Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kabli by Pashko Berishaj
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
leko1



Pridružen/-a: Ned Maj 2013 20:13
Prispevkov: 43
Kraj: tržič

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 07, 2014 20:33    Naslov sporočila: Kabli by Pashko Berishaj Odgovori s citatom

Škoda da sem zamudil opisani dogodek,saj je v današjem času vse manj takšnih ali drugačnih druženj vezanih na hifi.Ob vsem pa me je malo zmotila
nekakšna predstavitev velikega mojstra Pashka Berishaja.Predvidevam,da gre pri PMA kablih za kopiranje že videnega in znanega ter na površen način narejenega(če koga zanima,mu lahko pošljem sliko notranjosti izdelave,pa potem lahko vsak sam oceni moje videnje).Skratka bi bilo potrebno razmislti,koga hvalimo in zakaj.Ni dovolj ,da sam napišeš ČIMBOLJŠI DESIGNER,no ja ,vsaj pravilno je potrebno napisati.Nazadnje me še zanima,ali je komu znano,kaj pomeni kratica PMA,ker ob rojstvu vem kaj je pomenila,sedaj pa ne.Skratka vsem ljubiteljem glasbe še naprej želim veliko užitkov in veselja in vsaj malo previdnosti pri nakupih.
LPM
_________________
Blagor siromakom, ki ne vedo da so.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 07, 2014 22:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Čeprav je to delo "glavnega urednika" pa naj bo z moje strani, ko ravno že prvi odgovarjam na tvoje pisanje. Vsekakor ti gre prvo dobrodošlica med samimi avdio doktorji, guruji, kustosi, profesorji, zlatouhci, dilerji in nami provokatorji oz."kurjači" avdio volčjega brloga, kot bi nekateri raje dejali.

Se ti je pa malo "zameril" tale Pashko Berishaj s svojimi kabli. Ker vidim, da tele njegove kable tudi prodajaš nam pa malo bolj konkretno povej svoje izkušnje s kabli oz. s Paškotom. Nas prav zanima in ne skopari z besedami in fotografijami!

leko1 je napisal/a:
vsem skupaj en lep pozdrav
Škoda da sem zamudil opisani dogodek,saj je v današjem času vse manj takšnih ali drugačnih druženj vezanih na hifi.Ob vsem pa me je malo zmotila
nekakšna predstavitev velikega mojstra Pashka Berishaja.Predvidevam,da gre pri PMA kablih za kopiranje že videnega in znanega ter na površen način narejenega(če koga zanima,mu lahko pošljem sliko notranjosti izdelave,pa potem lahko vsak sam oceni moje videnje).Skratka bi bilo potrebno razmislti,koga hvalimo in zakaj.Ni dovolj ,da sam napišeš ČIMBOLJŠI DESIGNER,no ja ,vsaj pravilno je potrebno napisati.Nazadnje me še zanima,ali je komu znano,kaj pomeni kratica PMA,ker ob rojstvu vem kaj je pomenila,sedaj pa ne.Skratka vsem ljubiteljem glasbe še naprej želim veliko užitkov in veselja in vsaj malo previdnosti pri nakupih.
LPM



_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pasquale



Pridružen/-a: Pet Jan 2013 11:35
Prispevkov: 12
Kraj: grosuplje

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 10, 2014 09:22    Naslov sporočila: PMA!!!!!PM je po mojem Odgovori s citatom

PMA res ne vem kaj pomeni.
PM pa vem.Zagotovo.
To so iniciali autorja in njegove gospe.
Ne vem kaj tebi ni jasno?
Kopija česa??!!!
Ne vem kaj hočeš povedat s tem.
Sliko kažeš nekega kabla,ki je svojčas bil moj entry level kabel.
Res ne vem za kaj gre pri tem postu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 10, 2014 11:27    Naslov sporočila: Re: PMA!!!!!PM je po mojem Odgovori s citatom

pasquale je napisal/a:
PMA res ne vem kaj pomeni.
PM pa vem.Zagotovo.
To so iniciali autorja in njegove gospe.
Ne vem kaj tebi ni jasno?
Kopija česa??!!!
Ne vem kaj hočeš povedat s tem.
Sliko kažeš nekega kabla,ki je svojčas bil moj entry level kabel.
Res ne vem za kaj gre pri tem postu.

Ne vem koga si mislil s tem? Mene ali @leka1, ki pa je žal ter ne vem zakaj v vmesnem času izbrisal svoj "zanimiv in prisrčen" post.
Fotografijo kabla katerega @leko1 prodaja na bolhi pa sem dodal jaz in do neke mere me je čudilo, da ima @leko1 tako "odklonilno stališče" do teh kablov. Nekako mi "ne gre skupaj" njegovo mnenje s tvojimi mnenji o kablih, ki jih izdeluješ.
No in, ker si se že oglasil nam lahko iz "prve roke" predstaviš svoje kable!
_________________
Lep je dan


Nazadnje urejal/a nek_do Pon Nov 10, 2014 11:30; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Nevernik



Pridružen/-a: Tor Jan 2011 8:21
Prispevkov: 13
Kraj: Vače

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 10, 2014 11:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

svašta...

Nazadnje urejal/a Nevernik Tor Nov 11, 2014 15:53; skupaj popravljeno 3 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 10, 2014 12:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

spet posploševanje in kar počez, strokovnjak ali ne- kake kable je naredil, a so dobri, poslušljivi, a se jih je bolje izogniti, zakaj ne reče nobeden bobu bob, jaz sem jih parkrat mimogrede poslušal v Vklopu/2 in na hitro me ni nič hudo motilo, nič ni zelo izstopalo ali " štrlelo ven " ko smo jih menjali, že nekaj dobrega za začetek, za kaj več bi jih moral dalj časa poslušat...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Nevernik



Pridružen/-a: Tor Jan 2011 8:21
Prispevkov: 13
Kraj: Vače

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 10, 2014 14:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

svašta...

Nazadnje urejal/a Nevernik Tor Nov 11, 2014 15:52; skupaj popravljeno 4 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 10, 2014 16:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

leko1 je napisal/a:
Citiram:
vsem skupaj en lep pozdrav
Škoda da sem zamudil opisani dogodek,saj je v današjem času vse manj takšnih ali drugačnih druženj vezanih na hifi.Ob vsem pa me je malo zmotila
nekakšna predstavitev velikega mojstra Pashka Berishaja.Predvidevam,da gre pri PMA kablih za kopiranje že videnega in znanega ter na površen način narejenega(če koga zanima,mu lahko pošljem sliko notranjosti izdelave,pa potem lahko vsak sam oceni moje videnje).Skratka bi bilo potrebno razmislti,koga hvalimo in zakaj.Ni dovolj ,da sam napišeš ČIMBOLJŠI DESIGNER,no ja ,vsaj pravilno je potrebno napisati.Nazadnje me še zanima,ali je komu znano,kaj pomeni kratica PMA,ker ob rojstvu vem kaj je pomenila,sedaj pa ne.Skratka vsem ljubiteljem glasbe še naprej želim veliko užitkov in veselja in vsaj malo previdnosti pri nakupih.
LPM



torej kolega, pozivam te da sam objaviš svoje slike in razložiš za kaj točno gre...in kaj te je zmotilo...oziroma kaj si preplačal...znanje, neznanje, slab izdelek ?!?...soforumaši se žale na OT v temi Gallus...kolikor sem seznanjen je vso kablovje ne letošnji predstavitvi Gallusov v M hotelu bilo made by Paško...še ena zanimiva tema je odspodaj...v "Zadnje teme-ostalo"...
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zuluf



Pridružen/-a: Pet Nov 2012 16:46
Prispevkov: 677
Kraj: bunga bunga

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 10, 2014 17:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni vsi novi aktivni člani! Veliko zadovoljstva vam želim na forumu. Upam, da boste aktivni v številnih temah, tudi tistih nekomercialnih. Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pasquale



Pridružen/-a: Pet Jan 2013 11:35
Prispevkov: 12
Kraj: grosuplje

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 10, 2014 17:42    Naslov sporočila: nevernik Odgovori s citatom

svašta...

Nazadnje urejal/a pasquale Pon Nov 10, 2014 21:51; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 10, 2014 17:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zuluf je napisal/a:
Pozdravljeni vsi novi aktivni člani! Veliko zadovoljstva vam želim na forumu. Upam, da boste aktivni v številnih temah, tudi tistih nekomercialnih. Laughing

Ha, ha in kdo je to "prjavu" taisti, ki ima točno 47 zadnjih postov v temi o zvočnikih, katerih ime mi je zaradi "selektivne izgube spomina" žal ušlo iz glave.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
uroš



Pridružen/-a: Sre Dec 2013 18:30
Prispevkov: 295
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 10, 2014 17:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Neskončna lahkost spontane udbovske mentalitete. (velja za oba)

nek_do je napisal/a:
Zuluf je napisal/a:
Pozdravljeni vsi novi aktivni člani! Veliko zadovoljstva vam želim na forumu. Upam, da boste aktivni v številnih temah, tudi tistih nekomercialnih. :lol:

Ha, ha in kdo je to "prjavu" taisti, ki ima točno 47 zadnjih postov v temi o zvočnikih, katerih ime mi je zaradi "selektivne izgube spomina" žal ušlo iz glave.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 10, 2014 18:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

uroš je napisal/a:
Neskončna lahkost spontane udbovske mentalitete. (velja za oba)

Ha, ha in kdo je to "prjavu" taisti, ki za seboj po udbovsko "briše prstne odtise" (beri izbriše polovico svojih postov).

uroš je napisal/a:
^^

uroš je napisal/a:
^^

uroš je napisal/a:
^^

uroš je napisal/a:
^^

_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Nevernik



Pridružen/-a: Tor Jan 2011 8:21
Prispevkov: 13
Kraj: Vače

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 10, 2014 22:18    Naslov sporočila: Re: nevernik Odgovori s citatom

Naj avtor kablov razloži kakšna je konstrukcija, geometrija, materiali, katere izračune je uporabil, kaj so pokazale meritve, za katere sisteme jih priporoča, kakšne so prednosti in slabosti ter omejitve določenih tipov..., kako in kje teče proizvodnja in seveda na koncu tudi kakšna je cena? Za odgovor se avtorju v naprej lepo zahvaljujem. lp

Nazadnje urejal/a Nevernik Tor Nov 11, 2014 15:54; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 10, 2014 22:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nevernik je napisal/a:

Njegova karizmatičnost in šarmantnost je tudi magnet za mnoga dekleta, npr. kot smo videli hosteso Nives ...
lp

@nevernik izgleda pa tako, da tudi ti nisi kakšen ekstra ekspert za to "avdio sceno". Ko ravno že omenjaš to "kombinacijo" Nives & Paško te moram razočarat in informirat, da je Nives Paškotova nečakinja.

Nives in Pashko Berishaj (M hotel 2014)

_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Stran 1 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe