Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Servis audio naprav
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
piaggioitaly



Pridružen/-a: Sob Jun 2012 6:13
Prispevkov: 142

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 23, 2012 11:18    Naslov sporočila: Servis audio naprav Odgovori s citatom

Živjo, prihajam iz Gorenjske natančno iz Radovljice, imam ojačevalec vintage Marantz 1090 pa mi nagaja potenciometer za glasnost, sedaj me pa zanima a mogoče kdo ve a obstaja kakšen mojster tu okoli, ki bi zadevo lahko popravil tako kot se spodobi. Je cel kup štromarčkov tuki samo so bolj kar neki. Potreboval bi res nekoga kvalitetnega mojstra.



l.p.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1087
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 23, 2012 15:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

tega mojstra pokliči...040 257 179...

..mal heca...

mimgrede ..upam,.da bosta moja marantza vseeno na vrsti pred tvojim... Laughing Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ducar



Pridružen/-a: Sob Apr 2012 13:13
Prispevkov: 611
Kraj: Ardro

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 27, 2012 11:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni, morda kdo ve, kje servisirajo Revox ali Studer aparature? Mislim, da je na B226 šel laser v tri marjetice. Se je pač odločil, da ne čita.
_________________
Canta e Cammina
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mito11



Pridružen/-a: Sre Avg 2011 12:06
Prispevkov: 152
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 27, 2012 14:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vprašaj v http://www.lalisound.com/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041955456
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 27, 2012 18:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ducar je napisal/a:
Pozdravljeni, morda kdo ve, kje servisirajo Revox ali Studer aparature? Mislim, da je na B226 šel laser v tri marjetice. Se je pač odločil, da ne čita.


težko dobavljiv laser...Philips CDM 1...že rabljenim gredo cene proti 300 evrov...vseeno poizkusi...mogoče ni laser...
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ducar



Pridružen/-a: Sob Apr 2012 13:13
Prispevkov: 611
Kraj: Ardro

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 27, 2012 21:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, dal ga bom na Studer servis ( Studer A727 je pravzaprav profi varianta B226 ). Če ne bo rešitve, kupim pač na netu nov B226 ali A727 player. Zaradi nostalgije ohranjam Tandberg in Revox/Studer kompleta. Hvala za priporočila.
_________________
Canta e Cammina
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
saso



Pridružen/-a: Čet Jan 2013 17:22
Prispevkov: 3
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 24, 2013 17:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Piaggioitaly in drago67, zanima me ali sta porihtala svoja marantza. Zanima me še kako dolgo sta čakala na popravilo. Sam imam marantz pm84mk2 in občasno ne dela ali pa hrešči ( razen na CD direct ) levi kanal za zvočnike.

l.p.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1087
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 24, 2013 19:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

saso je napisal/a:
Piaggioitaly in drago67, zanima me ali sta porihtala svoja marantza. Zanima me še kako dolgo sta čakala na popravilo. Sam imam marantz pm84mk2 in občasno ne dela ali pa hrešči ( razen na CD direct ) levi kanal za zvočnike.

l.p.


moj 2275 sedaj poje kot slavček..... Laughing Laughing
jaz nisem dolgo čakal.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
piaggioitaly



Pridružen/-a: Sob Jun 2012 6:13
Prispevkov: 142

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 25, 2013 13:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moj pa poje kot Ema Prodnik Very Happy
Ustiman v nulo, tri dni
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
saso



Pridružen/-a: Čet Jan 2013 17:22
Prispevkov: 3
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 25, 2013 15:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za odgovor.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1078
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 25, 2013 17:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

a tkole : http://www.youtube.com/watch?v=0oOOIkc2oMk Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
piaggioitaly



Pridružen/-a: Sob Jun 2012 6:13
Prispevkov: 142

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 25, 2013 18:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nastelan samo za zupco Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
saso



Pridružen/-a: Čet Jan 2013 17:22
Prispevkov: 3
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 25, 2013 20:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Drago67, vidim da na bolhi prodajaš fronte za Marantz receiverje, ali veš kje dobiti fronto za Marantz ojačevalnik PM 84mk2?
l.p.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1087
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 27, 2013 14:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

saso je napisal/a:
Drago67, vidim da na bolhi prodajaš fronte za Marantz receiverje, ali veš kje dobiti fronto za Marantz ojačevalnik PM 84mk2?
l.p.
.

to ne vem...vem pa kje je nekdo ,ki ti naredi 100 % kopijo,če ima original v roki... Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vintagesonic



Pridružen/-a: Sre Mar 2010 17:24
Prispevkov: 1426
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 27, 2013 17:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

drago67 je napisal/a:
saso je napisal/a:
Drago67, vidim da na bolhi prodajaš fronte za Marantz receiverje, ali veš kje dobiti fronto za Marantz ojačevalnik PM 84mk2?
l.p.
.

to ne vem...vem pa kje je nekdo ,ki ti naredi 100 % kopijo,če ima original v roki... Wink


To bi tudi mene zanimalo Wink . Kaj pa cena ?

Mimogrede Drago, imaš slučajno kakšen plastični pokrovček tipk za prodajo ki so na Marantzovih receiverjih? Meni je nekega dne iz neznanega razloga izginil.

Recimo kot je

http://www.ebay.com/itm/1-USED-Marantz-knob-push-button-OEM-/321062207676?pt=US_Record_Player_Turntable_Parts&hash=item4ac0cc80bc

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Stran 1 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe