Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Predlogi za Multimedia HI-FI Show 2010
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 09, 2010 11:44    Naslov sporočila: Predlogi za Multimedia HI-FI Show 2010 Odgovori s citatom

Kot veste, bo kaj kmalu v ljubljanskem M Hotelu potekal HI-FI sejem. Oktober bo hitro tukaj, za omenjen Show pa so potrebne priprave.
Tukaj je vaš kotiček, kjer lahko predlagate organizatorju, kaj bi radi videli na prireditvi, morebitne pripombe, ki bi jih z vašimi predlogi odpravili in podobno. Prav tako gledajo to rubriko demonstratorji na prireditvi, zato, lahko napišete katere od produktov bi radi videli in slišali na Multimedia HI-FI Show 2010. Letos bo pestro tudi v sobi Audio Kontakt, tako da ste vabljeni med osebje AK.

Lep pozdrav

Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 09, 2010 12:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni osebno, in verjamem da tudi mnogim drugim, bi bila zanimiva predstavitev univerzalnih predvajalnikov za Blue-ray, DVD, SACD, DVD-A, CD, ki so audiofilsko orientirani. Tu mislim predvsem na zelo opevan in relativno cenovno ugoden OPPO BDP-83SE (ali NE), pa tudi za mnoge Denon-ove, Marantz-ove in modele ostalih proizvajalcev, ki so prav tako izdelali tovrstne predvajalnike.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1407
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 09, 2010 12:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mogoče najbolj bedast a za neuke izrazito demonstrativen prikaz v smislu A-B. Lahko bi bilo več A-B primerjav. Vem da je to za audiofila sramotno , če ne sliši razlike a predvsem bi to pomagalo pri različnih izvorih signala, kjer bi lahko ob predvajanju enake glasbe še tisti, ki nikdar nič ne slišijo slišali razlike, pa s tem bi tudi eliminirali vplive prostora in postavitev, ki se pol rade uporabijo kot izgovor...
Podobno je bilo v München-u , kjer so prikazovali različno obdelane posnetke(kompresiran, nekompresiran, master.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alenvprekršku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 09, 2010 12:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem že mislil da ste vsi na morju. Shocked

Gospoda Petra in Svenda ne bo na sejmu. Sad

Jaz lahko kaj graviram in hodim po tujih kablih. Cool
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 09, 2010 23:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Oj družba!

Kot vidite je v zvezi prihajajočega showa odprta tema. Vabim vas, da jo čimbolj izkoristite in s tem prispevate svoj kamenček v mozaik, da bo ta lušten event postal še boljši, s čemer boste tudi vi imeli več od njega.

Kot je že Tranci povedal, forum je bran in več ko bo konstruktivnih predlogov ter pripomb, na višjem nivoju bo show.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
DOLAR



Pridružen/-a: Tor Jul 2009 14:03
Prispevkov: 746
Kraj: bUNGA bUNGA

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 12, 2010 15:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ali je možno, da člani audio kontakta izrazijo želje glede muzike, ki se bo predvajala? Meni bi se zdelo super, če bi sestavili par testnih cd-jev (audiofilski, klasični, rock...) ki bi jih lahko našli v vseh sobah. Se mi zdi da bi bilo ob isti muziki lažje primerjat sisteme, pa še vrtelo bi se kar folk dejansko posluša.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 12, 2010 16:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tema je namenjena vsem zadevam kar se tiče HI-FI Showa, tako da sem spadajo tako predlogi za glasbo kot za sisteme, posamezne komponente in nasplošno organizacijo HI-FI Showa. Povejte vaše predloge za demonstratorje pa tudi za samega organizatorja HI-FI Show-a, kaj bi spremenili ali želeli videti oz. slišati.
LP
Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 13, 2010 07:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

DOLAR je napisal/a:
Ali je možno, da člani audio kontakta izrazijo želje glede muzike, ki se bo predvajala? Meni bi se zdelo super, če bi sestavili par testnih cd-jev (audiofilski, klasični, rock...) ki bi jih lahko našli v vseh sobah. Se mi zdi da bi bilo ob isti muziki lažje primerjat sisteme, pa še vrtelo bi se kar folk dejansko posluša.

lp


Definitivno najzanimivejši predlog doslej! Ista muzika po vseh sobah. Dvomim pa, da se bodo možakarji "v kravatah" strinjali.

Sicer pa - poišči Zupana (jaz bom najbrž tudi kje v bližini) in se ga drži. Njegove posnetke navadno poslušamo po vseh sobah, primerjamo in na koncu veselo šimfamo Smile .

V.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Antony



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 8:37
Prispevkov: 295
Kraj: Žabnica

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 13, 2010 08:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vili, kaj pa če nas bo tvoj predlog sprejeli kakih 15-30 ljudi? Edino če bi Jazz uvedel pristopnino za vodeno ekskurzijo Smile
_________________
Izdelava spletnih strani www.trsplet.com - www.tonimeglic.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 13, 2010 08:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hehe ... se ni za bati. Če bi bilo preveč "navala" bi Jazzz zlahka iz rokava potegnil kak obskuren jazz in ljudstvo bi se namrščilo. Sicer pa - ne gre delati računa brez krčmarja ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1407
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 13, 2010 08:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hi_musica je napisal/a:
DOLAR je napisal/a:
Ali je možno, da člani audio kontakta izrazijo želje glede muzike, ki se bo predvajala? Meni bi se zdelo super, če bi sestavili par testnih cd-jev (audiofilski, klasični, rock...) ki bi jih lahko našli v vseh sobah. Se mi zdi da bi bilo ob isti muziki lažje primerjat sisteme, pa še vrtelo bi se kar folk dejansko posluša.

lp


Definitivno najzanimivejši predlog doslej! Ista muzika po vseh sobah. Dvomim pa, da se bodo možakarji "v kravatah" strinjali.

Sicer pa - poišči Zupana (jaz bom najbrž tudi kje v bližini) in se ga drži. Njegove posnetke navadno poslušamo po vseh sobah, primerjamo in na koncu veselo šimfamo Smile .

V.


Zelo dober predlog! Mogoče majhen dodatek:
- naredil bi se "sejemski testni CD" z nekaj komadi , ki bi se predvajale v vseh sobah po urniku, ki bi bil označen pred sobami-zagotovo bi se s tem obisk sob in pozorno poslušanje v tem času povečala..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 13, 2010 09:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kako pa ste zadovoljni z oglaševanjem HI-FI Show-a? Vidite plakate o Showu? Kam bi lahko dali obvestilo o HI-FI sejmu za še več novih obiskovalcev? Kako privabiti čimveč "običajne" populacije? Ste zadovoljni s ponudbo Showa, kaj bi dodali, spremenili?
Kaj bi poleg novega glasbenega repertoarja radi videli pri demonstracijah sistemov, kakšen nov pristop? Več hišnega kina in ostale multimedije?
Bi želeli tudi kakšna predavanja, prikaz nastavitve gramofonov, mogoče problematika napajalnih sklopov, način razporeditve HI-FI sistema v prostor? Bi želeli prikaz akustičnih meritev in tretiranja prostorov?
Tem je veliko, povejte vaš predlog, da bo Multimedia HI-FI Show 2010 najboljši doslej.
LP
Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DOLAR



Pridružen/-a: Tor Jul 2009 14:03
Prispevkov: 746
Kraj: bUNGA bUNGA

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 13, 2010 09:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz do par let nazaj sploh nisem vedel da show obstaja. Ponavadi sem bil o njem obveščen šele po koncu showa, če je bil kak prispevek na tv ali v časopisu. Ne vem kak je budget za oglaševanje, ampak lahko bi obesili kakšen banner na spletne strani dnevnega časopisja...
Plakatov še nikoli nisem videl Smile

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 13, 2010 09:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP

Glasba in zvok je vse manj pomemben dejavnik pri izbiri-prodaji audio komponent ...
Najvišje prodajne številke dosegajo izdelki, ki povečini niso v "izboru" pohval dobrega, zelo dobrega in najboljšega zvoka sejma !!!

Audio proizvajalci se trudijo na tisoč in en način, kako se kupcu približat ...
Ti principi marketinga pa se vse bolj odaljujejo od osnovnega namena "izdelka" ...

Sejem,ki je bi svoje čase najbolj prestižen CES v LAS VEGASU, kjer so proizvajalci predstavljali svoje novitete je vse slabše obiskan !!!
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 13, 2010 09:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ajka je napisal/a:
LP

Glasba in zvok je vse manj pomemben dejavnik pri izbiri-prodaji audio komponent ...
Najvišje prodajne številke dosegajo izdelki, ki povečini niso v "izboru" pohval dobrega, zelo dobrega in najboljšega zvoka sejma !!!

Audio proizvajalci se trudijo na tisoč in en način, kako se kupcu približat ...
Ti principi marketinga pa se vse bolj odaljujejo od osnovnega namena "izdelka" ...

Sejem,ki je bi svoje čase najbolj prestižen CES v LAS VEGASU, kjer so proizvajalci predstavljali svoje novitete je vse slabše obiskan !!!


To je vendarle jasno. Komponenta, ki jo naredi Janez iz Savinjske doline (karikiram) in jo sliši samo on in njegov kompanijon Jože ne bo doživela takega prodajnega uspeha kot močno zreklamirana Editor's choice naprava.

Tudi hi-fi sejem ne bo doživel "marketinškega uspeha", če bomo za sejem vedeli le forumaši in stalni goste tega sejma.

Ampak - to je cilj organizatorjev. Jaz osebno ne maram gužve po sobah, sejem je doživetje le v kolikor ga doživljam kolikor toliko intimno. Z drugimi besedami - več jedcev, toliko manjši kos pogače za vsakega posameznika.

Moje mnenje: ne pljuvajmo si v skledo in ne reklamirajmo preveč.

Smile

V.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
Stran 1 od 8

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe