Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Gramofoni Pear Audio Analogue
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5982
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 01, 2014 11:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A ni to lepo prebrati.
Smo že na zemljevidu svetovne analogije.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
uroš



Pridružen/-a: Sre Dec 2013 18:30
Prispevkov: 295
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 01, 2014 12:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

PD

Nazadnje urejal/a uroš Tor Mar 15, 2016 01:35; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 01, 2014 15:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pernar
za razliko od tebe se trudim misliti z lastno glavo in poslušati z svojimi ušesi, zato me večina prebranega ne vrže na tla, sploh po tem ko sem prebral toliko neumnosti v raznih revijah in vse napisano jemljem z rezervo, predvsem ker vem kako odvisni so vsi ki pišejo, vsak je od nekoga plačan za to in zelo pazijo da tudi o največjem.....ne napišejo kaj slabega, pač ne bo reklam v revijah, sponzorjev foruma in ne bodo imeli komu pisariti...prav tako morajo vsakokrat ko kaj pišejo odkriti kaj novega neznanega odličnega...

ko slišim sam in vidim si ustvarim svoje mnenje in to mi edino kaj šteje, ker sklepam da si mojih let oziroma še malo več in se verjetno celo poznama ti želim malo več kritičnosti in razmisleka...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
uroš



Pridružen/-a: Sre Dec 2013 18:30
Prispevkov: 295
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 01, 2014 17:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

PD

Nazadnje urejal/a uroš Tor Mar 15, 2016 01:35; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5982
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 01, 2014 17:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pear Audio sem poslušal in spada med nekaj gramofonov med katerimi bi izbiral zase, če bi si ne izdelal svojega.
Zmore koherenten zvok - 3D materializiranje instrumentov v stereo sceni, z ustreznimi posnetki, seveda. To je nekaj kar jaz izjemno cenim, in sem zelo, zelo, redko imel priliko slišati iz drugih izdelkov.
Nanašam se na model, ki je bil razstavljen pri Mezeku (z zunanjo motorsko kontrolo).
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 01, 2014 17:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

S zadnjim ambasadorjevim mnenjem se strinjam... Imel sem priliko tam slišati omenjeno zadevo - ena naj prezentacij zvoka slišanih doslej - pri dealerjih oz sejmih...(osebno, bi takrat edini "popravek" naredil glede ojačevalca moči)... lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 01, 2014 18:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uroš
nočem biti konflikten niti jaz zato samo razmisli kake bedarije pišeš in se zamisli, če pa sem zato ker prodajam dva gramofona in pozabil si še na par ali dva zvočnikov m*****r tudi prav, vseeno pa nisem tak *Moderirano by Admin - žaljenje uporabnikov* kot ti brez prave osnove
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5982
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 04, 2014 09:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofrik je napisal/a:
pernar
za razliko od tebe se trudim misliti z lastno glavo in poslušati z svojimi ušesi, zato me večina prebranega ne vrže na tla, sploh po tem ko sem prebral toliko neumnosti v raznih revijah in vse napisano jemljem z rezervo, predvsem ker vem kako odvisni so vsi ki pišejo, vsak je od nekoga plačan za to in zelo pazijo da tudi o največjem.....ne napišejo kaj slabega, pač ne bo reklam v revijah, sponzorjev foruma in ne bodo imeli komu pisariti...prav tako morajo vsakokrat ko kaj pišejo odkriti kaj novega neznanega odličnega...

ko slišim sam in vidim si ustvarim svoje mnenje in to mi edino kaj šteje, ker sklepam da si mojih let oziroma še malo več in se verjetno celo poznama ti želim malo več kritičnosti in razmisleka...


Obstajajo dobri in manj dobri izdelki. Tudi nesmiselni izdelki se izmuznejo predvsem veliki industriji, če odmislimo kake manjše avanturiste, katerih avanture se tako hitro končajo. Kar več kot očitno ni slučaj Pear Audio. Tudi se mi ne zdi, da bi bil sponzor Stereophila, hahaha. Torej je tu interes revije pošten, v interesu ljubiteljev. Ni fer k'r neki počez kakati, češ...

Kar se tiče razmisleka o slišanem - na test sem prinesel svoje plošče. Pa očitno nisem edini v tako pozitivnem odnosu do Pear gramofonov.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pernar



Pridružen/-a: Pet Jan 2014 23:56
Prispevkov: 15
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 04, 2014 15:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Re:

Re: ambasador



To si zelo lepo povedal. Ali ne bi bilo boljše, če bi vse to dopisovanje na forumu potekalo kot izmenjava izkušenj - ne pa kot ceneno, celo žaljivo 'nakladanje'. *Moderirano by Admin - žaljenje uporabnikov.

Jutri grem bolj detaljno poslušat ta novega ROBIN HOODA, bom poročal!
_________________
Lep pozdrav!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
vintagesonic



Pridružen/-a: Sre Mar 2010 17:24
Prispevkov: 1426
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 04, 2014 19:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pernar je napisal/a:
Ali ne bi bilo boljše, če bi vse to dopisovanje na forumu potekalo kot izmenjava izkušenj - ne pa kot ceneno, celo žaljivo 'nakladanje'.


Pernar je napisal/a:
Audiofrik je že malo nervozen. Mogoče bi moral spiti kozarček rujnega, pa se bi mu stanje popravilo.


O čem ti to sedaj "Pernar" moraliziraš? Kdo je tukaj slučajno žaljiv in cenen?

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pernar



Pridružen/-a: Pet Jan 2014 23:56
Prispevkov: 15
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 05, 2014 10:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vintage, tisti, ki zmerja soforumaše z verniki in podobnim samo zato, ker ne nasedajo pseudo poznavanju , blodnjam in teorijam zarote - naklada. Zlasti če zatem tiči čisti komercialni interes o čemer pri friku ne more biti nobenega dvoma.Tega sicer ni za jemati preveč resno, sam to raje obrnem na hec.Je pa zavajajoče za bolj površne poznavalce in morda za tiste, ki nimajo izkušenj na tem področju. Mnogo lepše je brati in se pogovarjati s konstruktivnimi soforumaši.
_________________
_________________
Lep pozdrav!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5982
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 05, 2014 11:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tema je Pear Audio Analogue.

Navidezni nasprotniki sami pri sebi očitno priznavate odličnost izdelkov, sicer bi tema zamrla. Razumljivo je, da nekih stvari ne moreš povedati naglas, pa se posredno preko 'divagiranja' prikimava.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 05, 2014 14:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hmm - "utegnil" sem prebrati izbrisan jacobyev post..
No, mogoče je "zgrešil" temo - lahko pa to isto prepiše v temo "Trgovci na portalu AK"... Bo sledil izbris? lp

Korekcija je sledila do posta, ki naj bi zadeve postavila na svoje mesto - ontopic in ne prepucavanjem med uporabniki.
LP
Admin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 05, 2014 16:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jacoby je napisal/a:
pinus je napisal/a:
Hmm - "utegnil" sem prebrati izbrisan jacobyev post..
No, mogoče je "zgrešil" temo - lahko pa to isto prepiše v temo "Trgovci na portalu AK"... Bo sledil izbris? lp

Korekcija je sledila do posta, ki naj bi zadeve postavila na svoje mesto - ontopic in ne prepucavanjem med uporabniki.
LP
Admin

Prepucavanja je tukaj toliko, da lahko potem izbrišeš 80% postov...

Raje bi poskrbel za nemoteno delovanje strani, namreč od vseh reklem, site kar počepne...




_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
galop



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 15:05
Prispevkov: 536
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 05, 2014 17:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tukaj se kregate glede gramofonov in nevem kaj,raje skuhajte čaj in klobase in jih nesite gasilcem ali ostalim ki se že par dni na mrazu j****o da sploh kaj funkcionira...
_________________
vintage , Diy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Naslednja
Stran 3 od 16

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe