Floyd
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 07, 2018 17:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@ambasador tukaj je jasno da je zvoĆØnik vsega kriv.
Sem jih tudi jaz posluÅ”al lani isto kot ti povezani so bili z Nad maÅ”inerijo. Pokazali samo pumpanje. Prav to kar je benma ugotovil nimajo basa oz je ĆØe je je napumpan do onemoglosti. Primer posluÅ”ane lani sveže SE izdaje.


Nazadnje urejal/a longplay Ned Jan 07, 2018 17:33; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 163, 164, 165  Naslednja
Stran 80 od 165

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe