Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nategatorji
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
DOLAR



Pridružen/-a: Tor Jul 2009 14:03
Prispevkov: 746
Kraj: bUNGA bUNGA

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 17, 2010 09:10    Naslov sporočila: Nategatorji Odgovori s citatom

Odpiram novo temo kjer lahko delite izkušnje o tem, če vas je kdo kdaj "nategnil", bodisi s ceno, s škart hi-fi robo, če niste bili zadovoljni s storitvijo... pa naj bo to trgovina ali fizičnjak Confused
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 17, 2010 10:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tovrstna tema že obstaja!

Nahaja se na forumu "Hi-Fi", res pa je da že dolgo nihče ni nič napisal na to temo. Sicer pa jo je odprl administrator, z namenom delitve osebnih izkušenj z drugimi - ne le negativnimi, ampak na splošno.

Evo še link, da se ne mučite preveč z iskanjem:
http://www.audio-kontakt.com/forum/viewtopic.php?t=65
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alenvprekršku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 17, 2010 12:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vsi smo zadovoljni. Cool
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 19, 2010 10:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne vem kaj misliš - nateg kot vse skupaj ali samo da roba ni bila tehnično brezhibna... Zadnje čase, ko iščem za kakšnega kolega ali zase kako robo na Bolhi , sem opazil kar nekaj oglasov, kjer prodajalec prodaja zadevo staro leto ali dve in to po višji ceni, kot je npr. nekaj oglasov nižje trenutna ponudba trgovine in to za novo zadevo: primer kabel tester Behringer CT100.

Opažam pa tudi velik razpon med enakimi izdelki: nazadnje sem to opazil, ko sem kupoval plazmo. Model, ki spada v cenovno grupo okrog 1000€ je ponudba od najnižje do najvišje varirala kar za 500€...

Vendar je to tvoja krivda, če kupiš in se o zadevi ne prepričaš, vsaj danes, ko je vse dostopno na internetu. Res pa je, da ugotavljam, da s tem izgubljam veliko časa...

Da pa bi me nekdo nategnil za nekaj V smislu tehnikalij (da nekaj ne dela, pa se mi v globalu ni dogajalo)...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 19, 2010 14:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nategov v smislu cene je seveda polno.Samo en primer:AV receiver Pioneer SC-LX82 pri Mimovrste(sedež na Jesenicah) 2254€, pri electronic4you v cca 40km oddaljenem Celovcu pa 1449€. Shocked
So pa še bolj ekstremni primeri, ki pa z audiem nimajo kaj opraviti:belgijske praline v Hoferju 2,09€, taiste pa 5,5€ v Mercatorju. Twisted Evil
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LBaudio



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Prispevkov: 829
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 19, 2010 17:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

...najboljši sosed Question
_________________
For Fast Moving Concerts

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
Stefi



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 17:58
Prispevkov: 116
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 19, 2010 18:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

before je napisal/a:
Tovrstna tema že obstaja!

Nahaja se na forumu "Hi-Fi", res pa je da že dolgo nihče ni nič napisal na to temo. Sicer pa jo je odprl administrator, z namenom delitve osebnih izkušenj z drugimi - ne le negativnimi, ampak na splošno.

Evo še link, da se ne mučite preveč z iskanjem:
http://www.audio-kontakt.com/forum/viewtopic.php?t=65


Menim, da je to pač drugačna tematika - informacije in izkušnje v zvezi z našimi audio trgovinami in trgovci.

Dolar pa je začel temo o negativnih pojavih in izkušnjah v zvezi s prodajo in nakupom izdelkov, zaradi katerih ta forum sploh obstaja.

Takšne ali podobne teme so tudi na drugih spletnih forumih, zato ne vidim razloga, da je ne bi bilo tudi na tem.

Marsikateremu kupcu lahko prihrani kupček evrov, da o izgubljenem času in živcih sploh ne govorimo.
_________________
Lp, Stefi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 19, 2010 23:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi jaz mislim, da sta ti temi sicer zelo podobni, a sta najbolje vsaka zase...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špilferderber



Pridružen/-a: Čet Dec 2009 1:24
Prispevkov: 775

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 08, 2012 16:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Europe Audio (bivši BMM Electronics), pridobili so si naziv podn od podna.. nategatorji, denar ti odtrgajo preko paypal, robe tri mesece ni.. in te niti ne obvestijo, da ni robe več za dobit, ampak to potem vidiš na spletnem računu.. in ker imaš mirne živce in v tem primeru ni šlo za veliko košarico denarof, potrpiš in naročiš neki drugega za isti denar.. pa spet ni robe par tednov..

piši ▬ , dost denarja sem jim zdeval v preteklosti, nepovratno so me zgubili..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1078
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 08, 2012 16:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

off-audio, DIMNIKARSTVO DOVRTEL
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drmare



Pridružen/-a: Ned Feb 2009 11:24
Prispevkov: 17
Kraj: Mavčiče

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 08, 2012 16:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

habo66 je napisal/a:
off-audio, DIMNIKARSTVO DOVRTEL


Drži....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mitko



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 23:20
Prispevkov: 344

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 08, 2012 17:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

teh nima smisla pisat, ker ne delajo na prostem trgu Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audio_holic



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 13:50
Prispevkov: 323
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 08, 2012 20:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Špilferderber je napisal/a:
Europe Audio (bivši BMM Electronics), pridobili so si naziv podn od podna.. nategatorji, denar ti odtrgajo preko paypal, robe tri mesece ni.. in te niti ne obvestijo, da ni robe več za dobit, ampak to potem vidiš na spletnem računu.. in ker imaš mirne živce in v tem primeru ni šlo za veliko košarico denarof, potrpiš in naročiš neki drugega za isti denar.. pa spet ni robe par tednov..

piši ▬ , dost denarja sem jim zdeval v preteklosti, nepovratno so me zgubili..



Hm...zanimivo. Sem pri njih vedno naročal z plačilom preko banke in je vedno potekalo hitro in brez zapletov.


A si jih kaj poklical in povprašal?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špilferderber



Pridružen/-a: Čet Dec 2009 1:24
Prispevkov: 775

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 08, 2012 20:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na 3 od petih mailov sploh odgovorili niso..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 08, 2012 22:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Good for me ! Laughing
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Stran 1 od 7

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe