Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Marantz SC-11S1 in SM-11S1
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mišolin



Pridružen/-a: Sob Dec 2008 19:04
Prispevkov: 441
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 06, 2009 22:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ojla gcn64, a si zadovoljen z zvočniki? Ker to je res kr veliko krompirja za komponente glede na ceno zvočnikov. Nočem te zmest, ampak mogoče bi veljalo o tem razmislit... Jih imaš že dolgo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gcn64



Pridružen/-a: Sob Apr 2009 23:55
Prispevkov: 17
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 06, 2009 22:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ak:

mislim, da si me narobe razumel. Da nisem nek audiofil še ne pomeni da nimam pojma o poslušanju glasbe. Resda nisem nek expert ampak vseeno. Nikoli nisem dejal da mi je videz primarnega pomena. Je ogromno dejavnikov pred tem ampak mi nekaj šteje tudi videz. Že zelo dolgo sem ljubitelj odlične glasbe in bi rad sistem nadgradil. In ne ne bom se z njim hvalil ali sosede dražil ker to kupujem za sebe in nikogar drugega. Marantz mi je že več let najljubša znamka in zato sem se pač fokusiral na le-tega. In ne kupujem osnovnega sistema ampak bi rad pač vložil denar za nekaj vrhunskega.
In mi je že žal da sem omenjal videz ker je bilo za pričakovati kak tak reply:)

In priporočam ti da še 1x prebereš prvo moje sporočilo iz katerega boš razbral da sprašujem po izkušnjah s temi komponentami kar ti pove da šele zbiram mnenja kar pa ne pomeni da bom ti komponenti tudi nabavil...
Zagotovo vem le eno stvar. Da bo to Marantz. Pač ne morem iz svoje kožeSmile

mišolin: pozdravljen,

teh zvočnikov nimam nevem kako dolgo sem pa z njimi zelo zadovoljen. V prihodnosti bo prišel v poštev kakšen boljši zvočnik ampak zaenkrat sem fokusiran na ojačevalec...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ak



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 22:25
Prispevkov: 72
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 07, 2009 00:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Živijo,

morda sem te res malo narobe razumel...sorry.

Vsekakor je optika tudi eden od dejavnikov, ko vržeš celo goro gnarja v en hobi...če je zadeva grda, mora kar malo bolje špilat od kake lepe zadeve, da se bomo ogreli, ane?

Ok, pa marantz. Ni panike.

Malo si pa ti tudi mene narobe razumel (morda res nisem bil jasen). Pod "osnovni sistem" sem mislil na sistem #glavni vir-ojačevalec-zvočniki# in nima to nobene zveze s kvaliteto. Gledam iz vidika, da mora biti osnovni sistem (po mojem pojmovanju termina) čim boljši, potem pa lahko nanj obešamo še druge (recimo sekundarne ali postranske) vire, kot je kak radijo, pa kasetar pa squizi (ki je nekaterim glavni vir), pa morda laptop ali kaj podobnega. Te komponento so potem lahko precej cenejše (ali pa seveda tudi ne).

Še vedno pa sem mnenja, da boš dobil veliko večji nabor mnenj (konkretnih), če boš malo odprl vprašanje. Seveda je možno, da namesto enega odprtega vprašanja raje postavljaš veliko konkretnih (zaprtih) vprašanj...kakor komu paše.

Ja, pa z Marantzi v tvojem rangu nimam izkušenj...imam PM80MkII in CD-63-MkII (sekundarni sistem v pisarni) in SA8400 (sekundarni vir v primarnem sistemu). Nič slabega nimam za povedati o teh komponentah, je pa to pravzaprav irelevantno glede na tvoje vprašanje. OK, bom nehal težit Smile
_________________
Have fun!
ak
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gcn64



Pridružen/-a: Sob Apr 2009 23:55
Prispevkov: 17
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 07, 2009 20:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hehe sej ni problema.

Glede osnovnega sistema sma se res malo narobe razumela. Sej zato sem se tudi navdušil za marantza ker sem bil z njim vedno do zdaj zadovoljen. Nekako mi je prišel pod kožo kaj pa vem:)

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
doberman



Pridružen/-a: Pon Jul 2008 17:19
Prispevkov: 52
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 07, 2009 20:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gcn64 je napisal/a:
hehe sej ni problema.

Glede osnovnega sistema sma se res malo narobe razumela. Sej zato sem se tudi navdušil za marantza ker sem bil z njim vedno do zdaj zadovoljen. Nekako mi je prišel pod kožo kaj pa vem:)

lp


Si se pozanimal o ceni - ali imajo, kje pri nas solidno ceno - ali so sami lapači, ko pa prideš s konkretnimi zadevami pa dobiš korpo !!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe