Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

HI-FI Dogodki
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 12, 2009 08:27    Naslov sporočila: HI-FI Dogodki Odgovori s citatom

V tej temi pišemo, kje se kaj dogaja, HI-FI predstavitve, Showi, srečanja...

Začnimo z jutrišnjim dnem in sicer v petek 13.03.2009 in soboto bo v hotelu LEV predstavitev zvočnikov 5090 in amplifikacije serije 370 podjetja System Fidelity. Vstop je prost. Prisotni bomo člani portala Audio Kontakt.

Koliko vas pride, pa da gremo potem še na kakšno drinko? Jaz pridem jutri (13..03.)okoli 16-16:30, odvisno kje bom parkiral.

LP
Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY


Nazadnje urejal/a trancedeejay Čet Mar 12, 2009 16:03; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 12, 2009 15:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V kolikor bi se kdo s KR rad peljal do LEV-a me lahko kontaktira.
LP
Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LonelyGuy



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 14:14
Prispevkov: 36
Kraj: My litle world

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 12, 2009 16:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ker moramo povečati število oseb v osebnih avtomobilih, katera pridejo v ljubljano se ti bom pridružil Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 19, 2009 14:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ahm, dolgčas. Nobene pametne debate na forumu. Zadnja je bila tista o pečeh na drva Smile.

Se ne bo nihče okorajžil in napisal kaj na temo predstavitve Sistem Fidelity prejšnji teden? Slike so, kaj pa zvok? Je bilo tako slabo?

Matej, WE'RE ALL EARS !!!

V.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 19, 2009 14:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vili, ti maš preveč časa. Very Happy
Delamo na novi verziji portala, tako da....
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 19, 2009 15:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Matej, ko sem bil jst v tvojih letih tudi nisem imel časa. Ampak zato ker sem za kiklami letal. Delo je bilo čisto pos(t)ranska stvar.

Relax, man!
V.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 19, 2009 15:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

HI
Za kiklami sem nehal letat 6 let nazaj. Trenutno samo delam, delam, delam.......delam kot zamorc. Delam od 07:00 do 01:00
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 19, 2009 15:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trancedeejay je napisal/a:
HI
Za kiklami sem nehal letat 6 let nazaj. Trenutno samo delam, delam, delam.......delam kot zamorc. Delam od 07:00 do 01:00
Have a nice Day

Matt


6 let! Matej, ožent se bo treba ... sicer pa je tvoja jeseni šopek ulovila ... tko, da pričakujemo kako veselje v prihodnje ...
V.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 19, 2009 18:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hi_musica je napisal/a:
Se ne bo nihče okorajžil in napisal kaj na temo predstavitve Sistem Fidelity prejšnji teden? Slike so, kaj pa zvok? Je bilo tako slabo?

Predstavitve sem se načrtno udeležil v soboto malo po dvanajsti uri. Da ne bi bilo gužve in bi lahko spustil svoj material.
Najprej sem poslušal, kar je DJal Andrej(konstruktor)-jazz,blues, nekaj klasike. Sistem se je solidno odzival na izbrani program. Pozitivno presenečem sem bil nad kakovostjo predvajanja bobnov ! Sploh v meni nepoznanem blues komadu in Take Five(D.Brubeck), kjer pa mi je sax P. Desmonda zazvenel preveč zamegljeno.

Na vrsto je prišel moj material. Najprej posnetki iz LPjev.
L.Armstrong(plays King Oliver) je bil OK, Codona tudi, duet D.Cherry/Ed Blackwell (ECM-El Corazon) pa zanič-preveč je bobnelo.Hm, pa tu so bobni, ki sem jih prej hvalil, imeli glavno vlogo?
Kot zadnji so bili na vrsti moji posnetki.
Sabir Mateen (Tunjice) je zadonel veliko preveč, sploh ko je igral klarinet. Posnetek istega saksofonista v graškem klubu(close miking) je bil čisto nekaj drugega. Čarangi (posnetek na odprtem) je izvenel zelo dobro-sem pa prvič slišal tihi pogovor med glasbenikoma ! Zdej, ali sistem malce poudarja tam nekje od 1Khz do nekaj Khz, ali pa drugi sistemi tega niso sposobni predvajati je diskutabilno. Klavir in Arvo Part. B.Goriška iz Cerkna je bil slab, Adrabesa iz škofjeloške kapelica boljša ...

Končna ocena? Na trenutke mi je deloval sistem zelo dobro, drugič slabo. Kdo je krivec za te slabe trenutke ne vem. Če rečem kabli, bom takoj deležen "gnojenja". Verjetno bom pri Corradu še enkrat poslušal sistem v kakšni spremenjeni konfiguraciji.

Poslušal sem v drugi in tretji vrsti(v prvi mi je bilo preostro).
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Stefi



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 17:58
Prispevkov: 116
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 20, 2009 17:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Očitno nas je prišlo na prezentacijo malo forumašev ali pa ni pravega veselja za pisanje mnenj.

Tudi jaz sem poslušal v drugi vrsti, ker mi prva nekako ni ustrezala, bolj zadaj pa je zmanjkalo detajlov (pa sem v primerjavi z Iztokom pravi amater v ocenjevanju zvoka, tako da si to svojo izbiro lahko nekako štejem v čast).

V celoti je bil zvok nenaporen za poslušanje, včasih morda za moj okus premalo odprt, vsaj na meni poznanem glasbenem materialu.

Sicer pa konstuktorju in dizajnerju vse čestitke, začetek je obetaven, izboljšave so možne.
_________________
Lp, Stefi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 21, 2009 10:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozabil sem še omeniti, da zelo cenim delo Erika Kalinskega in Andreja Peršina. To delata brez pretiranega hvaljenja, kar je za naše razmere čista rariteta!
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 21, 2009 20:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Oj družba!

Ta vikend se bo v Zagrebu odvijal spomladanski hifi show. Več informacij tukaj.

Se vidimo?

Vprašanje za admina... ali je mogoče za zanimive audio evente, kot so showi, razne predstavitve, demoti, itd. odpreti nov forumski razdelek (kot je to hifi, domači kino, diy, hifi dodatki, glasba), da bi se najave, fotke in vtisi forumašev zbirali vsi na enem mestu?

Sčasoma se bo tega nabralo kar nekaj. Samo letos je tukaj Zagreb, nato majski Munchen, potem jesenska Ljubljana in Zagreb, vmes verjetno še kaj, sčasoma pa bo vse skupaj v množici drugih tem postalo nepregledno in se pozabilo, kar bi bilo škoda.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 22, 2009 08:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Torej od danes 22.4. do petka 24.4. potekajo Audiofilski dnevi v Pear Audio. Vsak lahko prinese s sabo kar hoče, če ima kakšna vprašanja lahko vpraša karkoli. Nekateri bomo šli verjetno že danes tja.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 05, 2019 16:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Po 41 letih je zapustil firmo.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LBaudio



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Prispevkov: 829
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 06, 2019 11:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

15-16.6 - Kranj

Srecanje ljubiteljev avtoakustike in EMMA SQ/SPL(european mobile multimedia association) - sound quality + SPL, dBDrag tekmovanje (SPL)

EMMA SQ se bo odvijal samo v Nedeljo!
Vabljeni
_________________
For Fast Moving Concerts

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe