Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nakup DJ slušalk.

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
N.K.



Pridružen/-a: Pon Maj 2014 14:45
Prispevkov: 7
Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 31, 2014 16:50    Naslov sporočila: Nakup DJ slušalk. Odgovori s citatom

Torej, sem pred nakupom novih DJ slušalk Smile .

Do sedaj sem inel leto in pol Plantronics Gamecom 338 (dobre ocene, nizka cena) ampak se mi je uničil mehanizem za uravnavanje velikosti. Gledal sem AKG in Sennheiser, ampak toliko € vitamina trenutno nimam. Enkrat, ko bom velik Wink ...

Kupujem torej nekaj do 50€. Gledal sem razne Logitech, Pioneer in podobne zadeve ampak je ponudba ogromna in ne vem, kaj naj vzamem. Vse bolj mi je pomemben kvaliteten zvok, zato želim teh 50€ dobro porabiti. Zaenkrat imam v ožjem izboru:

Sennheiser HD 205 ii ~ 45, 90€

in pa

Pioneer SE-m531 ~ 39, 40€

Sem odprt za vse predloge do 50, največ 60€. Potrebujem jih za poslušanje elektronske glasbe, tako da mi je zelo pomemben čist zvok. Stereo sistema (levo-desno) pa za tak denar verjetno ni, kajne? Hvala za pomoč Smile .
_________________
Contact me on: nik.kostajnsek@outlook.com
Škoda Felicia 1.4 KIT CAR
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: +386 31 854 698
akacjan



Pridružen/-a: Tor Maj 2010 19:39
Prispevkov: 207
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 31, 2014 20:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

akg 619 !!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 31, 2014 23:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

akacjan je napisal/a:
akg 619 !!!



LP

"Ma tu nekde je , pa še fensi je" : http://www.thomann.de/gb/akg_k67_tisto.htm
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
akacjan



Pridružen/-a: Tor Maj 2010 19:39
Prispevkov: 207
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 01, 2014 10:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

teh ne poznam, imam pa 619, ki jih toplo priporočam...takega basa nimajo nobene od mojih šestih ostalih slušalk...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
N.K.



Pridružen/-a: Pon Maj 2014 14:45
Prispevkov: 7
Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 01, 2014 20:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala obema Smile . Naslednje bodo zagotovo Sennheiser HD 25ii (sami +), do takrat sem pa vzel Logitech G430. Naslednji teden pridejo, komaj čakam Embarassed .
_________________
Contact me on: nik.kostajnsek@outlook.com
Škoda Felicia 1.4 KIT CAR
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: +386 31 854 698
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 02, 2014 04:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj pa Sony? To vem, da se je včasih precej uporabljalo. Pa tudi bas je tvoji zvrsti muzike primeren...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe