Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

USB Zvoèna kartica
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
bepi46



Pridružen/-a: Ned Dec 2008 22:47
Prispevkov: 3
Kraj: koper

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 28, 2008 23:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

lep pozdrav!

išèem kartico katera naj bi imela vsaj 4 line izhode oz. vsaj 2-kanala, nepomembno al jack za slušalke al RCA .
Ta pomožnosti naj bi bla preko usb al pa lahko tui preko kartice od prenosnika. Približno nekaj kot M-AUDIO FIREWIRE AUDIOPHILE le da ima usb vhod pa da bi bla nekaj manj € Wink

èe kdo ve katera je kej podobnega prosim naj mi napiše.
hvala!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Ĺ kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 28, 2008 23:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

EMU 0404 USB, cenejša in bolje zveneèa kot zgoraj omenjeni M-Audio. Za okoli 180€ se jo dobi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bepi46



Pridružen/-a: Ned Dec 2008 22:47
Prispevkov: 3
Kraj: koper

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 28, 2008 23:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence. je napisal/a:
EMU 0404 USB, cenejša in bolje zveneèa kot zgoraj omenjeni M-Audio. Za okoli 180€ se jo dobi.


hvala za odgovor...
sem gledal tudi prej to kartico ko sem prebiral temo...
samo vidim na slikah da na output ima samo 1 kanal..
to pravim po tistih rca prikljuèkih za output
bi mogli bit 4 ? kot pri tisti drugi kartici (m.audio) ?
sej drugo me ne zanima.. le da ima dva kanala pa naj bi bla 24bit.. vlih da ne prdi po zvoènikih Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Ĺ kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2008 00:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kje ti vidiš en output?
En output je stereo cinch, drugi je stereo 3,5mm, trejit output je na zadnji strani preko 6,3mm bananic(velik plus je, da je sposoben balanced ali unbalanced povezave), potem pa imaš še digitalni izhod.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bepi46



Pridružen/-a: Ned Dec 2008 22:47
Prispevkov: 3
Kraj: koper

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2008 00:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence. je napisal/a:
Kje ti vidiš en output?
En output je stereo cinch, drugi je stereo 3,5mm, trejit output je na zadnji strani preko 6,3mm bananic(velik plus je, da je sposoben balanced ali unbalanced povezave), potem pa imaš še digitalni izhod.


sej sm že našel kar sm iskal...
mislil sem kej takega:

Terratec DMX6 USB
Audio Kontrol 1
Audio 8 DJ
ESI GigaPort AG USB 8-channel

zdej razen zadnje ESI, od drugih cena ni glih nizka ... meni pa je zadosti kej takega kot je ESI... in pa 2-channel .... seveda išèem èim manjšo ceno..... še kašno priporoèilo ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Ĺ kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2008 01:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ESI je kar OK kvalitete. Je pa pri EMU prednost v zvoku, ter balanced izhodih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe