Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

AUDIODIY SREƈANJE Vransko 2010 PART 4
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 27, 2010 14:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kje? pri meni ali pri tebi? Laughing
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
igor0203



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 12:33
Prispevkov: 638
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 27, 2010 14:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe jih dajeÅ” domov na test, Å”e toliko bolje? Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 27, 2010 14:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Daj,se bova preko ZS zmenla,ĆØe ti je prav !
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
igor0203



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 12:33
Prispevkov: 638
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 27, 2010 14:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom



Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 27, 2010 14:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jaz sem ta levi,ko ima veĆØji nos ! Laughing
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
pinc76



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 13:09
Prispevkov: 194
Kraj: Tabor

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 27, 2010 15:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo

Å e nekaj slikic sreĆØanja Laughing



















Sledi Laughing


LP Pinc76
_________________
Les je naravni materijal zato barvne in strukturne spremembe niso del reklamacij

www.rmsound.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ck



Pridružen/-a: Pon Feb 2009 19:27
Prispevkov: 1605
Kraj: kamnik

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 27, 2010 16:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nomad

Seveda ni Ŕlo za totalno "Ŕtimanje " sobe, rekel bi celo da niti ne za "Ŕtimanje".

Pripeljal sem 4 okrogle bass trape in nekaj ploÅ”ĆØ kamene in steklene volne ovitih v filc. Robe je bilo manj kot ne prejÅ”nem sreĆØanju. PaĆØ sem pobral doma tisto, kar se je "valjalo" naokoli.
Vse skupaj so postavili v sobe po "trotl" varianti.

O nekem globjem pristopu ni govora.
Pa saj to tudi ni bila namera tega sreĆØanja, poleg tega bi za kaj takega potrebovali veliko veĆØ in seveda razliĆØne "robe" ter ĆØas za meritve in eksperimentiranje.

Seveda pa je tudi taka postavitev zelo pozitivno vplivala na zvok, ker se je zaradi manjÅ”ega RT 60 zvok "oĆØistil", kar je bilo takoj zelo oĆØitno.

Vendar nismo priŔli niti v idealni RT 60, ker je bilo premalo absorberjev kaj Ŕele v bistveno boljŔo linearnost.
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stormsonic



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 2:00
Prispevkov: 764
Kraj: MB

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 27, 2010 17:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ck je napisal/a:
Vendar nismo priŔli niti v idealni RT 60, ker je bilo premalo absorberjev kaj Ŕele v bistveno boljŔo linearnost.


drugiĆØ povej, naj se postavimo v kote sobe Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ck



Pridružen/-a: Pon Feb 2009 19:27
Prispevkov: 1605
Kraj: kamnik

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 27, 2010 17:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe bi vedel, da si tam, bi te seveda postavil na pravo mesto Laughing

ki pa ne bi bilo v kotu Laughing Laughing Laughing
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinc76



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 13:09
Prispevkov: 194
Kraj: Tabor

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 28, 2010 11:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo

Å e nekaj novih Laughing





















Sledi Shocked

LP Pinc76
_________________
Les je naravni materijal zato barvne in strukturne spremembe niso del reklamacij

www.rmsound.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 29, 2010 21:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kraljmatjaz je napisal/a:
Citiram:
KonĆØna ugotovitev-ĆØe ni soba akustiĆØno"poÅ”timana" je ves vložek denarja v komponente zaman! Na žalost!


To je to! Zaman so vse ĆØire-ĆØare s kabli in vsemi ostalimi magiĆØnimi pripomoĆØki, ko pa je vpliv sobe na zvok sistema nn-krat veĆØji.

LP
Miran

To je tisto, kar na kakih drugih mestih neprestano trdim, pa me nekateri ne razumejo ali pa to preprosto noĆØejo!Seveda je kable menjat bistveno laže kot pa priti do ustrezne akustike sobe! Wink
Sicer sem letos mislil pokukat na vaÅ”e sreĆØanje in bi me tudi kaki v redu zvoĆØniki morda zanimali, a mi je prekrižala naĆØrte nepredvidena službena pot.Žal! Sad
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
Stran 4 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe