Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Dynaudio
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
polanc



Pridružen/-a: Pet Dec 2013 21:00
Prispevkov: 40
Kraj: Sevnica

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 22, 2013 13:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja meni je Žagar zagotovil,da so originalne membrane nazaj vgrajene,dela lepo,vsaj za moja 48 let stara ušesa.Imam pa starejše komponente Yamaha ,končna stopnja,eq in predojačevalec,kupljene okoli leta 1985.
Malo sem brskal po forumu in skoraj nisem opazil komponent Yamaha v vaši uporabi.So pod nivojem kvalitete ali???
LP Iztok
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 554 028
ma_coule



Pridružen/-a: Tor Apr 2010 23:27
Prispevkov: 370
Kraj: south of the border

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 23, 2013 17:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

diyfreak je napisal/a:
Glede menjave obrob bi samo opozoril, da če jih že date na servis k Žagarju mu naročite naj zamenja dotrajane z originalnimi !!!! Kolegoma je na Dynaudio namontiral neke svoje in to ni več bil bas ampak srednjetonec.Pa ne rečem da je slab mojster edino na take zadeve ga je treba opozorit.

Kot že nekoč pojasnjeno so, žal, tudi moje izkušnje bile takšne...
Ni pa problem na ebay dobiti originalnih "penastih" obrob za 30W54.
Sam sem jih prvič vozil na popravilo kar k Ivasu v ZG.

ZZ & FF Exclamation
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1087
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 23, 2013 17:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ma_coule je napisal/a:
diyfreak je napisal/a:
Glede menjave obrob bi samo opozoril, da če jih že date na servis k Žagarju mu naročite naj zamenja dotrajane z originalnimi !!!! Kolegoma je na Dynaudio namontiral neke svoje in to ni več bil bas ampak srednjetonec.Pa ne rečem da je slab mojster edino na take zadeve ga je treba opozorit.

Kot že nekoč pojasnjeno so, žal, tudi moje izkušnje bile takšne...
Ni pa problem na ebay dobiti originalnih "penastih" obrob za 30W54.
Sam sem jih prvič vozil na popravilo kar k Ivasu v ZG.

ZZ & FF Exclamation


zgleda ,da je žagar že več stvari zamočil...nekoč je čisto uničil ene bose 901 z preveč trdimi membranami...da ne govorim kakšen zmazek je bil z lepilom na membranah... Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vojcb



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 17:41
Prispevkov: 455
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 23, 2013 18:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ma_coule je napisal/a:
diyfreak je napisal/a:
Glede menjave obrob bi samo opozoril, da če jih že date na servis k Žagarju mu naročite naj zamenja dotrajane z originalnimi !!!! Kolegoma je na Dynaudio namontiral neke svoje in to ni več bil bas ampak srednjetonec.

Kot že nekoč pojasnjeno so, žal, tudi moje izkušnje bile takšne...

ZZ & FF Exclamation


Tudi moje... Crying or Very sad
_________________
Glasba je kot ženska, v njej lahko neizmerno uživaš......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
galop



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 15:05
Prispevkov: 536
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 23, 2013 19:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moje 30w54 je porihtal sandi in so kot novi ,vmes se je odtrgala žica ki gre na tuljavo ki je alu in je tudi to popravil.Lahko samo rečem da sem vesel da takšni mojstri obstajajo , kar se pa tiče žagarja sem imel advente ki jih je obnovil in je bilo narejeno lepo ,tudi tuljave za kretnice navije dobro ,tako da nimam pripomb.Kar pa se tiče diynaudio - vedno so imeli za moje pojme dober zvok ,od samogradenj do tovarniških zvočnikov.
_________________
vintage , Diy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polanc



Pridružen/-a: Pet Dec 2013 21:00
Prispevkov: 40
Kraj: Sevnica

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 23, 2013 23:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kdo pa je ta mojster Sandi??
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 554 028
diyfreak



Pridružen/-a: Pon Okt 2011 23:29
Prispevkov: 489
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 24, 2013 00:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi jaz, če sam ne morem, dam porihtat Sandiju. Je res pravi mojster.
Če rabiš kontakt mi sporoči na zs
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
diyfreak



Pridružen/-a: Pon Okt 2011 23:29
Prispevkov: 489
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 24, 2013 00:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Polanc praviš da imaš za AXIS-e že nareta ohišja, si mogoče razmišljal, da bi v njih vgradil kakšne low cost driverje ? Se mi zdi škoda ohišij da samevajo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polanc



Pridružen/-a: Pet Dec 2013 21:00
Prispevkov: 40
Kraj: Sevnica

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 16, 2014 22:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdaj mam pa en hud,beri denarno požrešen projekt,ki mi je preprečil tole končat in bi ohišja prodal,za normalen dnar
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 554 028
diyfreak



Pridružen/-a: Pon Okt 2011 23:29
Prispevkov: 489
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 16, 2014 22:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vso srečo Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polanc



Pridružen/-a: Pet Dec 2013 21:00
Prispevkov: 40
Kraj: Sevnica

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 16, 2014 22:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Slike si videl,kolko pa je po tvojem primerna cena,ker sem jaz malo ven iz tega.Bolj jadrnice spremljam Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 554 028
makra28



Pridružen/-a: Pet Dec 2009 11:07
Prispevkov: 107
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 17, 2014 17:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Polanc, daj še meni pošlji slike ohišij Axis-a 5. Me malo zanima.
Tudi sam sem v 80h izdeloval SAMove SBI enke, a za vraga nikoli ni dobro špilalo. Problem je bil v kretnici, sem toliko eksperimentiral s tistimi kretnicami, da je enkrat odneslo kondl - dobesedno eksplodiral je.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 051669524
JanezBlond



Pridružen/-a: Sre Okt 2009 9:50
Prispevkov: 179
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 17, 2014 20:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

makra28 je napisal/a:
Polanc, daj še meni pošlji slike ohišij Axis-a 5. Me malo zanima.
Tudi sam sem v 80h izdeloval SAMove SBI enke, a za vraga nikoli ni dobro špilalo. Problem je bil v kretnici, sem toliko eksperimentiral s tistimi kretnicami, da je enkrat odneslo kondl - dobesedno eksplodiral je.


Pri SBI so precej komplicirali s kretnicami 4. reda, pa še cel kup tiskarskih škratov je bilo v načrtih kretnic, zato kaka stvar ni igrala tako kot treba.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 17, 2014 21:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

To pa ne drži. Je pa bilo potrebno zelo natančno sledit navodila, to pa ja.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
JanezBlond



Pridružen/-a: Sre Okt 2009 9:50
Prispevkov: 179
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 18, 2014 12:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zakaj je bilo pa potem naknadno objavljenih ful nekih popravkov v rubriki pisma bralcev (ne vem točnega naslova rubrike)?
Jaz sem gradil kar nekaj njihovih sistemov in sem moral kar redno kupovati revijo, ker je bilo naknadno objavljenih precej popravkov in dopolnitev.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Stran 2 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe