Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

PIONEER VSX-920-K

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Buc



Pridružen/-a: Sre Sep 2010 15:49
Prispevkov: 14
Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 24, 2010 18:45    Naslov sporočila: PIONEER VSX-920-K Odgovori s citatom

Kaj pravite za receiver PIONEER VSX-920-K v primerjavi z kaj podobnega z Denon oz. Yamaho.
Ali imaste izkušnje z Pioneer receiverji.Menda na testih dobivajo zelo Q in dobre ocene

LP Buc
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Buc



Pridružen/-a: Sre Sep 2010 15:49
Prispevkov: 14
Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 28, 2010 14:03    Naslov sporočila: PIONEER Receiverji Odgovori s citatom

Ali res nihče nima kakšnih izkušenj z temi reciverji. Menda so bili letos dobro ocenjeni ???

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
peli



Pridružen/-a: Sob Sep 2010 12:32
Prispevkov: 33
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 28, 2010 14:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Živjo!

Jaz sem mislil kupit 820 serijo pa sem spraševal, pa nobeden nima izkušenj, tako da tudi jaz čakam na kakšno informacijo.

Bi ga vzel, ker pa ne vem kakšen je bom verjetno vzel onkyo 508 ali yamaho 467.

Če boš kaj izvedel mi lepo prosim sporoči.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 28, 2010 15:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pri Pioneer receiverjih so najvišji modeli top klasa. Pri nižjih pa ne velja ravno za najboljši nakup, so druge znamke v prednosti. Vsaj do sedaj je bilo nekako tako! Pri designu jim ni para.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Buc



Pridružen/-a: Sre Sep 2010 15:49
Prispevkov: 14
Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 28, 2010 22:13    Naslov sporočila: pioneer je nekje okoli 500 eur Odgovori s citatom

Ta je nekje srednji razred, rad bi ga slišal,Menda ga imajo v primaline trgovini (mislim da se nisem zmotil)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 29, 2010 21:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Odsvetujem!Onkyo, Yamaha ali Denon so absolutno boljši!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Buc



Pridružen/-a: Sre Sep 2010 15:49
Prispevkov: 14
Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 29, 2010 23:48    Naslov sporočila: kaj predlagaš Odgovori s citatom

Hojla !
Kaj predlagaš ? Rad bi receiver, ki biga 60%-70% uporabljal za poslušanje muzike. Nagibam se tudi knakupu zvočnikov Jamo (preverjeno OK). Mgoče v štartu dva dobra sprednja Fronta + sub (250-300 W), da ima mehek bas in dober zvok. Rajši dam kakšen euro več. Zadeve ne kupuješ prav vsak dan ampak jo imaš potem kar nekaj časa. Za sourround pa bi uporabi kar monitorje, ki sem jih ime prej od Sony-evega 5.1 sistema - za začetek.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 30, 2010 00:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za tak nakup se odloči kar nekaj ljudi (Nekaj jih celo poznam ki so ostali kar na stereo ali 2.1 sistemu, ker jim je bilo to dovolj).

Onkyo+Jamo pa je tudi kar pogosta kombinacija.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Buc



Pridružen/-a: Sre Sep 2010 15:49
Prispevkov: 14
Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 30, 2010 15:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imaš kaj konkretnega v mislih ?
Poslušal sem Yamaho na infinity primusih HCS - kar solidno, denon me je rahlo razočaral, Onkyo pa nisem imel možnosti poslušati v nekih normalnih okoliščinah (v Harvey Normanu na nekem 5.1. sistemu ONKYO - vse skupaj je bilo preveč palstično.
Drugače je menda kombinacija ONKYO+JAMO res kar vredu, Bom skočil v kašno trgovino.
Sicer poleg Big banga in Harvey-a ter A-Ž ni kaj drugega, sploh pa so demonstracije zelo redke.
Predlagaš kakšno trgovino mogoče (Lubljanski konec)

Hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Surfer



Pridružen/-a: Čet Nov 2009 20:46
Prispevkov: 178
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 01, 2010 09:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Infinity Primus je striktno samo za hišni kino in nič drugega... na spletu je kar veliko review-jev.

Bomo poiskali nekaj primernega Wink
_________________
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: +386 41 536 109
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe