Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Druženje in povabila na poslušanje
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
alenvprekršku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 19, 2010 10:14    Naslov sporočila: Druženje in povabila na poslušanje Odgovori s citatom

Spoštovani,

kot sem obljubil, odpiram temo, v kateri drug drugega lahko povabimo na poslušanje naših sistemov.
Osebno bi rad slišal čim več različnih sistemov.
Tukaj se ne gremo "čigav je daljši" Cool

Pa začnimo.
Imam že nekaj poslanih povabil članom našega foruma.
Odzval se je Zoran. Z Nomadom sva že nekaj časa "na liniji".

Trio fantastikus, s skupnim imenovalcem "Aktivna konfiguracija",
se je dobil pri Zoranu. Gostoljubni domačin se je ponovno iskazal.
Kljubovali smo vremenskim ujmam s pomočjo "Boga groma".

Sledi nekaj slikovnega gradiva:


Ogrevanje in spoznavanje.


"Aktivno" aktivno.


Marija pomagaj je tudi bila aktivna. Čuvala je zaboj z zakladom. Twisted Evil


Audio nirvana v sweet spotu.


Spet whisky in spet "Čaše lomim, ruke mi krvave...aman, čest uzvik u sevdalinkama"


Majhne skrivnosti velikih mojstrov audiofilije. Razz


"Ajmo raja fajront"


Brez komentarja!

Se že veselim ponovnega srečanja. Tokrat bosta ATC-ja pokazala kaj zmoreta. Huh!

Vabim Vas vse. Povabite se sami.
Bomo vsaj manj neumnosti pisali tod naokoli.

Lep pozdrav.
Trio
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
samob



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 18:06
Prispevkov: 148
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 20, 2010 18:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Upam, da niste imeli kakšno žolčno razpravo o napajalnih kablih Laughing Laughing Laughing . Takole, vse lepo in prav. O Zoranovih zvočnikih je bilo že nekaj napisanega, za ostali del sistema pa ne duha ne sluha. Vrzite še kakšno besedo o sistemu, kar me pa najbolj zanima, kakšno musko ste vrteli.

lp Samo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zoran



Pridružen/-a: Čet Jul 2009 15:12
Prispevkov: 138
Kraj: Prevoje

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 20, 2010 20:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Narobe Samo, o zvočnikih ni bilo napisanega skoraj nič. In zakaj, poglej temo Predstavitev (Do-It-Yourself), pa boš videl, da se je na vsak moj pokus povedati nekaj, vsul plaz brezveznega modrovanja, ki ni imel nobone zveze s temo.

Ostali del sistema praviš. Ni ostalega dela sistema. 60% tistaga kar vidiš na zadnji sliki je SISTEM in dokler ga v celoti ne spoznaš nima smisla govoriti o posameznih sestavnih delih. A spoznavati sisteme preko spleta se mi včasih zdi podobno obiskom XXX strani, od tega ne odneseš veliko.

Prav zaradi tega smo se odločili odpreti temo, ki bo spodbujala izmenjavo priložnosti spoznati zanimive sisteme. To je po mojem mnenju edini pravi način, kako si ustvariti pravilno predstavo. Pa ne samo to, druženja so prijetna, zabavna in veliko koristnih informacij se izmenja direktno, da o novih prijateljstvih ne govorim. Zlasti za novince je tako nabiranje kilometrine koristno, veliko bolj ko tisoč nasvetov na forumu, ki so seveda vsi avtorsko obarvani.

Ne bi si želel, da bi se tema sprevrgla v opisovanje sistemov. Zato ti Samo tudi ne bom odgovoril na del tvojega vprašanja. Sem pa resnično vesel, da si se oglasil. Mislil sem namreč, da bo tudi ta poskus brca v temo, ker včasih dobim občutek, da je na forumu veliko več interesa za "astronomijo" in podobno.

In da prebijemo led te prav zdaj vabim, da se oglasiš, direktno dobiš odgovore na vsa tvoja vprašanja in si ustvariš svoje lastno mnenje. Glasba ki se vrti - vse živo. Pa nikar ne reči, da je Krško predaleč, ali da trenutno tri leta nimaš časa.

Spodbuda velja tudi za ostale zainteresirane.

Zoran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 040 477 898
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 20, 2010 21:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Samo, ti se kar zmigaj in se resno odzovi na Zoranovo povabilo. Pa še mene sproti poberi. Idea
Sem bil lansko jesen pri njem in je bila seansa kar prekratka. Žal nisem utegnil do sedaj ponovit obiska, čeprav me je Zoran ponovno vabil.
Kar se njegovega sistema tiče...se strinjam z Zoranom.
Jaz ti omenim le to, da je zvokovni rezultat drastično drugačen od vsega, kar smo bili vajeni do sedaj.

In vsa pohvala tudi Alenu za tole rubriko in za tistih nekaj stavkov v temi B&O HT.

LP Jernej
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zoran



Pridružen/-a: Čet Jul 2009 15:12
Prispevkov: 138
Kraj: Prevoje

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 20, 2010 21:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa še nekaj sem pozabil, tukaj ne gre za moj sistem, gre za naše sisteme in naša druženja. Z veseljem se bom odzval tudi vašim povabilom.

Zoran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 040 477 898
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 21, 2010 13:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi v moji dnevni sobi se je začelo nekaj dogajati.

Alen in CK imata že vstopnici, samo gostitelja še malo cajt matra.



V.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Antony



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 8:37
Prispevkov: 295
Kraj: Žabnica

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 21, 2010 14:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

superca sistem Vili! koliko ste ga pa spili da se megleno vidi Wink
_________________
Izdelava spletnih strani www.trsplet.com - www.tonimeglic.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 21, 2010 14:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Antony je napisal/a:
superca sistem Vili! koliko ste ga pa spili da se megleno vidi Wink


Toni, če spiješ na hitro dva šnopca, se ti bo fokus takoj poklopil s fotko ... in vse ti bo jasno Very Happy .
Ah ja ... gorela je samo ena ambientalna lučka. Fotografiral je sicer aparat za par taužent evrov, ampak kaj ko en folk ne zna biti pri miru.

Naslednjič bo bolje ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
samob



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 18:06
Prispevkov: 148
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 21, 2010 16:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@Zoran

Uh, ah, pa ne vem, pa si zlo daleč, pa nimam časa, pa je slabo vreme Exclamation Question Question , zezam se. Če Jernej Cool reče, da se splača, potem to moram vzeti smrtno resno. Smile Ampak naslednja dva vikenda sem 100% zaseden. Prvi trgatev pri žlahti in DIY Vransko, naslednji pa hifi show v Ljubljani. Pol pa sem ledik in frej Laughing Laughing Laughing Potem pa stvar dogovora in srečanje je tu Cool .

lp Samo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zoran



Pridružen/-a: Čet Jul 2009 15:12
Prispevkov: 138
Kraj: Prevoje

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 21, 2010 18:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa se le premika.

@samob: Lepo. Bova se dogovorila za točen termin. Ko boš pripravljen, sporoči. Moje kontaktne podatke boš dobil v mojem profilu.

@hi_musica: Prav to je bistvo te teme. Mimogrede, ob nastavljanju kameri znam biti zelo pri miru ...

Glede na to, da ni preveč simpatično nekomu se vsiljevati, bi predlagal naslednje. Pobuda mora biti na strani gostitelja. Vsi tisti, ki ste pripravljeni sprejeti koga na obisku in predstaviti svoj sistem, objavite to tukaj. Zainteresirani bi pa na osnovi tega najavili svoj obisk.

Zoran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 040 477 898
alenvprekršku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 22, 2010 07:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hi_musica je napisal/a:
Tudi v moji dnevni sobi se je začelo nekaj dogajati.

Alen in CK imata že vstopnici, samo gostitelja še malo cajt matra.
V.

Sami izgovori! Laughing
Tudi meni primankuje časa ta teden. Konec tedna pa še Zagreb show.
Pustim se povabiti, in komaj čakam slišati tvoj sistem. Povabilo velja še z moje strani. Wink

Edit: Te obiski so ene prave "alkoholijade". Shocked
Če ima kdo kaj za navit pa naj k`r prnese.
Aja, pa še copatki so lol!

_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Antony



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 8:37
Prispevkov: 295
Kraj: Žabnica

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 22, 2010 07:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

mogoče še omejitev št članov na obisk, da ne bo prišlo 15 audiofilov naenkrat Smile. Veš kolko vina je to...
_________________
Izdelava spletnih strani www.trsplet.com - www.tonimeglic.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 22, 2010 09:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vino .. 7€ na buteljko
Bobipalčke ... 1€ na zavitek
Prepričati ženo, da spoka s frocom k tašči ... neprecenljivo.
Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 22, 2010 14:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Antony je napisal/a:
mogoče še omejitev št članov na obisk, da ne bo prišlo 15 audiofilov naenkrat Smile. Veš kolko vina je to...


"Ejga Gorenc"

Ta že preračunava Laughing Laughing Laughing Wink
Boš pa ti "gorenski šnops" prinesu pa "dile" ne pozabi Laughing Laughing Laughing Wink
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
Antony



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 8:37
Prispevkov: 295
Kraj: Žabnica

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 22, 2010 18:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Very Happy no, kaksna dila se bo ze nasla. Pa za snops me niti ne skrbi, vino mate pa primorci precej drago.. Je tudi za vino kaksen nadomestek?
_________________
Izdelava spletnih strani www.trsplet.com - www.tonimeglic.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Naslednja
Stran 1 od 25

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe