Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Hišni kino Philips

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
xdss



Pridružen/-a: Pon Mar 2011 19:58
Prispevkov: 1
Kraj: Nm

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 14, 2011 20:02    Naslov sporočila: Hišni kino Philips Odgovori s citatom

Dober večer vsem prisotnim,kupujem h.k. in bi rabil malo pomoč ker mi znanje ne podpira te stroke.Gledal sem tega http://www.bigbang.si/zvok/glasbeni-stolpi/sistem-za-domaci-kino/478697-philips-hts3560-bluray-hisni-kino ,cena mi je spremeljiva gre se mi pa za to da lahko gledam iz usb z podnapisi ter da je le malo boljsi zvok kot orginal



Hvala,lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 15, 2011 09:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A boš gledal samo Divx-e?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
MitjaF



Pridružen/-a: Sob Okt 2009 16:56
Prispevkov: 414
Kraj: KRANJ

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 16, 2011 21:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ta sistem bo zadovoljil, kar si opisal da hočeš.
Čeprav mogoče se za ta denar da dobit kaj z boljšim zvokom.
Najbolje, da geš v BigBang (pa tud drugam) pa preveriš kako igra v primerjavi z drugimi.
Ali ti je pomembno, da je BluRay ready?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 000000000
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe