Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nategatorji
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 05, 2014 14:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne, le okvirček na njihovi domači strani, da je je bilo poslano.

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
gorko1



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 21:44
Prispevkov: 656
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 05, 2014 21:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zanimivo, da je pri MBL 121 celo telefonska številka zraven.

Ok, jutri zjutraj tipa pokličem, sedem v avto in grem v Kiel po 121 za 800EUR....

Sanja svinja o kukuruz Laughing

LP,
Goran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 07, 2014 14:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mislim, da je telefonska številka v okvirčku ob pisemski ikoni, namenjena oddajanju oglasa.

A je kdo že dobil kakšen odziv na Quoki ?

lpm.
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 10, 2014 16:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Malo bolj natančno sem prebrskal njihovo domačo spletno stran in mi je sedaj bolj jasno.

Za trgovanje na njihovi spletni strani je potrebna registracija, ki pa je možna le iz tistih držav, ki so na njihovem seznamu. Slovenije žal ni med njimi.

Žal, za nas kupce. In juhuhu, za naše trgovce in razne prodajalce na ebay-u, audiomarkt-u itd.

Cene na Quoki so za naše pojme in razmere, večinoma res take, da bi se težko uprl nekaterim nakupom. Pa ne samo hifi.

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 27, 2015 09:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Slovenska spletna policija (si.cert) obvešča, da so zaznali obsežen nov in zelo sofisticiran napad na komitente petih slovenskih bank. Gre za tako imenovani fishing.

V nobenem primeru NE odpirajte elektronskih sporočil banke, ker so lažna. Če dobite tako pošto, se takoj osebno obrnite na banko za info.

,lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1078
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 09, 2015 09:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo toliko za info in če bo kdo googlal, nick "Redrazak" oz. "Cesar Morales"

"Thanks for your response. Am interested in buying. How long have you owned it?? what's your actual price for it and when last was it serviced?.If possible, could you send me some recent pictures?"

(btw gre se za zvočnike...)

Debil samo copy-paste-a, ker sem identični odgovor najdu ko je kupoval avtomobile :
http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?f=18&t=102864

lp G
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rudyy



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 22:37
Prispevkov: 69
Kraj: izola

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 12, 2015 12:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pozdraw...

sam sem imel tocno tak primer...
in tocno za zvocnike...

lp...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslovTelefon: 031342455
mcnaget



Pridružen/-a: Čet Nov 2012 12:28
Prispevkov: 144
Kraj: Gorenjska

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 15, 2015 13:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo še en model nategatorjev.

lpz

Najdražji v Gospodu,

Z vsem dolžnim spoštovanjem in človeštva, sem bil prisiljen pisati na humanitarnem področju.

Sem vdova Marie Riddle staranje dolgotrajno bolan (raka). So trenutno sprejete v zasebni bolnišnici. Imam nekaj sredstev sem podedovala od mojega moža, James Riddle, ki je kasneje umrl v prometni nesreči.

Ko je bil moj mož živ je deponiran vsoto € 2.700.000.00 (dva milijona 700 tisoč turistov evrov) v banki. Trenutno ta denar je še vedno v banki.

Moj zdravnik mi je rekel, da ne bo trajalo naslednjih 3 mesecih zaradi problematike raka. Rabim nekoga, ki je pošten in bogaboječi in organizacije, da lahko ta sredstva uporabijo za delo Božje Moj pokojni mož je učil, da je treba ta sklad uporablja za dobrodelne namene, kot so gradnja šol, hiš sirotišnicah, bolnišnicah, itd

Sem sprejel to odločitev, ker nimam nobenega otroka, ki bo podedovala ta denar in želim, da bi Bog bodi milostljiv meni in sprejeti mojo dušo. Pri Bogu je vse mogoče. Prosim, če bi lahko ta sredstva uporabijo za božje delo, vljudno odgovoriti.

Želim si, da mi pošljete naslednje podatke, navedene v nadaljevanju.

1.) polno ime Vaš: ------------------------------------------- -------------------
2.) Vaša država: -------------------------------------------- ------------------
3.) Vaš naslov: -------------------------------------------- --------------
4.) Tvoja starost: -------------------------------------------- -----------------
5.) Tvoja zaposlitev: -------------------------------------------- ---
6.) telefon: -------------------------------------------- ----

Takoj, ko dobim vaš odgovor sem vam dajo stik banke. Prav tako sem se izda izjavo o organu, ki bo prikazovala trenutno upravičenec teh sredstev.

V upanju, da boste prejeli odgovor. Ostane blagoslovljen v Gospodu.

Hvala,

Marie Riddle.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 02, 2015 14:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

....v vednost in ravnanje...
....predvsem velja za Ljubljančane in ostale ki hodijo, so hodili, na carinsko pošto in sami prevzemali pošiljke...tega ni več...carinska pošta je zaprta...če pa vseeno hočete takoj dvignuti paket, pozvonite, pride znan obraz poštarice in vam pove da vas bodo "prednostno" obravnavali in za to "uslugo" zaračunali 10 evrov...?!?...
skratka: carinik zaposlen v državni službi dobi plačo za svoje delo, zaračuna davek za državo in carino za carinsko službo...poštrica zaposlena na pošti dobi za to plačo, zaračuna poštne stroške cca. 5,6 evrov (?!?) za pošto...in so si izmislili dodatno maržo 10 evrov na "prednostno obravnavo"...kam gre ta denar?
jaz sem na lastne stroške prišel dvignit paket in me to dodatno košta 10 E...ne, nisem ih plačal...zdaj bodo oni na svoje stroške morali dostavit paket na lokalno pošto, pa še moj poštar jo bo mogel prinesti meni domov...
kje je tukaj logika?
Shocked
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 03, 2015 07:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Včasih smo rekli: Tamo gde završava logika, počinje vojska.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
smiths



Pridružen/-a: Pet Mar 2016 9:53
Prispevkov: 1
Kraj: Metlika

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 04, 2016 15:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pazite se uporabnika audiofrik:

decembra 2015 sem od uporabnika audiofrik (ljubljana) preko bolhe kupil gramofon Hitachi ht-324, v oglasu je pisalo brezhiben solidno ohranjen gramofon z novo iglo in jermenom. Gramofon je zgledal ok, prodajalec se razume v gramofone zato sem mu naivno zaupal, ko je zatrjeval, da je gramofon v super stanju. Po enem mesecu je začel gramofon močno brnet, zato sem začel iskati napako, in opazil da je ohišje gramofona počeno, ter nestrokovno zalepljeno. To je prodajalec vedel, saj mi je pri prodaji povedal da je sam menjal jermen, pri tem pa se vidi del počenega ohišja. Ko sem kontaktiral prodajalca mi je zagotovil da se slišiva čez par dni ko pride iz smučanja, ter da bova zadevo rešila. Ko sem ga klical čez par dni sem opazil da ja zablokiral mojo številko. Dobil sem ga šele po klicu iz drugega telefona vendar ni bil več zainteresiran za reševanje problema. Razpoka na gramofonu je preobsežna da bi se splačalo popravljati, tako se lahko obrišem za 90 eur, oziroma prodam kar je uporabnega na gramofonu.
Priporočam previdnost pri nakupih od omenjenega uporabnika.





Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 04, 2016 19:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vsak nateg je obsojanja vreden, tako tudi ta.
Ampak, ker je kar je poskusi stvar rešiti. Po moje takole :

Absolutno šalabajzarsko nanešeno lepilo poskusi čim bolj temeljito odstraniti, lomne površine pa očisti z nitro razredčilom. Pripravi si ploščice iz tankega aluminija, ki bodo na nekaj mestih natančno nalegale na ohišje in sicer pod pravim kotom na lom. Z lepilom zalij lomno poko, namaži ploščice, stisni ohišje in namesti prečne ploščice. Počakaj, da se posuši (en dan), pol pa gasa.

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
xray80



Pridružen/-a: Sob Maj 2008 19:01
Prispevkov: 291
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2016 22:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Danes sem doživel novo izkušnjo. Preko bolhe prodajam hišni kino. Oglasi se ena ženska iz Amerike in sprašuje po artiklu, ji seveda vse razložim in pravi, da bo artikel kupila. Jo vprašam, kako bomo naredili z dostavo. Pravi preko paypala ti nakažem denar, nato pride nekdo kateri prevzame paket in poskrbi da pride varno do nje. Nato mi pošlje print screen, da je bila tranzakcija izvršena z njene strani. In tukaj se zalomi. Znesek kateri je bil na njeni transakciji je bil za 350 euro višji kot smo se zmenli. Nakar jo opozorim in pravi, če sem si prebral maile z pay pala. Pogledam na mail in enega dobim v inbox tri v spam. Nato ugotovim, da morem preden mi paypal nakaže denar plačati 300 euro temu agentu, kateri pride iskat paket, vendar kasneje mi to razliko nakažejo. Gospej lepo povem, da se mi zdi zelo sumljivo in da bom preveril na bolhi ter paypalu. Seveda na obeh straneh sem dobil odgovor, da gre za nateg. Takoj odgovorim, da odstopam od pogodbe, ker gre za prevaro. Gospa mi odgovori, da zdej ne morem ostopit, ker ona je že nakazala denar in bo izgubila vse...skratka na netu sem prebral in ugotovil, kar nekaj podobnih zgodb. V primeru take zlorabe se mail prijavi pay palu. Še link do informacij v zvezi s sumljivimi maili:
https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/security/suspicious-activity
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
andrej



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 17:47
Prispevkov: 121
Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 02, 2016 15:19    Naslov sporočila: NU Odgovori s citatom

Pozor pri nakupu "novih" ali "malo rabljenih kot novih" naprav od fizičnih oseb v naši prelepi državi. Oktobra sem kupil "nov" digitalni ojačevalec, februrarja se je pokvaril, kljub vsem obljubam da se bo zadeva uredila sem že 3 mesece z defektno napravo, saj gre za specifično digitalno tehnologijo pa se to žal ne da popraviti pri vsakemu serviserju audio naprav. Lesson learned.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 02, 2016 16:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

praktično gledano po evropski zakonodaji zasebni prodajalec, torej fizična oseba ni dolžna dati nobene garancije pri prodaji "novih" ali malo rabljenih stvari...ali veliko rabljenih stvari...
pri nam še ni te navade da prodajalec to omeni...Bolha, Salomon etc...na Ebayu te skoraj vsak resen prodajalec na to opozori...in s tem prevzameš riziko...eni ti sicer dajo možnost vračila robe, večina te opozori da ne sprejme vračila robe...
v spor greš samo v primeru da naprava ne odgovarja opisu ali fotkam v oglasu...
to da ti naš trgovec v trgovini ponudi določeno garancijo na second hand je samo njegova dobra volja...
torej, tvoja naprava je pri nakupu bila izpravna...če nisi dobil zraven še veljavno garancijo, sploh ne gre za nateg...pač nisi imel sreče...shit happens...žal...

eden od pogostih stavkov na Ebay.de:
Bei dieser Auktion handelt es sich um einen Privatverkauf. Keine Garantie oder Gewährleistung, keine Rücknahme.
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Stran 6 od 7

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe