Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Audio Kontakt Meetingi

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 08, 2008 00:08    Naslov sporočila: Audio Kontakt Meetingi Odgovori s citatom

Tukaj bodo objavljena srečanja članov portala Audio Kontakt. Nekateri smo začeli letošnjo sezono, naslednja srecanja pa bodo organizirana, datum in lokacija pa bosta objavljena vsaj mesec dni prej.
Takole smo danes trije člani imeli svojo seanso, za kaj vec pa sledi kratka reportažica by Pestilence.


_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mariosala



Pridružen/-a: Čet Jul 2008 17:37
Prispevkov: 75
Kraj: MENGEŠ

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 08, 2008 16:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No mojstri predstavite se,kdo je kateri.Jaz bi bil tudi za kaksno srecanje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 08, 2008 17:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence - Trancedeejay - Aljo
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Indic



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 23:20
Prispevkov: 29
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 08, 2008 18:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trancedeejay je napisal/a:
Pestilence - Trancedeejay - Aljo


Zivjo. In kaj ste kaj sprobali? Zanima me pa še nekej....kaj naj naredim s svojim cd playerjem...gre za Technicsa, sl-pg 700....star je 14 let in sploh ne vem, ali naj ga prodam ali naj ga obdrzim? Koliko je to vredno?
_________________
Malo denarja, malo muske
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Indic



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 23:20
Prispevkov: 29
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 08, 2008 18:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trancedeejay je napisal/a:
Pestilence - Trancedeejay - Aljo


Pastilence, s čim poganjaš Bowerse?
_________________
Malo denarja, malo muske
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 08, 2008 18:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Trenutno z Yamahinim recieverjem. Saj ni tako slabo, ampak v roku enega meseca mislim zamenjat. Ne vem pa kaj še. Tisti NAD mi je bil všeč, rad pa bi našel kaj kar ima mehkejši visoki del spektra.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Indic



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 23:20
Prispevkov: 29
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 08, 2008 18:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence. je napisal/a:
Trenutno z Yamahinim recieverjem. Saj ni tako slabo, ampak v roku enega meseca mislim zamenjat. Ne vem pa kaj še. Tisti NAD mi je bil všeč, rad pa bi našel kaj kar ima mehkejši visoki del spektra.


Katero Yamaho pa imaš? Koliko močno?
_________________
Malo denarja, malo muske
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 09, 2008 09:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Yamaha RX-V440. Ne vem, mislim da okoli 60W na kanal. Po moči je dovolj, ni pa idealno. Je pa treba kar obrnit gumb za glasnost.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Indic



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 23:20
Prispevkov: 29
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 09, 2008 15:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence. je napisal/a:
Yamaha RX-V440. Ne vem, mislim da okoli 60W na kanal. Po moči je dovolj, ni pa idealno. Je pa treba kar obrnit gumb za glasnost.


A to ima 60 w rms na 8 ohmih? Imaš drug teden kaj časa, da se oglasim in da vidim, kako špilata Bowersa?
_________________
Malo denarja, malo muske
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
TRIROG



Pridružen/-a: Tor Jul 2008 17:09
Prispevkov: 60
Kraj: Križ

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 09, 2008 18:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sicer cisto offtopic ... ampak ... ali ni taka soba (mansardna) zaradi poševnega stropa neprimerna za poslušanje?

namreč tudi sam urejam eno mansardno sobo, edini problem je to, da ne vem kako naj jo orientiram.

nej postavim zvočnike kot na sliki zgoraj, ali jih zasukam za 90 stopinj, tako da bodo na poševni steni?

kaj svetujete?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 09, 2008 19:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pomoje je res bolje da sta oba zvočnika enako oddaljena od stropa in tal. Tu pri nas.. ni neka poslušalnica pač pa dnevna soba z televizorjem ter sobnim kolesom, brez audio sistema Smile

Naslednji teden za Bowerse? Težka bo.. V ponedeljek in torek delam do 7h, potem pa grem na Metal Mania Open Air, pridem pa v nedeljo. Potem pa bi šlo, ni nobenega problema Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 12, 2008 08:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

TRIROG je napisal/a:
sicer cisto offtopic ... ampak ... ali ni taka soba (mansardna) zaradi poševnega stropa neprimerna za poslušanje?

namreč tudi sam urejam eno mansardno sobo, edini problem je to, da ne vem kako naj jo orientiram.

nej postavim zvočnike kot na sliki zgoraj, ali jih zasukam za 90 stopinj, tako da bodo na poševni steni?

kaj svetujete?


Najslabša možnost je, da imaš poševno streho ob straneh odra (tako kot na fotografiji zgoraj ali v moji galeriji). Meni je delovalo najbolje, če sem postavil zvočnike ob poševno steno mansarde (obrnjeno za 90 stopinj). Zvočniki so bili približno 70 cm oddaljeni od mansardne stene, poslušal sem 2,5 metra stran, za sedežem je bilo pa še precej prostora.

Če imaš možnost, potem preizkusi to varianto.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
TRIROG



Pridružen/-a: Tor Jul 2008 17:09
Prispevkov: 60
Kraj: Križ

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 13, 2008 23:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem imel tako postavitev v mislih ... ampak sem rekel da moram vprašati ...

Hvala ... ne bom več smetil teme
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 29, 2008 10:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

HI
Jutri peljem v Koper en CD predvajalnik (TEAC), pa se lahko dobimo s člani, ki so na obali na kakšni drinki.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe