Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nova High-End trgovina
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: SeĹľana

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 17, 2013 21:55    Naslov sporočila: Re: sivi zvoèniki Odgovori s citatom

ana_h je napisal/a:
@siroliver: kajne! meni se tudi zdi, da èe bodo sivi, bo že pol zmage Smile

@nek_do: Hvala za dobrodošlico. Moram povedati, da se je mož vèeraj zaèel režati za raèunalnikom, ko je prišel do mojega komentarja. Se mu je takoj zdelo, da avtorico pozna. Ti Diapason zvoèniki so tudi meni všeè, èeprav se jim bojim priti blizu, ker stojijo oèitno samo na 3 majhnih gumbkih.

@nek_do in @ajka: a vidva se tudi zanimata za te Diapason (sive) zvoènike?

@ajka: mimogrede, kdo so "Mi" v stavku ""Mi" smo te zvoènike hvalili že pred 15 in veè leti..." ?


LP

"Kje pa so kakšni sivi Diapasoni?" Shocked Wink
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 18, 2013 00:15    Naslov sporočila: Re: sivi zvoèniki Odgovori s citatom

ana_h je napisal/a:

@nek_do: Hvala za dobrodošlico. Moram povedati, da se je mož vèeraj zaèel režati za raèunalnikom, ko je prišel do mojega komentarja. Se mu je takoj zdelo, da avtorico pozna. Ti Diapason zvoèniki so tudi meni všeè, èeprav se jim bojim priti blizu, ker stojijo oèitno samo na 3 majhnih gumbkih.

@nek_do in @ajka: a vidva se tudi zanimata za te Diapason (sive) zvoènike?

Glede stabilnosti se ne boj, ker je vse skupaj zelo stabilno. Obstajajo pa še tudi druge rešitve fiksiranja samih zvoènikov.

Ne, mi dva se ne zanimava za te zvoènike. Jaz osebno sem "zaljubljen" v vintage, @ajka se pa tudi profesionalno ukvarja s HiFi-jem. (naj mi @ajka oprosti, èe odgovarjam v njegovem imenu).
Je pa @ajka še tista stara dunajska šola in zelo eksakten gospod. Sivo ali srebrno npr. Wink

Diapason Astera - Audio Excellence Award 2013 sejem MĂĽnchen 2013

_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zuluf



Pridružen/-a: Pet Nov 2012 16:46
Prispevkov: 677
Kraj: bunga bunga

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 21, 2013 14:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A tole so seas enote?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Kim Gordon



Pridružen/-a: Čet Nov 2013 18:13
Prispevkov: 58

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 21, 2013 18:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni se zdi pa trgovina zelo fina. Med ponujeno robo se najde kaj zanimivega. Fanta sta prijazna, nista neka dogmatika, nista kretena, nista psihièna bolnika, nista stara nergaèa, nista zablodela audiofila - èe takole na hitro preletim lastnosti nekaterih slovenskih audio trgovcev.

Bomo pa videli, koliko èasa bosta prijazna in simpatièna. Preveè ukvarjanja s slovenskimi audiofilskimi pacienti ubija duha.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 21, 2013 19:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hmm...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 21, 2013 20:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ali je ta "hm" namenjen prvemu ali drugemu odstavku Gordonovega posta ?

LpM.
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 21, 2013 21:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zuluf je napisal/a:
A tole so seas enote?

Znajo bit SEAS EXCEL (E0042-08S W18NX001 in E0040-06 T29CF002) èeprav so zvoèniki ADAMANTE imeli kombinacijo Seasa in ScanSpeaka. Malo brskam po internetu in ugotavljam, da so mogoèe italijani pri obliki dobili navdih v znanstveni fantastiki.

Kryten 2X4B - 523P'

_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 22, 2013 00:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bogomir - velja za oba.. Kljub nekaterim napakam dealerjev in audiofilov -pretirano napisano...Pa saj se je izkazalo,od koga...lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 12, 2014 10:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Koledar danes kaže 12. november in toèno pred enim letom je bila otvorirev te nove avdio trgovine. Danes tako Audio Serum praznuje svoj prvi rojstni dan. Izgleda pa, da se v "tej smeri" praznovanja prav niè ne dogaja. Tako, da žal ne bomo skupaj upihnili sveèke ter nazdravili ob kozarèku šampanjèka.

Pa vseeno vse najboljše AS in "asovci".
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 19, 2014 12:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vèerajšnje sreèanje v AudioSerumu je bilo pa praznièno. Minilo je eno leto od otvoritve trgovine.

Nekaj se je pojedlo, malo popilo, na torti se je upihnila sveèka, trgovini in lastniku pa smo zaželeli še na mnoga leta.

lpm.
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 19, 2014 12:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No evo in to brez mene! "Bogato". In sedaj prièakujem komentar: "pa koji si ti faktor nek_do?"
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 19, 2014 14:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

"pa koji si ti faktor nek_do?"... Cool


_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 19, 2014 15:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fjaka je napisal/a:
"pa koji si ti faktor nek_do?"... Cool

In sedaj se mi je resnièno posvetilo. "Ama baš niko i ništa".
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 19, 2014 15:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pri Kuzmi te bomo potolažili v soboto...èe ne pa pri Igorju...mogoèe ASu ?!?...nikoli ne veš...
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
markoni



Pridružen/-a: Pon Mar 2009 23:09
Prispevkov: 541
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 22, 2014 00:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ma itak, sam da je za Ĺľret in pit !
_________________
Only trust your hart (ears) ! Elephant man ......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6
Stran 6 od 6

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe