Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Apple igraĆØe
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 19, 2010 09:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

toĆØno tako kot je napisal Anthony. Notebooka sploh ne prižgem veĆØ.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 25, 2010 20:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

prihaja konkurenca

http://www.youtube.com/watch?v=3cHgwS0TIcQ

http://www.racunalniske-novice.com/novice/strojna-oprema/prenosniki/samsung/oblikovno-vsecni-tablicni-racunalnik-samsung-galaxy-tab.html
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JanezBlond



Pridružen/-a: Sre Okt 2009 9:50
Prispevkov: 181
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 26, 2010 08:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mah vsi delajo neke male tablice. Jaz bi rad nekaj veĆØjega okoli 12".
Male tablice so v redu za hitro preĆØekirat mejile itd. za kaj veĆØ mora bit tablica malo veĆØja, potem bo povsem zamenjala netbooke.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 26, 2010 16:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Upam da ne kmalu. Nekateri smo Å”e vedno navezani na tipkovnico. Sem mel nekaj telefonov z zaslonom na dotik, pa sem vedno presedlal nazaj na qwerty polno tipkovnico. iPada Å”e nisem probal, mogoĆØe napiÅ”em Å”e kaj bolj pozitivnega ko bom: )
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 04, 2010 19:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

danse smo testirali iPad, kjer je bil naložen program Squeezepad. ObĆØutke pa bo povedal kar Audiofill, saj smo se pasli na njegovih komponentah. Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hifi&me



Pridružen/-a: Tor Jan 2010 12:12
Prispevkov: 91
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 04, 2010 21:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni pa tale ipad sploh ne potegne. V prvi vrsti sem alergiĆØen, ĆØe mi kdo na prenosniku puÅ”ĆØa prstne odtise na ekranu Laughing , da bi pa to že po defaultu moral delati Laughing . Poleg tega pa je povsem nepraktiĆØen, tako z vidika ravnanja z njim kot omejenosti. No je pa lep Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 04, 2010 21:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, danes je bilo luÅ”tno popoldne. Imel sem ĆØast spoznati soforumaÅ”a Dolarja ter se snideti z Dr. Sahom in Mitkom. Familijo sem "spokal" od hiÅ”e in smo imeli blažen mir.

PosluŔali smo glasbo, preko Ipada probavali upravljanje skviza ter sonosa, vmes pa kakŔno rekli.

Ipad je krasna pogruntavÅ”ĆØina. Kot sem predvideval me je takoj zasvojil. Perfekten zaslon na dotik ki reagira v trenutku. In to tako na pritiske kot na vleĆØenje s prstom sem ter tja. Menuji grafiĆØno zelo lepo dodelani, funkcije hitro dostopne. ƈe ne prej Å”ele ko ĆØlovek to vzame v roke in se zaĆØne Å”pilati, sprevidi, da kar se prijaznosti uporabniku tiĆØe, Applu niĆØ na tem planetu ne seže niti do kolen. To je preprosto svetlobna leta pred vsem ostalim. Ravno tako kot pri gsm telefonih Iphone ki se ga da z malim milijonom tako brezplaĆØnih kot plaĆØljivih programov uporabiti za bilo kaj vam srce poželi. Å e za decibel meter ĆØe hoĆØete. Smile

V glavnem Squeezepad preko Ipada deluje. ƈe ga primerjam z Ipengom za Iphona sicer ni na takÅ”nem nivoju, se pa da z njim kamot delati. Upam da bo Ipeng za Ipad kmalu zunaj, potem bo to veselje. Cool

Sonos & Ipad... v tem trenutku aplikacija za integracijo Sonosa in Ipada Å”e ni dokonĆØana, zaradi ĆØesar smo se Å”pilali kar s tisto za Iphone. Grafika na neprimerno veĆØjem Ipadovem ekranu ni bila tako lepa (kot bi recimo 640x480 sliko raztegnil ĆØez 1024x768 ekran), vendar kljub temu daleĆØ od tega da bi bila slaba. ƈe ĆØlovek ni "fejst aklih" bi lahko z njo ĆØisto kamot živel. In zdaj tisto kar me je pri Sonus & Ipad najbolj fasciniralo, to je odzivnost. Kako pa to laufa, tu pa samo stoj pa glej. Cool

Vse komande se preko wifi-ja izvrÅ”ijo brez vsakrÅ”nega zamika. V trenutku pritiska na Ipadov ekran Sonos že tudi izvrÅ”i komando. Ali veĆØ njih. Dober test za "streaming" naprave je recimo glasnost gor/dol, kjer sta naprava in softver na gostujoĆØem raĆØunalniku obremenjena bolj kot obiĆØajno. Tu gre za skupek komand ki se zvrstijo v minimalnih ĆØasovnih presledkih, vsako od njih pa mora naprava posebej preko mreže ali wifi-ja poslati softveru na gostujoĆØi raĆØunalnik. Ta vsako posebej obdela in sporoĆØi napravi kaj mora izvrÅ”iti. ƈe pa vmes Å”e igra glasba in je s tem cela veriga Å”e toliko bolj obremenjena (tako bandwith mreže/wifi-ja, hardver naprave, kot softver) zna zaĆØeti kaj hitro trokirati. In tu Sonos & Ipad briljirata. Vsaj kar sem se uspel poÅ”pilati v tem ĆØasu. Na premike s prstom levo/desno po Ipadovem ekranu se glasnost spreminja lepo zvezno brez skakanja in zamikov. LepÅ”e kot pri Squeezepadu in Classicu.

Zdaj ko sem Ipada imel v rokah že vidim da mi bo Å”e lep ĆØas hodil po živcih. NiĆØ, bo treba oropat banko. Laughing

Fantje hvala lepa za prijetno popoldne. Bilo je fino!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 04, 2010 22:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Samo pazi da te že sedaj ne zaprejo.
Kar se ekranov tiĆØe, sem tudi jaz alergiĆØen na prste. Vendar je na ipadu ali steklo, ali neka plastika, ki pa jo komot obriÅ”eÅ” z navadno bombažno cunjo.
Ipad je uporabna stvarca, predvsem pa zanimiva. Ni pa nadomestek PCja, daleĆØ od tega. Je pa nekaj vmes, in jaz sem zelo zadovoljen z nim, pa sem ga pre zelo kritiziral. Predno se vsaka stvar sodi, se je prej dobro malo poigrati z njo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kumer



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 10:45
Prispevkov: 948
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 05, 2010 18:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ste naredili morda kakŔno sliko...kako izgleda ipad + sb...

sicer pa me tudi zanima, ali je bil squeezepad kupljen v itunes oz ali je ipad pobegnil iz zapora Wink

se sploh lahko kupuje v itunes ĆØe smo iz slovenije Question
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Antony



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 8:37
Prispevkov: 295
Kraj: Žabnica

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 05, 2010 19:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kupujes lahko cisto normalno. Vazno da mas veljavno kreditno Wink
_________________
Izdelava spletnih strani www.trsplet.com - www.tonimeglic.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 05, 2010 20:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kumer je napisal/a:
ste naredili morda kakŔno sliko...kako izgleda ipad + sb...

S fotiĆØem nismo niĆØ slikali. Smo se tako vživeli notri, da smo na to preprosto pozabili. Sad

Se pa spomnim da je dr. Sah naredil par fotk s telefonom. Upam da je kaj uporabnega za gor nalimat.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 05, 2010 23:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

DrugaĆØe pa s strani razvijalca Squeezepada poteka anketa kako naj izgleda njegova bodoĆØa aplikacija za Ipada. Poglejte si predlog dizajna na spodnji povezavi:

http://forums.slimdevices.com/showthread.php?t=81403

Zamislite si tako navigirati po glasbeni kolekciji na velikem Ipadovem ekranu. GrafiĆØno dodelano "u nulo", odzivno, vse ravno prav veliko da je lepo vidno in pregledno, par dotikov s prstom na ekranu in že si na katerem koli albumu ti srce poželi, zraven pa Å”e imaÅ” sliko ovitka cd-ja. Cool

Si ĆØlovek sploh lahko želi Å”e kaj veĆØ? Mislim, je sploh mogoĆØe spraviti skupaj kaj uporabniku Å”e bolj prijaznega?

KonkurenĆØna aplikacija Ipeng za Ipada bo tudi kmalu ugledala luĆØ sveta. Potem si lahko ĆØlovek naloži obe in uživa s tisto ki mu je bolj vÅ”eĆØ.

dr Sah ĆØisto si me zrajcal s tem seksi divajsom. Bolje da ne bi priÅ”el. Evil or Very Mad
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 06, 2010 07:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiofill: saj nisem zanalaÅ”ĆØ. Sedaj vsaj veÅ” kaj rabiÅ”.

Squeezepad aplikacijo sem kupil normalno preko iTunesa, saj moj ipad Ŕe ni jailbraeakan, ker imam zadnji firmware- po moji krivdi.
8 eur, stisneŔ BUY, in že je tu.





Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 06, 2010 08:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dr.sah je napisal/a:
Audiofill: saj nisem zanalaÅ”ĆØ. Sedaj vsaj veÅ” kaj rabiÅ”.


Ja vem kaj rabim, vendar pa ĆØe si ga želim kupit moram najprej zaslužit veĆØ kot uspe žena zapravit, kar pa je misija nemogoĆØe. Laughing Laughing Laughing

A saj bo. Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 06, 2010 09:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

bo potrebno nabavit Wink

Shocked
http://www.gorenjegroup.com/en/news?aid=2501

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Naslednja
Stran 3 od 41

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe