Pomoè pogostih vprašanjPomoè pogostih vprašanj   IšèiIšèi   Seznam èlanovSeznam èlanov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporoèilPrijava za pregled zasebnih sporoèil   PrijavaPrijava 

Integrirani ojaèevalec - kaj kupiti
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 41, 42, 43  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporoèilo
Audiomarka



Pridružen/-a: Sob Jan 2012 14:47
Prispevkov: 724
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 08, 2018 13:13    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

pinus je napisal/a:
Žal, tudi s temi Wilson ne bo èudežev..
Potisnjeni v vogale in med omarice - ne bo pravega rezultata, igralo pa bo, seveda vse igra....
So pa namenjeni za postavitev blizu stene za njimi, s tem dobijo neko podporo na basu.. Zvok pa bo veè ali manj ostal dvodimenzionalen, kreacija stagea naprej, nazaj pa skromna, izginotje zvoènikov skromno.. Solo vokal ali instrument bo izstopil nekoliko naprej iz centra v prostor, ostalo dogajanje pa veè ali manj ravno med zvoènikoma..
Seveda je to dober kompromis za probleme s prostorom, oz. premajhnim prostorom..Æe pa imamo primerno obliko, oz velikost prostora, je samoumevna zahteva po trodimenzionalnosti zvoka sistema, vsaj meni je to prva zahteva -ultimativna globina stagea..

lp


No preberi si raje kaj so napisali o stagu..., èe jih že slišal nisi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 08, 2018 13:29    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

NCC2000 je napisal/a:
To drži. Kot pribito. Ojaèevalnik je pomemben. In ni pomembno, kdo to napleska.

@Simon740, že našel ustrezen amp za jblje?


Ne. Probal bom še eno "PRO" konèno stopnjo z njimi...
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 08, 2018 13:56    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

.. ok, so napisali ali pa ne napisali - marsikaj se da napisati.., posebno pri predstavitvah v revijah itd..
To, da so primerni za poslušanje ob steni drži, pa za postavitve, kjer je problem velikost prostora in umestitev v prostor.. Pa da je rezultat soliden..
Èe pa je govora o zahtevi po optimalni postavitvi sistema v kvaliteten prostor (-seveda, èe je na voljo..) in pri tem doseganje soundstagea, takega, kot sem ga omenil, kot prioriteto - tudi ti zvoèniki in njim prilagojena postavitev (ob steni) ne bodo dali rezultatov, ki jih prièakujem..
Da pa so zvoèniki Wilson firme na splošno ok, sem že veèkrat omenil in tisti, ki imajo prostorske probleme (- velikost, waf itd..) - je ta model zvoènikov lahko prava rešitev..



lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo Telefon: 030-353370
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 08, 2018 14:46    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

delfinus je napisal/a:
Tako je!

Slednjo temo bi bilo treba mal zmoderirati, ker je prevec nesramnih zasmehovalnih komentarjev "kvazi mnenjskih voditeljev".
Kako probava Hi-Fi robo in vprasa za pomoc komentar je dobrodoslo in zanimivo.
Vsak se lahko nekaj nauci iz tega pa se zanimivo branje je lahko, ce so odgovori konstruktivni. Moraliziranje kaj je prav in kaj ni pa je preprosto odvec.
Hi-Fi je hobi in kako kdorkoli kupuje, postavlja, menjuje je popolnoma osebna poreferenca.

lp,d.



LP

Seveda vsak ima svoja "videnja" v audiu, vendar se resno postavlja vprašanje "smisel" takega poèetja, da gre tako kot bi "kupil steklenico dobrega vina pa je potem ne odprl in degustiral" Rolling Eyes Wink
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo Telefon: -
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 08, 2018 15:13    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

@Ajka

Tocno, degustirat in poslusat je treba cim vec. Na kaksen nacin to posameznik pocne pa je zgolj posameznikova preferenca, zmoznost in razpolozljivost, ce se doloceno stvar sploh lahko kako drugace slisi kot pa da se riskira in kupi.
Zdi se mi zaljivo, da se posameznika zbada, se ga okarakterizira kot instant poslusalca, se ga popredalcka, kot da je najvecji lolek na planetu.

Individualc lahko poslusa v salonu, sejmu, pri frendu, kupi in potem kasneje proda naprej, ce ne gre. V vsakem primeru, si pridobi nekaj znanja. Najvec pa pomoje prav s tem, ce se komponenta poskusi doma in ko jo kupis sam. Tako najvec spoznas, tudi cutis, ker ves, da si jo kupil in te lahko pogreva, ce dolocena stvar pac ne dela tako kot je delovala nekje drugje. Ce je posameznik kupil in prodal naprej si pac to lahko privosci, zaljivi komentarji so tu popolnoma odvec. Pac kupil, ni pasal, prodal naprej in pac nekaj drugega. Vsi smo poskusali raznorazne kombinacije, delali napake in se ucili. Prej ali slej pa le najdes in se zadeva ustavi in je The End in lahko puscas denar samo se pri glasbi, ker ostalo ni potrebno nic vec.

lp, d.
_________________
If it sound good and it feel good, then it's musical - James Brown
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
NCC2000



Pridružen/-a: Èet Sep 2012 12:28
Prispevkov: 591
Kraj: Slovenia

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 08, 2018 15:19    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

ajka je napisal/a:
delfinus je napisal/a:
Tako je!

Slednjo temo bi bilo treba mal zmoderirati, ker je prevec nesramnih zasmehovalnih komentarjev "kvazi mnenjskih voditeljev".
Kako probava Hi-Fi robo in vprasa za pomoc komentar je dobrodoslo in zanimivo.
Vsak se lahko nekaj nauci iz tega pa se zanimivo branje je lahko, ce so odgovori konstruktivni. Moraliziranje kaj je prav in kaj ni pa je preprosto odvec.
Hi-Fi je hobi in kako kdorkoli kupuje, postavlja, menjuje je popolnoma osebna poreferenca.

lp,d.



LP

Seveda vsak ima svoja "videnja" v audiu, vendar se resno postavlja vprašanje "smisel" takega poèetja, da gre tako kot bi "kupil steklenico dobrega vina pa je potem ne odprl in degustiral" Rolling Eyes Wink


Zakaj mora biti v hobiju "ampak"?

Ali z t.i. instantaudiofilizmom kdo koga drugega ovira s svojim poèetjem?
Ali z egoaudiofilizmom kdo koga drugega ovira s svojim poèetjem?

Èe bi posamezniki na svetu tem krasnem ne kreirali lastnih poti, bil bi dolgèas. In hobi audiofilizem je pot, cilj je itak neostvarljiv. In ko zmanjka poti (al pa soldov za pot), je konc audiofilizma. Pol je samo še muska. Iz doma nujno potrebnih škatel zanjo. Groza, a ne...

Sicer èisti oftopic, ampak vsiljevanje lastnega ega brez vsebinske vrednosti je v luèi doprinašanja posameznikom k boljšemu doživljanju svojega hobija èista bedarija. In tudi (žal) slovenski nacionalni šport..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
DAVOR



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 17:27
Prispevkov: 454
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 08, 2018 15:41    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

Pozdrav,
Bom kratek in jedrnat...
Na tak naèin kot se tu debatira o komponentah se ne pride nikamor. Vse po dolgem in poèez kaj je dobro in kaj zaniè nima nobene teže in vrednosti za marsikoga ki ima preteèenih kilometrov v tem hobiju, kaj šele za takoimenovane novince na hi-fi sceni.
Sestavit sistem da igra ...ne zdaj spet pametovat kak pa jaz vem kak mora kaj igrat...je neke vrste znanje in veliko izkušenj.
Pljuvanje kako ima nekdo slab prostor itd... treba je optimizirat sistem v svojem okolju. Tam kjer bo opravljal svojo funkcijo in služil svojemu namenu.
Ta proces je preobsežen za eno rubriko foruma, res pa je da nekje je zaèetek.
Pa èetudi na koncu to ni niti približno tako kot si je tvoj kolega ali ljudje na forumu predstavljajo. In kaj potem...glavno je da ti uživaš ob poslušanju glasbe.
Na koncu pa èe ugotoviš da si nezadovoljen in zadevo prodaš, ne vem kaj se ljudje temu posmehujejo...bolj bi rekel da ti hoèejo povedat ...haaaa tako je to, skozi to smo tud mi šli, menjali robe da je joj, obèuti malo kako je to...šlekapac.
Zato na takem nekonstruktivnem forumu jaz aktivno veè ne sodelujem
_________________
KISS- Keep It Simple and Smart
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo MSN Messenger - naslov
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 08, 2018 16:18    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

LP

Gre za smiselnost audio hobija Rolling Eyes
Vsak,ki je vsaj malo "okusil" ta hobi ve, da moraš vsaj nekaj èasa "živeti" z audio komponeto, da ji vsaj malo prideš pod kožo Wink Le tako se potem "pokažejo rešitve" !

PS.: Ne vem zakaj je beseda "instant", tako napaèna ...
Èe pogledamo realno to je "instant poslušanje", ocena "muzike na CDju ali LPji po poslušanju "enega komada" ...

PS 2.:Je bilo na tem forumu napisano še veliko "tega" , ki bi res lahko oznaèili kot žaljivo pa "je šla karavana dalje" Rolling Eyes Wink

PS3.: Se omenja, da se piše "nekonstruktivno", ja koliko vprašanj pa je bilo "konstruktivnih" in "smiselnih" ... Samo preberite kaj vse so ljudje spraševali in potem koliko res dobrih odgovorov so le ti , ki so vprašali sploh razumeli ali upoštevali !!! Wink
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo Telefon: -
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 08, 2018 16:29    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

Vse ok. Ni se treba sedaj nevem kako zadrževati okrog tega...
Paè javni forum, vsak pove kaj mu paše.
Kar se pa tièe "Instant poslušalca itd"... Rolling Eyes Very Happy
Ne sodit na pamet.

Drugaèe pa ne išèem veè integrirca za JBL Wink
Lahko pa se komot kdo oglasi pri meni, pa v živo kakšno reèemo in tudi kaj poslušamo...

lp,
Simon
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
epic



Pridružen/-a: Sob Nov 2009 15:12
Prispevkov: 188
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 09, 2018 12:39    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

Gre za smiselnost... bravo, @ajka!

Prav niè drugaèe nisem v svojih postih razmišljal o tegobah, ki jih - naj mi bo oprošèeno - prinaša instant pristop.

Izgubljati besed okoli tega, komu kaj škodi in zakaj ne se mi tudi zdi tratenje èasa. Kot vse kaže imajo s takšnim naèinom še najveè težav tisti, ki ga prakticirajo. Osebno se mi zdi pa velika škoda, ko v malih oglasih vidim kupe naprav, ki se jim lastniki odpovedujejo, ker jim - niso zaigrale. In imajo na muhi že nove, ki - skoraj gotovo - zopet ne bodo zadovoljile prièakovanj. In res vse - v veliki veèini - zaradi neuèakanosti, napaènih predstav kot npr.èe sparim med seboj komponente, ki so vsaka za sebe dobre, bi moral biti takšen tudi rezultat. Kot sem že napisal - le z veliko mero sreèe.

Je pa zanimivo, da ljudje vihajo nosove tudi nad mnenji onih, ki so poklicno in s srcem desetletja predani hi-fi problematiki. Tu pa se hitro pojavijo dvomi in razmišljanja v smeri - kaj pa bi mi rad ta ali oni zdaj prodal? Jasno, dela si reklamo, štacunar!

Torej, nasveti tistih, ki smo (še vedno, kaj pa!j na križevem potu in smo, no, recimo laiki s 40 leti osebnih izkušenj so, kot je bilo moè že velikokrat prebrati v komentarjih - brez zveze, stari, na pol gluhi prdci.

JBL zvoènike sem imel davno. Takrat na dobrem, starem Kenwood ojaèevalcu. Ni moj namen (nikoli) usiljevanje mnenja o tem, kaj je dobro in kaj slabo. Tudi o tem, da si ima vsak v celoti pravico izbrati svojo pot, ki ga bo pripeljala do cilja se strinjam. Je pa tako - ko se izgubiš v hribih in za pomoè poprosiš vodièa, no, potem ga najbrž ne odsloviš na prvem naslednjem križišèu.

Škoda se mi le zdi dobrih, ne poceni aparatur, ki gredo mimo vas in ste nad njimi razoèarani, to je vse. Tudi razumem in sprejemam dejstvo, da se vsak, ampak zares vsak doloèene komponente navelièa, najveèkrat v želji po boljšem zvoku. Da pa nekateri po mesecu, dveh ugotovijo, da so ga strašansko polomili in po prihodnjih treh mesecih zopet prodajajo vse, kar imajo doma - tu pa nastopijo pomisleki. Me ravno njih neprestano izpraševanje soforumašev, kaj bi pasalo sem in kaj tja in zakaj ne nekaj drugega itd.navdaja s sumom, da to paè ni pravi naèin reševanja težav.

A - èe bolje premislim - žena je zdravnica. Tudi k njej hodi iz dneva v dan vse veè ljudi, ki ne vedo prav toèno, kje stoji medicinska fakulteta. Vedo pa o medicini bistveno veè, kot se je ona uspela nauèiti na faksu in kasneje v 30 letih dela. Je potem analogija s hi-fi problematiko toliko jasnejša.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 09, 2018 12:56    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

epic je napisal/a:
Gre za smiselnost... bravo, @ajka!

Prav niè drugaèe nisem v svojih postih razmišljal o tegobah, ki jih - naj mi bo oprošèeno - prinaša instant pristop.

Izgubljati besed okoli tega, komu kaj škodi in zakaj ne se mi tudi zdi tratenje èasa. Kot vse kaže imajo s takšnim naèinom še najveè težav tisti, ki ga prakticirajo. Osebno se mi zdi pa velika škoda, ko v malih oglasih vidim kupe naprav, ki se jim lastniki odpovedujejo, ker jim - niso zaigrale. In imajo na muhi že nove, ki - skoraj gotovo - zopet ne bodo zadovoljile prièakovanj. In res vse - v veliki veèini - zaradi neuèakanosti, napaènih predstav kot npr.èe sparim med seboj komponente, ki so vsaka za sebe dobre, bi moral biti takšen tudi rezultat. Kot sem že napisal - le z veliko mero sreèe.

Je pa zanimivo, da ljudje vihajo nosove tudi nad mnenji onih, ki so poklicno in s srcem desetletja predani hi-fi problematiki. Tu pa se hitro pojavijo dvomi in razmišljanja v smeri - kaj pa bi mi rad ta ali oni zdaj prodal? Jasno, dela si reklamo, štacunar!

Torej, nasveti tistih, ki smo (še vedno, kaj pa!j na križevem potu in smo, no, recimo laiki s 40 leti osebnih izkušenj so, kot je bilo moè že velikokrat prebrati v komentarjih - brez zveze, stari, na pol gluhi prdci.

JBL zvoènike sem imel davno. Takrat na dobrem, starem Kenwood ojaèevalcu. Ni moj namen (nikoli) usiljevanje mnenja o tem, kaj je dobro in kaj slabo. Tudi o tem, da si ima vsak v celoti pravico izbrati svojo pot, ki ga bo pripeljala do cilja se strinjam. Je pa tako - ko se izgubiš v hribih in za pomoè poprosiš vodièa, no, potem ga najbrž ne odsloviš na prvem naslednjem križišèu.

Škoda se mi le zdi dobrih, ne poceni aparatur, ki gredo mimo vas in ste nad njimi razoèarani, to je vse. Tudi razumem in sprejemam dejstvo, da se vsak, ampak zares vsak doloèene komponente navelièa, najveèkrat v želji po boljšem zvoku. Da pa nekateri po mesecu, dveh ugotovijo, da so ga strašansko polomili in po prihodnjih treh mesecih zopet prodajajo vse, kar imajo doma - tu pa nastopijo pomisleki. Me ravno njih neprestano izpraševanje soforumašev, kaj bi pasalo sem in kaj tja in zakaj ne nekaj drugega itd.navdaja s sumom, da to paè ni pravi naèin reševanja težav.

A - èe bolje premislim - žena je zdravnica. Tudi k njej hodi iz dneva v dan vse veè ljudi, ki ne vedo prav toèno, kje stoji medicinska fakulteta. Vedo pa o medicini bistveno veè, kot se je ona uspela nauèiti na faksu in kasneje v 30 letih dela. Je potem analogija s hi-fi problematiko toliko jasnejša.


Kdo pa pravi, da "smo" nezadovoljni ? Da smo ga polomili? Mogoèe sem bil z enim nakupom razoèaran, ostalo je vse pritegnilo "nasmeh" na lica.
Ne trdim, da imam pravilen pristop do tega vsega, ampak saj gre pa za hobi. Enostavno rad probam doloèeno HIFI robo. V èem je problem? Pa imel sem že prav fino sestavljen sistem doma (vse tako kot treba ). Sem ga tudi prodal. In da ne bo kakšne pomote...niti € še nikoli nisem s tem zaslužil, èe vas morda to skrbi.
In tudi vsako zadevo sem preposlušal dnevno sigurno 10 + ur. Tako, da sem zadeve tudi precej spoznal.
Seveda pa se ne moram kosati z vašimi izkušnjami...niti ni treba.
Za hobi gre, lepo vas prosim
Rolling Eyes

lp,
Simon
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 09, 2018 13:08    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

DAVOR je napisal/a:
Pozdrav,
...
Na koncu pa èe ugotoviš da si nezadovoljen in zadevo prodaš, ne vem kaj se ljudje temu posmehujejo...

Menim da v naši 'komuni' izpoved avdiofila, ki hitro menjava naprave sama po sebi ne predstavlja problema - dokler - ne pritisne na napaèni gumb - zamenja oziroma (nonšalantno) zavrne nekaj, kar drugi fetišira.
Oppaj Bato Laughing , ne boš ti meni brez posledic škartiral nekaj kar èislam, vsaj malo klistirja si zasluži.. ker je kar tako zavrgel 'svetinjo' Laughing Laughing
-------------------------------------------------------------------------------------
Pretirana skrb in ljubezen v tem smislu je verjetno odveè. Morda je bolj prav opozoriti na to, kaj naprava zahteva in da so doloèeni poskusi vnaprej obsojeni na neuspeh. Èe se ob tem pojasni zakaj, se kolektivno deli doloèene izkušnje.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 09, 2018 16:04    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

Stalno menjavanje je posledica nepoznavanje osnovne teorije širjenja zvoka. Ali te je pa kdo s kakšno teorijo lampašev ali vintage lenobnih konènih stopenj zastrupil, pa se ne daš premakniti. Imeti L150 in ga prodajati pomeni, da tudi 20% nisi dobil ven, kar je sploh sposoben. Pa èe mi bi mu kaj falilo, bi ga šel posodobit in obdelat, ampak prodajati pravi orehov furnir in prvo ligo? Razni Graveseni in še posebej Japonci se grebejo in jih tweakajo, mi pa najraje menjamo za ozka, moderna j***a, še najraje pod 10", ki ne igrajo. Pa 150-tk žal nimam, imam pa ene štiri pare drugaènih, manjših ali boljših na skoraj 50 let izkušenj, pa mi vsi vrhunsko služijo. Ima paè vsak svoj okus. Izjemno cenim, da se je oglasil Davor, ki nastopa na svetovni sceni pri samem vrhu in to brez nadutosti ter soljenja pameti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
vojko



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 16:50
Prispevkov: 940
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 09, 2018 19:22    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

epic je napisal/a:


JBL zvoènike sem imel davno. Takrat na dobrem, starem Kenwood ojaèevalcu. Ni moj namen (nikoli) usiljevanje mnenja o tem, kaj je dobro in kaj slabo. Tudi o tem, da si ima vsak v celoti pravico izbrati svojo pot, ki ga bo pripeljala do cilja se strinjam. Je pa tako - ko se izgubiš v hribih in za pomoè poprosiš vodièa, no, potem ga najbrž ne odsloviš na prvem naslednjem križišèu.

Škoda se mi le zdi dobrih, ne poceni aparatur, ki gredo mimo vas in ste nad njimi razoèarani, to je vse.


To je poanta. 50 cm od stene ni nobena katastrofa, sam pišeš , da ko si jih postavil bolj stran od stranskih sten, da je bila razlika drastièna.....Idealnega prostora nima nihèe. Prave "andahti" , pristopa in potrpljenja nimaš. Kar se mene tièe, sem iskreno hotel pomagati, èlovek se poèuti izigranega, èe išèeš nasvet,cel forum se trudi, hkrati pa že prodajaš? Marketing poteza ali kaj?

Vem s èim JBL "zapojejo",vintage Kenwood KA 7300, 8100,9100 je eden takih, je Epic lepo napisal. Sam sem ti predlagal ter našel ohranjenega v nulo. Mali Denon PMA323 za drobiž enako (pisal si da išèeš prehodni poceni ojaèevalec). Sony TA 1120 je pa ultimativen ojaèevalec, porihtan za male pare igra v rangu Mckintosha, enako dobro je tudi izdelan, ne vem èe si ga kdaj videl odznotraj. Kje je problem danes, in kako so stvari narejene je lepo Jotzom napisal, zato niè ne dela izborno.


Prodajat JBL-e in Linna je neumnost, kje boš pa dobil kaj boljšega za ta denar? To je izjemen zvoènik, Jotzom ima prav, 30% nisi dobil ven.

Poglej, sam imam zvoènike že 15 let, da sem jih pripeljal do sem je trajalo 15 let, razvijal sem se tudi sam...Èar in veselje hobja je ravno v tem da stvari razumeš, potem veš kaj iskat, kako to dobit in spotoma tudi najdeš. Traja...lahko vprašaš kogarkoli vedno gre isto.

Instant receptov in "ready made" sistemov ni. Studijski pa na JBL ne bo "pesmice". Edino "ruknil" bo bolj. Tud jaz ne bom nikol veè modroval in talal nasvete, brezveze..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 09, 2018 20:33    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

Jaz nimam niè proti prodaji ne proti nakupovanju. Ampak kako lahko pet dni že prodajaš zvoènike obenem pa sprašuješ kakšen ojaèevalec kupiti za njih obenem opisuješ zvok da bas udarja mimo po drugi strani jih pa spet hvališ. Forumaši se trudijo dati odgovore za prazen niè, ker èlovek sploh ne ve sam kaj bi rad.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
Pokaži sporoèila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Èasovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni èas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 41, 42, 43  Naslednja
Stran 33 od 43

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe