Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Audio sistemi - zanimivosti
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 90, 91, 92  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
sound



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 17:21
Prispevkov: 238
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 29, 2008 06:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ta DAC YDA tudi meni hudo dobro izgleda. Verjetno Å”pila vrhunsko. Cena je cca 1200ā‚¬. Ga bo kdo morda kupil oz. ga že ima?

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 06, 2008 20:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Yamamoto YDA dac je bil testiran v 6moonsu. ƈe koga zanima evo povezava:

http://www.6moons.com/audioreviews/yamamoto7/dac.html

Evo na brzino Ŕe par stvari, ki mi na fotkah izgledajo fula seksi. Prva je Veloce Linestage LS1:





VeĆØ tukaj.

Druga je novi TVC predojaĆØevalnik Silvercore preamp one:





VeĆØ tukaj.

Kot velik ljubitelj TVC regulacije glasnosti sem dobil "napad" ko sem to prviĆØ videl na fotkah, saj tako lepega TVC-ja Å”e nisem videl. Kolega ga dobi na test. ƈe bo funkcioniralo tako dobro kot izgleda oziroma bolje kot moy diy TVC, se že vidim pri Å”altru za hitri kredit. Laughing

Tretja stvar je "roĆØna" TVC regulacija glasnosti s strani istega proizvajalca. Genau za kakÅ”en hifi show, da pritegne pozornost oziroma poglede. Notri je vgrajen transformator s srebrnim navitjem:




VeĆØ tukaj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
gorko1



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 21:44
Prispevkov: 656
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 06, 2008 20:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofill je napisal/a:

Druga je novi TVC predojaĆØevalnik Silvercore preamp one:





VeĆØ tukaj.

Kot velik ljubitelj TVC regulacije glasnosti sem dobil "napad" ko sem to prviĆØ videl na fotkah, saj tako lepega TVC-ja Å”e nisem videl. Kolega ga dobi na test. ƈe bo funkcioniralo tako dobro kot izgleda oziroma bolje kot moy diy TVC, se že vidim pri Å”altru za hitri kredit. Laughing




Škoda samo,da nima Ŕe remote Crying or Very sad


Lp,
Goran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
xray80



Pridružen/-a: Sob Maj 2008 19:01
Prispevkov: 291
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 06, 2008 21:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ta TVC predojaĆØevalnik Silvercore preamp one je res estetsko na zelo visokem nivoju. Kar se tiĆØe cene pa sem po pravici priĆØakoval da bo dražji.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 09, 2008 23:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://www.audiojunkies.com/blog/711/the-worlds-15-sexiest-speakers-put-your-girlfriend-to-shame
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 09, 2008 23:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kateri so zvoĆØniki, ki imajo kovinsko ogrodje- cevno, in nizkotonec obrnjen v sran. je nekje na tem forumu slika, pa je ne najdem, im me grize firbec sedajle.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 09, 2008 23:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dr.sah je napisal/a:
kateri so zvoĆØniki, ki imajo kovinsko ogrodje- cevno, in nizkotonec obrnjen v sran. je nekje na tem forumu slika, pa je ne najdem, im me grize firbec sedajle.


Morebiti tole.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 09, 2008 23:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

toĆØno tile, hvala. Mal bi rad prefirbcal, pa se nikakor nisem mogel spomniti. In ĆØe se ne morem spomnit, me nato to grize in grize.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 10, 2008 00:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Poznam ta feeling, sva že dva.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 26, 2008 07:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Da malo oživimo temo, evo en zanimiv gizmo:

Wadia 170 iTransport





Gre za dock postajo, ki izkoriÅ”ĆØa Ipodov digitalni izhod. Naj bi to bila zaenkrat prva tovrstna postaja na svetu, saj vse preostale iz Ipoda vozijo ven le analogni signal. ƈe je to res edina na svetu ne vem ker Ipod segmenta ravno ne spremljam, v vsakem primeru pa z velikim veseljem pozdravljam prihod takÅ”nih digi out postaj na tržiÅ”ĆØe, saj bo to performanso Ipoda s predvajanjem WAV formata ali brezizgubnega Applovega ALAC formata poneslo v viÅ”ave, saj se bo s tem eliminiralo Ipodovo ozko grlo.

Obstaja že "iTransport fan klub", evo tukaj, kjer lastniki in ostali ki jih to zanima veselo debatirajo. Avtor teme pravi, da ima tudi WADIA WT 3200 cd transport, katerega pa Ipod s tem dockom poje za ĆØas posla. Nekaj malega o tej zadevici tudi tukaj

Å e bo zanimivo. Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 27, 2008 22:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zanimivi aluminijasti bookshelf zvocniki,
http://www.aadsound.com/products/Loadspeaker/7001/7001%20series.htm

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 29, 2008 23:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo Ŕe en novodobni gizmo. Smile

Blacknote (oddelek kompanije Bluenote) na letoÅ”njih hifi showih predstavlja nova izdelka DSS 15 in DSS 30. Gre za glasbena serverja na daljinsko upravljanje, ki bazirata na Linux platformi, podpirata vse žive formate in gresta gor do 24 bit / 192 KHz. Interno imata vgrajene nekaj memorije (prvi 4 Gb in drugi 32 GB), sta pa preko USB portov nadgradljiva z usb kljuĆØi, zunanjimi hard diski in celo z zunanjimi raĆØunalniÅ”kimi USB priklopljivimi CD/DVD enotami. Imata ethernet in RS 232 priklop, preko SPDIF vhoda pa lahko po želji služita samo kot zunanja daca. Možna je tudi Wifi opcija, kar se dokupi dodatno.

Na slikah mi delujeta luÅ”tno. Skrbi pa me funkcionalnost, saj kako preko majhnega ekranĆØka pregledno navigirati med mali milijon komadi, albumi in izvajalci na zunanjem hard disku, mi ni jasno. Po moje bi bilo treba ta glasbena serverja preko ethernet porta povezati z raĆØunalnikom ki bi streamal glasbo vanju, v to verigo pa vkomponirati zraven kakÅ”en PDA, Iphone, ali kakÅ”en drugi brezžiĆØni divajs, s katerim bi preko wifi-ja upravljal z raĆØunalnikom oziroma glasbeno kolekcijo. To bi Å”lo, pa Å”e nobl bi lahko bilo. Kot recimo multifunkcionalni daljinec pri squeezebox duetu ali ono fensi upravljanje squeezeboxa/transporterja preko Iphona o katerem smo nedavno govorili na forumu.

Da ne trebunjam preveĆØ, evo par fotk, ĆØisto spodaj pa Å”e povezava do opisa naprave, podanega s strani proizvajalca:







http://www.blacknote.eu/forum/viewtopic.php?f=17&p=86
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 03, 2008 15:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

S takimi stvarmi se igrajo v Vietnamu:



Vec slikc pa tule:

http://www.theanalogdept.com/pham_thanh_cuong.htm

LP
Miran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 04, 2008 11:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiofilski veĆØer v trgovini Vklop - "Burmester & Gallus"

Glavna "zvezda" veĆØera (poleg Mirele Very Happy ) so bili zvoĆØniki Gallus audio technology - Aldebaran Exclamation Po predstavitvi, ki jo je vodil lastnik podjetja in konstruktor Vojko IgnjiĆØ, in posluÅ”anju glasbe, so nam zaigrali Å”e trio Addicted . DA primerjamo glasbo v živo s tisto na ploÅ”ĆØkih...
















_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 06, 2008 20:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Cool video predstavitev interesantnega daca. Zanimivo rata proti koncu ko se vzdigne hauba in govori o ĆØrevah. NimaÅ” kaj, lepo napravljeno:

MSB Platinum dac III - product tour
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 90, 91, 92  Naslednja
Stran 3 od 92

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe