Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Majice Audio Kontakt
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 03, 2008 08:50    Naslov sporočila: Majice Audio Kontakt Odgovori s citatom

HI
Torej v kratkem gredo v izdelavo majice Audio Kontakt po katerih bomo prepoznavni tudi na HI-FI Showu kot člani portala. Majica bo črna z napisom spredaj in zadaj. Ceno tiskanja zaenkrat še ne vem (mi sporočijo v kratkem), okvirna cena komplet majice bo zaenkrat okoli 10eur (na oko rečeno). V kolikor kdo pozna koga, ki tiska na majice in bi se dalo kakšno skonto ceno dobit naj me kontaktira. Slika majice je samo "provizoriš" kako približno naj bi zgledalo. Zadej računam napis velikosti iste kot spredej (trenutno je na sliki zadaj manjši).



Torej člani, ki boste na HI-FI Showu v majicah Audio Kontakt mi sporočite koliko kosov želite in velikost. Za več kosov bomo probali ceno narediti ugodnejšo.
LP

Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 03, 2008 10:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kje se tiskajo majice? Ja pri "Mojstru Janezu" vendar!!! Very Happy

http://www.mojster-janez.si/

PS: meni navadno naredi hitro, poceni in dobro. Ja pa tip tik za štadionom v Ljubljani.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 03, 2008 10:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lepo oblikovan napis na majici. Sem interesent za 1 komad S(mall).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 03, 2008 21:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni ja ta "predogled" majice kar cool - če bo cena sprejemljiva, bi kupil dve, obe velikost XXL ali več (nekateri proizvajalci imajo tudi XXXL) - ja, moja postava ima "koloracije na srednjetonskem področju" Laughing Laughing Laughing !

Sicer je na sejmu ravno ne bom imel na sebi, bom pa propagiral "naš" portal v domačem okolju.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 04, 2008 00:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

OK, bom zate računal dve majci. Končno ceno sporočim drug teden. Torej ostali mi lahko sporočite številko in število majic, pa jih recimo prejmete na HI-FI Showu, če se prej ne utegnemo skupaj dobit.
LP

Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinc76



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 13:09
Prispevkov: 194
Kraj: Tabor

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 05, 2008 14:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo

Če se tu odda naročilo potem naročam xxxl ,tudi sam sem preobilen za kaj majnšega. Laughing

LP Pinc76
_________________
Les je naravni materijal zato barvne in strukturne spremembe niso del reklamacij

www.rmsound.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 05, 2008 17:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Naročilo sprejeto! Cool
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
xray80



Pridružen/-a: Sob Maj 2008 19:01
Prispevkov: 291
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 05, 2008 17:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Trance zame rezerviraj eno XL pa mi jo boš dal na showu. Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 05, 2008 18:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zmenjeno! Cool
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 05, 2008 20:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tranci,

sliko majice s potiskom sem posredoval znancu ki se ukvarja s tiskom in vezenjem majic. Slednji bo v parih dneh sestavil ponudbo za 20, 30, 50 majic in to več različnih kvalitet materiala majic (gramature).

Ko ponudba pride ti jo posredujem in se pogovarjaj dalje če te bo slučajno interesiralo. Sem pa vnaprej postavil zadnji rok izdelave do 30.09.2008.

Več ponudb ko se dobi boljše je.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 05, 2008 20:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

HI
Pod 200g majco ne bom šel, ker se mi ne zdi dovolj gosta, majce bodo sigurno dobre kvalitete - bi jih že dobil, pa niso bile primerne, da bi nosile logo Audio Kontakt. BTW. zadnji rok izdelave bo sigurno pred 30.9.
LP
Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 05, 2008 22:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tranci, pojma nimam kakšna bo ponudba. Videl sem to temo kjer sprašuješ, če kdo pozna koga ki se ukvarja s tiskom in sem zavrtel telefon. Morebiti pa lahko pomagam.

Če ti bo ponudba všeč pokliči in se dogovarjaj dalje, če ne pa zbrišeš mail in zadeva rešena.

Drugače pa moram reči, da mi je ideja s črnimi majicami in modro belim potiskom v takšni obliki kot je prikazano na sliki zelo všeč. Razz

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
aljo



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 16:19
Prispevkov: 223

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 08, 2008 20:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jaz bi imel M
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 10, 2008 14:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

HI
Počasi se nabirajo naročila za Majice Audio Kontakt. V kolikor se bo zbralo dovolj naročil, lahko računamo, da bi celo imeli kakšno hosteso.
Torej, z nakupom majice podpirate portal oz. dejavnosti, ki se bodo dogajale s tem v zvezi.
LP
Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 10, 2008 15:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz bi tudi eno, mera XXL.
Pa se vprasanje, ali so tile napisi dokoncni? Meni namrec tale "MEMBER" ni posebno vsec....


LP
Miran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Stran 1 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe