Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kabli by Pashko Berishaj
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 14, 2014 19:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Važno je da se govori, pa čeprav slabo. O prvih KUZMINIH Stabijih se govori bore malo, o jajcih iz Thorensa pa veliko, osatanejo prikrajšani vsi koleščkarji, ki so nudili nekaj, kar niti DD ne zmore.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 14, 2014 20:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

tukaj so na sliki zvočniški kabli, nič posebnega, par firm jih prodaja, o ceni ne bi, ni pa drobiž, tudi nobene strašne znanosti ni ampak kontra vezane rf kable, če so konci koliko toliko solidno zvezani ni nobene panike drugače pa ojačevalec odleti, ampak še prej zaradi kakih flat kablov ala Goertz ,Gryphon, Magnan in morje posnemovalcev podobnega principa ki hitro skurijo ojačevalec, zato celo Goertz dodatno daje zraven dodaten Zoebl filter...
ne rabijo pa zvočniški kabli kolikor mi je znano nobenih certifikatov o skladnosti itd

veliko bolj nevarne so res razne diy strani ki to forsirajo tudi ljudem ki nimajo pojma kaj delajo, še manj kaj lahko s tem povzročijo

Sicer sem leta nazaj popravljal en super duper audiofilski power kabel, sedem cevi noter 10 mm x0,5 mm folije v cevkah 3x faza 3x nula 1x zemlja... kako je bilo to na koncih sestavljeno, sam ne bi upal nikomur dati kaj takega iz rok, cena pa za skoraj manjši avto...koliko vem jih je v Slo par v uporabi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
leko1



Pridružen/-a: Ned Maj 2013 20:13
Prispevkov: 43
Kraj: tržič

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 14, 2014 21:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljen Vojko

Do sedaj si pokazal kar nekaj znanja in truda v HIFI-ju in to cenim. Nikakor pa nisem razumel, ko si začel priporočati kable o katerih govorimo, ker si na en način porušil ves svoj trud v marsikaterih očeh.Smatram , da to nisi storil z premislekom,ali na podlagi certifikatov, temveč te je vodilo nekaj drugega,ali pa se motim.Na to vprašanje pa seveda lahko odgovoriš le ti.

LP
_________________
Blagor siromakom, ki ne vedo da so.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pasquale



Pridružen/-a: Pet Jan 2013 11:35
Prispevkov: 12
Kraj: grosuplje

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 15, 2014 00:00    Naslov sporočila: ko je dosti,je menda dosti Odgovori s citatom

Takole:
1-Z omenjeno osebo ki me napada,nikoli nisem bil v partnerskih odnosih,niti to nikoli nisem mislil biti.
2-Glede na dejstvo iz prve točke,ne drži,da naj se bi midva razšla...
3-Razumem osebo,ki v svoji glavi dela načrte(za njegove pojme pač realne),da ga postavitev na realna tla pač verjetno boli,vendar zaradi tega ne nosim nobene krivde.
4-Vsem ostalim ki komentirate(imate pravico seveda) nimam kaj zameriti ker sO dejansko to komentarji na trditev osebe ki nimajo nobene zveze z realnosto.
Vsled tega sem se odločil,da osebi sodno prepovem omenjanje mojega imena.Opozoril sem ga velikokrat naj me neha blatit,vendar oseba ni prenehala s tem.
Verjetno se ne zaveda kaj pomeni odškodninska tožba za blatenje imena...čast in dobro ime moram sodno braniti pred izmišljotinami in natolcevanji tega človeka.
Resnično ga je preveč zaneslo.
Zato sem se odločil:Dosti je bilo tega.Vsak nadaljnji njegov post gre njemu v škodo.
Pa še nekaj:
PM ACOUSTIC manjka še črka S.PM ACOUSTICS Domeno imam zakiupljeno že štiri leta.Oseba pa gre tako daleč da gre registrirati gmail account na PMA afna gmail...in dela raznorazne skice in logotipe na temo PMA..nevedoč da je znamka PM acoustics...
Osebo sem žal spoznal dve leti po registraciji domene(Torej črka M v imenu blagovne znamke je dejansko začetnica imena moje soproge.Za osebo M ki trdi da naj bi njegova začetnica bila M od blagovne znamke,nisem takrat slišal..Tisti ki se spoznajo na to kaj je domena,in kako se jo da preveriti čigava je.
O sodelovanju z omenjeno besedo lahko rečem naslednje:
Od njega sem resda kupil lesene zaključke.O ceni raje nebi.
Zaneslo ga je preveč.Temu bom naredil konec.
To je forum ki vsebuje zares lepe teme,in taki nizki napadi ene osebe name ne spadajo sem.
Z moje strani se opravičujem bralcem ki so(ne po moji krivdi )bili prisiljeni brati take neokusne komentarje.
KO JE DOSTI JE PAČ DOSTI


Nazadnje urejal/a pasquale Sob Nov 15, 2014 01:01; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
divine contribution



Pridružen/-a: Sob Nov 2014 0:32
Prispevkov: 60
Kraj: Hum

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 15, 2014 00:44    Naslov sporočila: potrošni materijal Odgovori s citatom

Gospod @pasquale@, baje ste dolžni g. @canyonu@ cca. 2000 evrov za materijal za kable. Ali so to nepovratna sredstva za raziskave?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pasquale



Pridružen/-a: Pet Jan 2013 11:35
Prispevkov: 12
Kraj: grosuplje

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 15, 2014 00:52    Naslov sporočila: joj Odgovori s citatom

še ena bedarija.
vprašajte canyon audio.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 15, 2014 00:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Glede na današnje dogajanje na forumu... :
- da nima danes kakšne "posebne" vplive, neka posebno "extra" konfiguracija planetov...? haha lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
pasquale



Pridružen/-a: Pet Jan 2013 11:35
Prispevkov: 12
Kraj: grosuplje

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 15, 2014 01:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pinus je napisal/a:
Glede na današnje dogajanje na forumu... :
- da nima danes kakšne "posebne" vplive, neka posebno "extra" konfiguracija planetov...? haha lp


očitno traja par dni...hahahahaha
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
androsalvatore



Pridružen/-a: Sob Nov 2010 23:22
Prispevkov: 56
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 15, 2014 01:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ma mam filing da več mescev ali dlje?????
Tale #zvezda# pasquale ne da sam nateguje ampak tud dolguje!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
divine contribution



Pridružen/-a: Sob Nov 2014 0:32
Prispevkov: 60
Kraj: Hum

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 15, 2014 01:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

G. @canyon@, prosim da se oglasite v tekoči temi in nam razložite ali ste dotirali materijal (2000 evrov) za raziskave g. Paškota.Ali vam je še vedno dolžan kupnino za prevzet materijal.Enostavno.Simpl kot Tetovac.Ali pa se bojite da bo tudi vas postavil pred sodišče.Zaradi lastnih dolgov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
canyonn



Pridružen/-a: Pon Apr 2009 15:53
Prispevkov: 640
Kraj: kanal

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 15, 2014 08:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

moj pogled na
-ni mi všeč da me ne vem kdo in zakaj vpleta v zgodbo
-za sedaj so to le odprte postavke
-Paško mi je v tem času posredno prodal kar nekaj materijala

so se pa ob nekaj debatah z določenimi ljudmi pojavili majhni dvomi o vsem skupaj

to je trenutno stanje z moje strani

scena pa kot je, naredi iz vsega bolj kot ne vic ki smo ga brali par dni nazaj
vic o kotlu in sv.Petru
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041775119
LBaudio



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Prispevkov: 829
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 15, 2014 10:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

bi bil cas da se tema LOCK-ne, ker ocitno nekdo ne bo dal miru se kar nekaj casa, in se bo se nakajkrat prijavil z novim nickom ter se naprej neumorno "mesal drek"
_________________
For Fast Moving Concerts

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
leko1



Pridružen/-a: Ned Maj 2013 20:13
Prispevkov: 43
Kraj: tržič

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 15, 2014 10:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni
Vidim, da smo iz moje strani prišli do zaključne besede, saj je Paskvali javno priznal, da ni ni imel z menoj nobenih resnih namenov kot partner in tako tudi priznal, da gre dejansko za navaden NATEG. Edino kar resnično drži v njegovem pisanju je to, da že v samem začetku ni imel nobenega namena......... .

Skratka, sedaj površno poznate dve zgodbi, zdaj lahko razsojate, ali pa greste raje poslušat svoje obstoječe sisteme in si mislite svoje.

Rekli smo bobu bob, hvala vsem tistim, ki trezno razmišljate, želim vam prijeten dan še naprej.
_________________
Blagor siromakom, ki ne vedo da so.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
Stran 5 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe