Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Stereo Hi-fi Galerija
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 18, 2010 02:25    Naslov sporočila: Stereo Hi-fi Galerija Odgovori s citatom

"" Ljubite lepoto.
Izpolnite življenje v popolnejših razsežnostih.
Uporabite domišljijo, ki vas nauči pravega užitka .
Poslušajte z očmi lastnega duha .
Glasba slika slike, ki jih vidi le duševno oko . ""

" SUN RA "


~~~ ~~~ ~~~

Vabljeni v "intimne kotičke" ANTIQ PALACE

Glasbo imate lahko tudi s sabo po vašem okusu ...
Imate jo lahko na CDju, LPju ali na USB Ključku ...

Predstavljene bodo novosti :

Unison Primo, Nuovo
Unison CD primo
Unison S6
Accuphase

Skoraj ves program OPERA
Povezano s kabli Silent Wire, Yamamura-ART

"Tehnikalije" kot so USB digitalni prenos; USB/M2Tech Hi face ...
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 18, 2010 10:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP

Nekateri sprašujete po "pravi lokaciji" ...

Naslov je ANTIQ PALACE Gosposka 10 ...
Vegova 5 je drugi vhod, a še NI v uporabi !!!





Urejeno parkirišče je nasproti Križank !!!
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 18, 2010 10:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Potrjujem obisk. Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zoran



Pridružen/-a: Čet Jul 2009 15:12
Prispevkov: 138
Kraj: Prevoje

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 18, 2010 11:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pridem v nedeljo dopoldan.

Zoran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 040 477 898
janzi



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 8:45
Prispevkov: 1021
Kraj: GROSUPLJE / LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 18, 2010 11:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

en dan bom sigurno uspel priti ! Wink

verjetno že kar v petek ! Laughing
_________________
''You can hear a lot by listening !!''
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zoran



Pridružen/-a: Čet Jul 2009 15:12
Prispevkov: 138
Kraj: Prevoje

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 18, 2010 12:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozabil sem napisati, zakaj se bom oglasil. Nabiranje kilometrine po različnih poteh (na različnih sistemih) je izjemno pomembno. Dogodki kot je Multimedija Show so v ta namen neuporabni zaradi večinoma neustreznih pogojev. Ustvarjena slika je lahko zelo napačna. Tukaj pričakujem optimalne pogoje in lepo priložnost za dopolnitev baze znanja in izkušenj.

In nenazadnje spet priložnost za druženje! Zato gospodje izkoristite priložnost.

Zoran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 040 477 898
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 18, 2010 12:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zoran je napisal/a:
Pridem v nedeljo dopoldan.

Zoran


Zoran, se ti bom pridružil.
V.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 18, 2010 21:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V katerih časovnih okvirih je mogoče obiskati prezentacijo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
siroliver



Pridružen/-a: Sob Nov 2009 12:34
Prispevkov: 998
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 18, 2010 21:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://www.audio-kontakt.com/index.php?news=94
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 18, 2010 23:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 19, 2010 10:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP

Priprave so se danes zavlekle pozno v "noooč" pravzaprav že kar v današnje jutro ...
Fizkulture je bilo za en dan dovolj, se morajo roke malo "pokrčit" ...
Sedaj samo še cm premikanja gor in dol, levo in desno in nič težje dvignit od kozarca ali CDja Wink .
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 19, 2010 14:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem se oglasil, zal samo za dobro urco, toliko, da sem lahko par komadov spustil s svojega CDja na razlicnih sistemih. Je pa bilo vsaj se zelo malo ljudi in se je dalo tudi v miru poslusati nekaj modelov zvocnikov. Se najbolj mi je pod kozo zlezel Opera Quinta + Accuphase E250. Zelo nenaporen sistem za dolgo poslusanje po mojem mnenju. Zadava je korektno predstavila telesa instrumentov in tudi sla lepo v prijetno globino. Zadeva karakterno kar po mojem okusu. Skoda, da niste imeli se Opera Seconda. Glede na moj prostor doma bi lahko bila zelo interesantna ker nima bass reflexa. Ampak me sedaj prav matra koliko vec lufta premakne Quinta v primerjavi s Secondo in kaksen je lahko kompromis in odrekanje, da na Secondi ni bass reflexa?

Pri Tebaldiju + Unison S6, ce se ne motim je bilo zelo prijetno, ravna takrat ni bilo nikogar in se je lepo dalo poslusat. Drago, ampak vsaj nekaj za razvajanje opto slusnih cutil. Smile.

lp, d.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiomaniac



Pridružen/-a: Čet Nov 2008 11:40
Prispevkov: 987
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 19, 2010 15:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

delfinus je napisal/a:
...
Pri Tebaldiju + Unison S6, ce se ne motim je bilo zelo prijetno, ravna takrat ni bilo nikogar in se je lepo dalo poslusat. Drago, ampak vsaj nekaj za razvajanje opto slusnih cutil. Smile.

lp, d.


Ja, pol pa čist' zmešan pridem domov ! Sad
_________________
I may not always be right but, I'm never wrong !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 19, 2010 17:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Malo me kuha vročina in slušne brbončice so bolj na off, opisni vmesnik tudi.
Top model je vsekakor Ajka z svojo kraševsko humorno neposrednostjo in širokim znanjem.

Več kot priporočam obisk. Hotelček je malo skrit, vhoda z Gosposke ulice sta dva, pravi je desni, zraven vhoda Glasbene matice.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ck



Pridružen/-a: Pon Feb 2009 19:27
Prispevkov: 1604
Kraj: kamnik

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 20, 2010 22:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bil danes.

Poslušal Quinto in Tebaldi.

Tebaldi
Tebaldi je OGROMEN zvočnik (fizično). Zvočnik ima globoke in lepe base (v neomejeni količini če je treba) in mehke svilnate visoke.
Zvok je nekako ostajal v zvočnikih - nekako ni uspel zapolniti prostora - vsaj v prvi vrsti in "sweet spotu" ne. Ker sem bil kake pol ure sam, sem si privoščil poslušanje svojih CD in spreminjanje mesta poslušanja.
Boljši zvok je bil popolnoma ob vratih, za foteljem, ki je bil v "sweet spotu".
Zvočnik bi se v večjem prostoru (za kar je verjetno tudi narejen) verjetno odlično obnesel.

Quinta

Ko sem prišel, je žal bilo nekaj problemov z opremo in je prekinjalo glasbo, ko je igral CD, tako da sem hitro odšel. Po povratku sem naletel na polno sobo in predvajanje LP-jk. Zvok je bil soliden, navkljub sedenju popolnoma na levi strani dokaj homogen. Malo se je čutilo, da akustoka sobe ni popolnoma OK. Za moja ušesa je igralo bolje kot v trgovini v Rožni dolini.
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Stran 1 od 7

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe