Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

HDMI - COMPONENT

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
navi



Pridružen/-a: Sre Jul 2008 17:57
Prispevkov: 78
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 04, 2009 00:58    Naslov sporočila: HDMI - COMPONENT Odgovori s citatom

Zanima me, ali bi delovalo:

komponenta (na primer DVD ali motorola 1910) se s HDMI kablom poveže na resiver, resiver pa povežemo na plazmo z analognim komponentnim kablom.

Je kakŔna možnost, da bi dobil sliko na plazmi?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 04, 2009 01:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pomoje odvisno od resiverja:)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
navi



Pridružen/-a: Sre Jul 2008 17:57
Prispevkov: 78
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 04, 2009 01:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ali je mogoĆØe kdo uspel z onkyem 875?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frodo



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 0:29
Prispevkov: 206
Kraj: Miklavž na dr. polju

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 08, 2009 23:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne , to ne gre. Iz HDMI ne moreÅ” pretvorit v analogno (komponentno) povezavo. To ne zna noben receiver na trgu. Znajo samo analogno v digitalno. Obratno pa ne. Po moje zaradi Hollywooda, kao da se ne bi dalo snemat iz HDMI-ja v komponentni ipd., ne vem....

Zakaj pa bi to rad naredil???
Saj ĆØe na plazmi nimaÅ” HDMI ali DVI povezave paĆØ vse poveži z komponentnim kablom. Ali ta Motorola nima komponentnega izhoda?


LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drmare



Pridružen/-a: Ned Feb 2009 11:24
Prispevkov: 17
Kraj: MavĆØiĆØe

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 22, 2009 11:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni,


sem nov na forumu in imam nekaj vpraŔanj (nisem odpiral nove teme, sem si sposodil sorodno):

Imam PC - LCD TV povezano z navadnim kablom za PC monitorje. Nabavil sem grafiĆØno kartico Saphire 4850, ki podpira HDMI + 7.1 zvok. Zanima me ali bo boljÅ”a slika, ĆØe bom povezal PC in LCD TV s HDMI kablom? Reciverja Å”e nimam (hiÅ”ni kino je v planu)!

ObstojeĆØa povezava mi na LCD ju dovoljuje resolucijo 1024 x 768! Ali se lahko s HDMI povezavo nastavi veĆØja resolucija na TV! televizor je Sony KDL - 52W4500 (ful HD)

Zanima me, ker stane kabel caa 100ā‚¬ (15 m, postavitev PC - TV je diagonalno in ni možno drugaĆØe). ƈe je povezava HDMI boljÅ”a, potem se mi zdi stroÅ”ek upraviĆØen, drugaĆØe pa ne!

LP Marko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 22, 2009 12:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Slika preko HDMI je boljŔa kot preko VGA. Sam imam 40" 4500tko od Sony in je slika DVI-HDMI kot bi imel normalen monitor. Pri VGA so sence.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
damjan80



Pridružen/-a: Ned Jan 2009 9:56
Prispevkov: 11
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 23, 2009 11:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

definitivno se ti splaĆØa, ker boÅ” izkoristil polno resolucijo tvja ki je 1080p. Pri taki sliki se lahko zjoĆØeÅ” od sreĆØe, vsaj jaz sem se Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 23, 2009 13:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

VGA ne gre do polne resolucije? ƈudno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
damjan80



Pridružen/-a: Ned Jan 2009 9:56
Prispevkov: 11
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 23, 2009 13:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

vga ima max do 720p
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 23, 2009 15:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni je delal ekran na 2048x1536 preko VGA.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drmare



Pridružen/-a: Ned Feb 2009 11:24
Prispevkov: 17
Kraj: MavĆØiĆØe

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 23, 2009 17:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence. je napisal/a:
VGA ne gre do polne resolucije? ƈudno.


ƈe na PC nasravim veĆØjo resolucijo mi na LCD napiÅ”e UNSUPORTED SIGNAL - ĆØrna slika!

Vsekakor bom nabavil HDMI kabel....

hvala za odgovore!

LP Marko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drmare



Pridružen/-a: Ned Feb 2009 11:24
Prispevkov: 17
Kraj: MavĆØiĆØe

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 23, 2009 17:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence. je napisal/a:
VGA ne gre do polne resolucije? ƈudno.


ƈe na PC nasravim veĆØjo resolucijo mi na LCD napiÅ”e UNSUPORTED SIGNAL - ĆØrna slika!

Vsekakor bom nabavil HDMI kabel....

hvala za odgovore!

LP Marko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe