Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Audiofilski veĆØer v VKLOP-u!
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Antony



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 8:37
Prispevkov: 295
Kraj: Žabnica

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 09:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

TUTTI, poĆØasi se boÅ” moral navadit, da velja rek 100 ljudi 100 ĆØudi, sploh na tem forumu. Saj si sam videl koliko fomuraÅ”ev je priÅ”lo v Vklop, tako da moraÅ” kakÅ”ne ĆØudne komentarje verjetno vzeti z rezervo. ĆØe se prav spomnim so bili na predstavitvi Jazzz, CK in hi_musica? Vsaj po odzivih v temi sodeĆØ.

Kar se mene tiĆØe je Igor vrhunski trgovec s fantastiĆØno trgovino! ƈeprava nisem premožen in ne kupim prav veliko si vedno vzame ĆØas zame, se malce nasmeji in mi razkaže kaj ima. VÅ”eĆØ mi je tudi naĆØin komunikacije, je odprt in direkten. Ima tudi veliko rabljenih stvari.
_________________
Izdelava spletnih strani www.trsplet.com - www.tonimeglic.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiomaniac



Pridružen/-a: Čet Nov 2008 11:40
Prispevkov: 987
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 10:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Je, Igor je pravi! Very Happy

Je sicer malce samosvoj, a v redu ''dec'' !

Kaj pa ima zanimivega od rabljenega, npr. na zalogi, ĆØe veÅ” !? Wink
_________________
I may not always be right but, I'm never wrong !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 12:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Citiram:
ĆØe se prav spomnim so bili na predstavitvi Jazzz, CK in hi_musica? Vsaj po odzivih v temi sodeĆØ.


Ja, slike je pa kdo nalimal?
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 13:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trancedeejay je napisal/a:
Citiram:
ĆØe se prav spomnim so bili na predstavitvi Jazzz, CK in hi_musica? Vsaj po odzivih v temi sodeĆØ.


Ja, slike je pa kdo nalimal?

Tebe je pozabil. NaslednjiĆØ moraÅ” s fotoaparatom skakati pred komponentami, se metati po tleh ... Very Happy
Seveda pa nismo bili samo Ŕtirje forumaŔi Wink . Med drugim so bili prisotni ReturnToForever, ProJet, Avdiofrik ...
Na žalost sem CKja spregledal-bi imela kaj za podebatirati.

Kot sem priĆØakoval so se forumaÅ”i pojavili na sceni prvi, redni Vklopovci pa okrog osme ure- takrat ko so forumaÅ”i že odÅ”li.

Anthony, drugiĆØ se drži mene in boÅ” spoznal Å”e koga Wink
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Antony



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 8:37
Prispevkov: 295
Kraj: Žabnica

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 13:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smile trance sry, si oĆØitno tako samoumeven, da si mi iz glave Å”el Embarassed

JAZZZ, naslednjiĆØ se me ne znebiÅ” Twisted Evil


No, ampak bistvo je, da % gledano je bila udeležba koikÅ”na? ƈe ima recimo forum 1000 ĆØlanov, pa recimo da je od tega, ajde, 60% aktivna, pride jih pa recimo 10, pa recimo, da je izkuÅ”enih audiofilov, ki iz takega in drugaĆØenga razloga niso priÅ”li, Å”e recimo vsaj Å”e enkrat veĆØ? Potem vidiÅ”, da je tistih, ki mogoĆØe niso imeli pravih izkuÅ”enj z njegovim asortimanom, krepak delež, nekateri med njimi pa kljub temu "pluvajo" po dragih in "nategantskih" komponentah. To sem skuÅ”al nekak na mehko povedat TUTTI-ju. Oz Å”e bolj direktno. Dejanskih kupcev za njegovo trgovino je na tem forumu koliko?

p.s.: prosim, ne me napadad, ker se nimam za klientelo.
_________________
Izdelava spletnih strani www.trsplet.com - www.tonimeglic.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 14:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na takih sreĆØanjih se lahko samo veliko nauĆØiÅ”- predpogoj pa je, da nimaÅ” nekih predsodkov, s katerimi je veĆØina forumaÅ”ev stalno obremenjena. Prisotni na sreĆØanjih v Vklopu niso neki naduteži, ĆØeprav bi nekateri glede na finanĆØno stanje lahko bili. Nasprotno, zelo odprte osebe so in veliko je tudi poznavalcev tehnikalij. Recimo AkrapoviĆØ bi veĆØino peljal s..t s poznavanjem avdio lastnosti pasivnih elementov. LampaÅ”ki friki si lahko razÅ”irijo obzorje s pogovori z osebami, ki imajo teh "kurilnih teles" na kupe ... in ni da ni lampe, ki ne bi Å”la skozi njihove aparature. Tudi kakega odliĆØnega glasbenika bi sreĆØali. Pa izdelovalce odliĆØnih avdio naprav ...
Res pa je, da jih boste težko prepriĆØali z majhnimi tviki, ki npr. pri vas tako super igrajo. Ali pa, da je drag kabel samo blef. Tipi imajo paĆØ desetletja izkuÅ”enj, v katerih so verjetno naÅ”le prostor tudi cene komponente in tvikanja. Nasprotno kot pri nergaĆØih, ki dragih komponent Å”e nikoli niso imeli doma. In na žalost vsi po vrsti forumom zaradi takih ljudi ne dajejo kakÅ”nega veĆØjega pomena za avdio kulturo.

P.S.: Mi je pa lastnik Vklopa, ki s takimi potezami naredi za avdio veĆØ kot pa veĆØina pisunov, veĆØkrat pojamral da ne ve, s ĆØem se je zameril in zakaj tako množiĆØno pljuvanje? In prav ima. Le s ĆØim si je to zaslužil?
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 14:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Antony je napisal/a:
Smile trance sry, si oĆØitno tako samoumeven, da si mi iz glave Å”el Embarassed

JAZZZ, naslednjiĆØ se me ne znebiÅ” Twisted Evil


No, ampak bistvo je, da % gledano je bila udeležba koikÅ”na? ƈe ima recimo forum 1000 ĆØlanov, pa recimo da je od tega, ajde, 60% aktivna, pride jih pa recimo 10, pa recimo, da je izkuÅ”enih audiofilov, ki iz takega in drugaĆØenga razloga niso priÅ”li, Å”e recimo vsaj Å”e enkrat veĆØ? Potem vidiÅ”, da je tistih, ki mogoĆØe niso imeli pravih izkuÅ”enj z njegovim asortimanom, krepak delež, nekateri med njimi pa kljub temu "pluvajo" po dragih in "nategantskih" komponentah. To sem skuÅ”al nekak na mehko povedat TUTTI-ju. Oz Å”e bolj direktno. Dejanskih kupcev za njegovo trgovino je na tem forumu koliko?

p.s.: prosim, ne me napadad, ker se nimam za klientelo.


LP

Ja morda si pa že malo "euforiĆØen" okoli tega ... Ljudje ,ki se ukvarjajo z audiom imajo tudi zelo drugaĆØne nazore,videnja filozofijo okoli tega ... Nekateri so mladi neizkuÅ”eni se Å”e le uĆØijo ali pa so stari maĆØki,ki imajo praktiĆØno vse v mezincu ... Tako ,da je veliko takih,ki jih tovrstni dogodki ne zanimajo ...

Predvsem pa jaz vidim problem v premalo Å”tevila takih in podobnih dogotkov v premalo "demokratiĆØnem" in neizobraženem pogledu na audio ... Mislim pa ,da smo Slovenci kar malo na sploÅ”no "ksenofobiĆØni" ali pa se delamo "muĆØenike" in niĆØ noĆØemo spremenit na bolje ker nam taka "pozicija odgovarja" ...
ƈe komu ni jasno kaj govorim naj si ogleda kakÅ”en TV dnevnik ... ...
In to se žal zelo pozna tudi na audio filozofiji !!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
sound



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 17:21
Prispevkov: 238
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 14:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

JAZZZ je napisal/a:


P.S.: Mi je pa lastnik Vklopa, ki s takimi potezami naredi za avdio veĆØ kot pa veĆØina pisunov, veĆØkrat pojamral da ne ve, s ĆØem se je zameril in zakaj tako množiĆØno pljuvanje? In prav ima. Le s ĆØim si je to zaslužil?


tipiĆØna SLO fouÅ”ija.......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 15:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sound je napisal/a:
JAZZZ je napisal/a:


P.S.: Mi je pa lastnik Vklopa, ki s takimi potezami naredi za avdio veĆØ kot pa veĆØina pisunov, veĆØkrat pojamral da ne ve, s ĆØem se je zameril in zakaj tako množiĆØno pljuvanje? In prav ima. Le s ĆØim si je to zaslužil?


tipiĆØna SLO fouÅ”ija.......
...VzroĆØno to pa izhaja iz "centralne nadutosti",ki je poslediĆØno vzrok za "vsesploÅ”no fouÅ”ijo" ... Wink
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1407
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 15:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Podpis pod to! Podcenjevanje in nadutost sta paĆØ tipiĆØni vrlini.. Zato pa si medsebojno pomagamo.. a ne @ ajka? Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Wolumen



Pridružen/-a: Ned Jun 2009 11:46
Prispevkov: 345
Kraj: Å kofija loka

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 16:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dej nehite ga srat jaz vas mel za taprave možakarje zdaj pa tuki gor jamrate kot ene sitne babe.PaĆØ bila je sreda in veliko folka dela popldne ali pa so imeli druge obveznosti.Mene ni bilo iz varnostnih razlogov ker jaz sem DOST NOR in bi se zelo hitro moji cekinĆØki preselili v druh moÅ”niÅ”ek.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 16:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Wolumen je napisal/a:
Dej nehite ga srat jaz vas mel za taprave možakarje zdaj pa tuki gor jamrate kot ene sitne babe.PaĆØ bila je sreda in veliko folka dela popldne ali pa so imeli druge obveznosti.Mene ni bilo iz varnostnih razlogov ker jaz sem DOST NOR in bi se zelo hitro moji cekinĆØki preselili v druh moÅ”niÅ”ek.

Kaj ĆØe bi malo bolj prebral komentarje, preden popljuvaÅ” naokoli Cool
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Wolumen



Pridružen/-a: Ned Jun 2009 11:46
Prispevkov: 345
Kraj: Å kofija loka

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 18:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

JAZZZ je napisal/a:
Wolumen je napisal/a:
Dej nehite ga srat jaz vas mel za taprave možakarje zdaj pa tuki gor jamrate kot ene sitne babe.PaĆØ bila je sreda in veliko folka dela popldne ali pa so imeli druge obveznosti.Mene ni bilo iz varnostnih razlogov ker jaz sem DOST NOR in bi se zelo hitro moji cekinĆØki preselili v druh moÅ”niÅ”ek.

Kaj ĆØe bi malo bolj prebral komentarje, preden popljuvaÅ” naokoli Cool
Zelo dobro use prebral vam samo da me v Vklopu nebojo nikoli veĆØ videli.Hvala za informacije
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Antony



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 8:37
Prispevkov: 295
Kraj: Žabnica

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 19:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Wolumen je napisal/a:
Dej nehite ga srat jaz vas mel za taprave možakarje zdaj pa tuki gor jamrate kot ene sitne babe.PaĆØ bila je sreda in veliko folka dela popldne ali pa so imeli druge obveznosti.Mene ni bilo iz varnostnih razlogov ker jaz sem DOST NOR in bi se zelo hitro moji cekinĆØki preselili v druh moÅ”niÅ”ek.


Smile dobra dobra. MogoĆØe bi res moral pred obiskom narest blokado na raĆØunu za nekaj dni, da se eforija poleže.

@ajka: seveda dopuÅ”ĆØam, da nekatere to ne zanima, samo, ani ravno uživanje v glasbi in spoznavanje novih meja pri reprodukciji glasbe ĆØar audiofilstva? Poleg tega pa obisk priznanje slo avtorju za delo.
In, ja, TV dnevnik je res ena velika žalost, je bolje, da ga sploh ne gledaŔ, saj je za rezat žile.
_________________
Izdelava spletnih strani www.trsplet.com - www.tonimeglic.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
markoni



Pridružen/-a: Pon Mar 2009 23:09
Prispevkov: 541
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 19:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sound je napisal/a:
JAZZZ je napisal/a:


P.S.: Mi je pa lastnik Vklopa, ki s takimi potezami naredi za avdio veĆØ kot pa veĆØina pisunov, veĆØkrat pojamral da ne ve, s ĆØem se je zameril in zakaj tako množiĆØno pljuvanje? In prav ima. Le s ĆØim si je to zaslužil?


tipiĆØna SLO fouÅ”ija.......



Na jok mi gre !!!! Bogi !!!!
_________________
Only trust your hart (ears) ! Elephant man ......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Stran 5 od 7

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe