Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Oglasi bolha
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ro-bi



Pridružen/-a: Sob Maj 2009 1:55
Prispevkov: 238
Kraj: črna

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 06, 2015 17:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kako lahko kdo napise za ARje in KHLje da igrajo odlicno ce je pa treba potem dodat visokotonec? A torej so v osnovi brez visokih tonov ali pa se potem derejo zgoraj...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 06, 2015 18:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Točno to @frik in daleč od tega, da bi mu očital kakšen zaslužek, ker tudi sam vem in sem že takoj, ko so bili zvočniki naprodaj napisal "kje smo" ter, da bodo tukaj pokriti kvečjemu transportni stroški ali pa še to ne. Ni mi pa všeč in tu sva si edina, da ljudje uporabljajo "plonklistke". No saj tudi sam ne vem vsega samo v globalu pa že vem kaj je "črno ali belo". Pa saj v resnici je zvok res dejansko med JBL-om in AR-om - ni ne "tič ne miš". Pa to ni napaka v tekstu @tom, da ne boš mislil.

P.s. @frik pridem jutri!
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 06, 2015 18:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do

jutri ne vem kako bo ampak danes po zadnjih info odpade ker finiširajo proizvode za sejem...sreda pa je danes!!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 06, 2015 18:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofrik je napisal/a:
nek_do

jutri ne vem kako bo ampak danes po zadnjih info odpade ker finiširajo proizvode za sejem...sreda pa je danes!!!!

No evo to je pa že demenca in takoj lahko spet napišem, da v globalu pa vem, da smo leta 2015. Wink Torej me danes ne bo!
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
uroš



Pridružen/-a: Sre Dec 2013 18:30
Prispevkov: 295
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 06, 2015 19:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:
No pa jih je po predvidevanjih (zvočnike iz predhodnega posta namreč) kupil naš soforumaš @tom33 in jih seveda takoj preprodaja naprej. Prodaja pa jih z naslednjim tekstom:

Naprodaj odlično ohranjeni zvočniki (par) z začetka 80 letih. Vzhodna obala ZDA. Po zvoku nekje med AR in JBL. 10 col mid bas in zanimiva trojna izvedba visokotoncev z regulacijo. Zares ohranjeni s frontami!. Poleg lahko dobite tudi še primerna stojala za 30 e. Možnost testa.


In, ker vem, da "vsi" vključno s prodajalcem čitajo te besede bi ga prosil, da tekst popravi ker "ne drži". V kolikor pa bi imel jaz še malo volje bi ga povabil, da preverimo ter slišimo kakšen je v resnici zvok "nekje med JBL-om in AR-om".

@tom33 saj vem da je smučarsko tekaška težka samo je tudi vintage HiFi (beri ni denarja) oz. moraš že kar obvladat sceno. :wink:


Udba.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 06, 2015 19:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

uroš je napisal/a:
nek_do je napisal/a:
No pa jih je po predvidevanjih (zvočnike iz predhodnega posta namreč) kupil naš soforumaš @tom33 in jih seveda takoj preprodaja naprej. Prodaja pa jih z naslednjim tekstom:

Naprodaj odlično ohranjeni zvočniki (par) z začetka 80 letih. Vzhodna obala ZDA. Po zvoku nekje med AR in JBL. 10 col mid bas in zanimiva trojna izvedba visokotoncev z regulacijo. Zares ohranjeni s frontami!. Poleg lahko dobite tudi še primerna stojala za 30 e. Možnost testa.

In, ker vem, da "vsi" vključno s prodajalcem čitajo te besede bi ga prosil, da tekst popravi ker "ne drži". V kolikor pa bi imel jaz še malo volje bi ga povabil, da preverimo ter slišimo kakšen je v resnici zvok "nekje med JBL-om in AR-om".

@tom33 saj vem da je smučarsko tekaška težka samo je tudi vintage HiFi (beri ni denarja) oz. moraš že kar obvladat sceno. Wink


Udba.

A ne tokrat pa res ne. Kolega športnik res fejst poba.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 06, 2015 19:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ro-bi je napisal/a:
Kako lahko kdo napise za ARje in KHLje da igrajo odlicno ce je pa treba potem dodat visokotonec? A torej so v osnovi brez visokih tonov ali pa se potem derejo zgoraj...

Prav nasprotno za mene AR-i na visokih ter srednih igrajo dosti bolj poslušljivo od JBL-a (AR 3, 10π, 11 vs JBL 4310, 4311). Hiba jim je, če lahko tako rečem kvečjemu bas. Tukaj ima prednost JBL predvsem na račun porta. To naj bi bil kot dodatek kot pika na i oz. fora jim je v 180 st. spektru. Ne morejo se pa dret ker so 16 ohm pa še zadaj imajo Level Control ter Range Switch. Bom pa ob priliki, ko bom imel kaj več časa kaj več napisal v temi vintage, ker tudi sam "uporabljam" to kombinacijo.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 06, 2015 19:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do

bi bilo lepo kaj napisati čeprav dvomim da mladce to kaj veliko zanima. ta stari pa tako večina kar nas zanima vemo.je pa žal AR dokaj prezrta znamka pri nas. tudi par modelov ki sem jih imel sem komaj prodal pa je za malo denarja super zvočnik....JBL je pač malo poudarjen spodaj kot večina basreflex zvočnikov in sploh mlajšim bolj atraktiven. sploh pa veš kake kritike so bile par let nazaj koliko slabi so JBL 112 ali 110 oz tu nekje in sploh kako neki novi ne vem Dalijev ali neki. in da je očitno kaki blazni napredek je bil v par deset let dosežen in podobna napredanja.skratka tak model za par sto evrov igra za nekaj razredov bolje ipd. jaz imam o tem svoje mnenje pa ne bi dalje ker vem kake bodo reakcije
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jacoby



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 10:23
Prispevkov: 1111

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 06, 2015 19:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vpliv Lune v Strelcu...

To je dan, ko se z veseljem in navdusenjem podajamo v nove avanture ali se odpravimo na potovanje. Luna v znamenju Strelca nas spodbuja k doseganju osebne neodvisnosti in nam daje dober obcutek za nastope v javnosti, govore in sirjenje svojih idej. Vsepovsod je veliko hrupa in smeha, ponekod pa glasno, a ponavadi neskodljivo besedno dvobojevanje. Vsi smo polni pozitivne energije in se predajamo idealiziranju. Neobremenjeno stopamo v vsak odnos in z lahkoto vzpostavljamo nove stike, ki pa so ponavadi le bezna znanstva. Za zacetek resnega odnosa smo premalo dosledni in objektivni, prav tako kot tudi nas partner.

Vcasih pa nasa odprtost nima meja, zato se v Luni v Strelcu prehitro zgodi, da nam z jezika pobegne kaksna neumnost ali nesramnost. Nestrpni smo in resnicno uzivamo v zbadanju drugih. Se posebej pa radi pretiravamo in povelicujemo vse stvari, dogodke in nacrte, ki jih - polni zanosa - delimo z vsakim, ki nas je pripravljen poslusati.
_________________
The only way to do great work is to love what you do
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 051383384
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 06, 2015 22:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jacoby

zdaj mi je jasno zakaj ti tako zamaknjeno, skoraj v transu paradiraš po Kosezah, včasih sem mislil da je kaj bolj banalnega, sedaj pa vidim da imamo opravka vsaj z kakim novim prerokom
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jacoby



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 10:23
Prispevkov: 1111

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 06, 2015 22:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sicer pa če bereš ta forum, ti še astrologija postane bolj zanimiva... Smile
_________________
The only way to do great work is to love what you do


Nazadnje urejal/a jacoby Sob Maj 14, 2016 14:29; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 051383384
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 06, 2015 23:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ha ha ha
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LBaudio



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Prispevkov: 829
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 07, 2015 14:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofrik je napisal/a:
jacoby

zdaj mi je jasno zakaj ti tako zamaknjeno, skoraj v transu paradiraš po Kosezah, včasih sem mislil da je kaj bolj banalnega, sedaj pa vidim da imamo opravka vsaj z kakim novim prerokom


sem se isto spraseval...lol
_________________
For Fast Moving Concerts

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 14, 2016 13:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Objavljam post od matejp v že obstoječi temi:

matejp je napisal/a:
NAD C320

Cena: 600,00 €

Prodam najboljši ojačevalec na svetu, kadarkoli narejen!! Ta ojačevalec ima tako topel, nevtralen zvok, vas sezuje takoj, verjemite!! Njegove specifikacije so neverjetne, 2x40 w in to pravih, na 8 ohm, kar omogoča, da ob taki moči še kamen začne rasti, že samo pogled na ohišje pove, kako kvalitetne izdelke so takrat še izdelovali, saj odtisnjen napis NAD ni zastonj gor, 20hz-20khz pove vse o njegovih značilnostih, HIEND naprava v pravem pomenu besede, ojačevalec krasi zelo velika dinamika kot pogled vsakega 10. v mesecu na položnico za elektriko, ker ojačevalec, popolnoma NIČ!!! ne porabi električne energije, saj ga poganja sama dinamika, ki je skrita v ohišju, ojačevalec je bil popolnoma obnovljen z vrhunskimi materiali, ki jih je moč dobiti samo še v osrčju pragozda, seveda je bilo delo opravljeno profesionalno, pri mojstru v vasi Župi Dubrovački nad Malom Kašikom. Naprošam naj se mi javljajo samo in izključno resni poznavalci, ker za ostale me skrbi, da bodo odšli v zamaknjenem stanju, po domače povedano, brez rakije ne bo šlo. Tako, z moje strani toliko, verjetno o samem zvoku nisem veliko pisal, ampak, če koga to skrbi, naj povem, ojačevalec je poln DINAMIKE!!! Enkrat NAD, vedno NAD!!
Hvala in LP

070 907 751

http://www.bolha.com/avdio-in-video/avdio/hi-fi-komponente/ojacevalci/nad-c320-1304845947.html?aclct=1463220277
Very Happy

_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1078
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 14, 2016 14:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fak, pa to je napol đabee, mi pa za zanic ferste dajemo 2k€+, mau se zamislimo fantje Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
Stran 3 od 8

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe