Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Multimedia HI-FI Show 2008
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
senior



Pridružen/-a: Pet Sep 2008 14:24
Prispevkov: 117
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 06, 2008 10:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiofil, lepo si pofotkal "hardware"!
S.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 06, 2008 14:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala lepa!

Ko nabavim kakÅ”en malo boljÅ”i fotiĆØ in dam skozi kakÅ”en teĆØaj fotografije, upam da bodo fotke boljÅ”e. Sem namreĆØ bolj antitalent kar se tiĆØe fotografiranja. Confused

Lep pozdrav!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
janzi



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 8:45
Prispevkov: 1021
Kraj: GROSUPLJE / LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 06, 2008 17:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofill je napisal/a:
Hvala lepa!

Ko nabavim kakÅ”en malo boljÅ”i fotiĆØ in dam skozi kakÅ”en teĆØaj fotografije, upam da bodo fotke boljÅ”e. Sem namreĆØ bolj antitalent kar se tiĆØe fotografiranja. Confused

Lep pozdrav!


Za 'antitalenta' so fotke super !!! Laughing
_________________
''You can hear a lot by listening !!''
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
D'men



Pridružen/-a: Sre Sep 2008 1:41
Prispevkov: 6
Kraj: Solkan pri Novi Gorici

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 06, 2008 18:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se opraviĆØujem, ker bom lahko Å”ele dans slike dokonca naložu. Sam zdej se pa spraÅ”ujem, ĆØe se jih sploh splaĆØa nalagat, ker jih je audiofill res dost naložu, pa tut slabe niso Smile

Tko, da povejte, ĆØe jih splo naložim do konca, ker res niso nevem kaj Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
janzi



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 8:45
Prispevkov: 1021
Kraj: GROSUPLJE / LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 06, 2008 18:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

D'men je napisal/a:
Se opraviĆØujem, ker bom lahko Å”ele dans slike dokonca naložu. Sam zdej se pa spraÅ”ujem, ĆØe se jih sploh splaĆØa nalagat, ker jih je audiofill res dost naložu, pa tut slabe niso Smile

Tko, da povejte, ĆØe jih splo naložim do konca, ker res niso nevem kaj Smile


ƈe so kÅ”ne hostese gor, ti kr !!! Wink
_________________
''You can hear a lot by listening !!''
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
T42



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 23:09
Prispevkov: 37
Kraj: cc

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 06, 2008 18:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

D'men je napisal/a:
Se opraviĆØujem, ker bom lahko Å”ele dans slike dokonca naložu. Sam zdej se pa spraÅ”ujem, ĆØe se jih sploh splaĆØa nalagat, ker jih je audiofill res dost naložu, pa tut slabe niso Smile

Tko, da povejte, ĆØe jih splo naložim do konca, ker res niso nevem kaj Smile


bolŔ Ŕtrikrat k dvakrat!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 06, 2008 18:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolikor sem videl po slikah dejansko sploh ni Ŕlo za multimedia show, ampak (naŔim razmeram primerno) skromnejŔo hi-fi razstavo.Se motim?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
D'men



Pridružen/-a: Sre Sep 2008 1:41
Prispevkov: 6
Kraj: Solkan pri Novi Gorici

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 06, 2008 21:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ok, bom Å”e par slik naložu...DrgaĆØ hostese...hm, nemorm se posebno pohvalit Smile

Samo vseeno raje to vidim, kot da gledam ferŔterkarijo...ni lebŔega Wink


gremo naprej:


Zelo luŔen receiver:




Par gramofonov:








Tukaj se mi zvok po pravici povedano ni zdel niĆØ posebnega:


Elektrostati in ostalo - mislim, da sem jih prviĆØ sliÅ”al in morem reĆØi, da se mi dopadejo, Å”e posebej zgoraj. Spodaj jim pa po mojem mnenju Å”e kar nekaj manjka, ĆØeprav se moĆØno trudijo, da tega ne pokažejo Smile . MogoĆØe, ĆØe bom k denarju priÅ”el si bom kaj takega omislil, ker imajo svoj ĆØar Smile




Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Antony



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 8:37
Prispevkov: 295
Kraj: Žabnica

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 06, 2008 21:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hja, je blo nekaj za videt. Za naÅ”e razmere je blo kr uredu. Ne smemo pa preveĆØ Å”imfat, ĆØe ne ga druh let sploh ne bo. Tko da...
_________________
Izdelava spletnih strani www.trsplet.com - www.tonimeglic.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
D'men



Pridružen/-a: Sre Sep 2008 1:41
Prispevkov: 6
Kraj: Solkan pri Novi Gorici

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 06, 2008 21:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

VKLOP se je izkazal z resniĆØno drago robo...verjetno najdražjo na sejmu:

Meni osebno grd zvoĆØnik:


To pa je kibla...














Zanimiv visokotonc. A mogoĆØe ve kdo kaj veĆØ o tem?




Pozabil, kaj je o zaen zvoĆØnik:


Sistem v drugi sobi:




Ekola, tukaj je pa tip prav posebej ustavil glasbo in rekel, da se mu ne zdi prav, da se kupce zavaja. NamreĆØ uporabili so kar se da najbolÅ”e kable, tako da tle držim kolk že...20.000eu v eni roki Razz Trdil je, da bolÅ”ih kablov se ne dobi...hmm... Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
audio_holic



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 13:50
Prispevkov: 323
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 07, 2008 01:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Å e moja galerija:

Multimediashow Ljubljana 2008
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ak



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 22:25
Prispevkov: 72
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 07, 2008 08:01    Naslov sporočila: @D'MEN Odgovori s citatom

Živjo,

tisti visokotonec je MBL-ov "radialÅ”traler" ali po nemÅ”ko "vsesmerni sevalec" (v mojem prostem prevodu). Podrobnosti si poglej na MBL-ovem sajtu, sicer gre pa za to, da tisto "ragbi žogo" po dolgi osi stiskaÅ” in spuÅ”ĆØaÅ” in zato se ji spreminja premer in torej oddaja zvok (takole zelo po kmeĆØko razloženo).

Pod njim je srednjetonec, enakega tipa.

Ideja je, da naj bi to enakomerno sevalo na vse strani. Kolikor se spomnim, ima tak zvoĆØnik izkoristek nekje okoli 82dB/W/m (ali nekaj podobno nizkega). PosluÅ”al sem jih v Vklopu na MBL-ove ojaĆØevalnike, pa moram reĆØi, da zadeva zveni frhunsko hi-fi. Ali ti je to vÅ”eĆØ ali ne, je pa druga stvar...meni ni bila. PreveĆØ razdrobljen zvok brez glazbe in duÅ”e...vsaj zame. Nekaterim je bil pa blazni vÅ”eĆØ.

Tisti zvoĆØnik, ki si pozabil, kaj je, je od Anthony Gallo (http://www.anthonygallo.co.uk)

Å e vpraÅ”anje za iz slik audio_holic-a: Ali mi lahko kdo pove kaj veĆØ o rack-u na sliki "hifi08_lj 030"? Super mi zgledajo.
_________________
Have fun!
ak
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audio_holic



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 13:50
Prispevkov: 323
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 07, 2008 12:01    Naslov sporočila: Re: @D'MEN Odgovori s citatom

ak je napisal/a:


Å e vpraÅ”anje za iz slik audio_holic-a: Ali mi lahko kdo pove kaj veĆØ o rack-u na sliki "hifi08_lj 030"? Super mi zgledajo.



To je home made proizvod ĆØlana Copycard-a.


ƈe te zanima kaj veĆØ, mi poÅ”lji ZS.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ak



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 22:25
Prispevkov: 72
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 08, 2008 17:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈakej, ĆØakej...tisti segmentirani rack s segmenti na "Å”picah" in (ĆØe prav vidim) dodatnimi poliĆØkami na kuglicah - je

"home made" Question
Shocked Shocked Shocked

Kapo dol! Se oglasim na ZS
_________________
Have fun!
ak
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 08, 2008 17:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

To je od EIS-a, k so Naim-ove komponente gor. VpraŔaj DuŔana.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
Stran 6 od 8

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe