Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Yamaha problem

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
krcko



Pridružen/-a: Čet Avg 2011 12:26
Prispevkov: 9
Kraj: trzin

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 09, 2013 15:46    Naslov sporočila: Yamaha problem Odgovori s citatom

Pozdravljeni.

Doma imam yamahin receiver rx-v 2600. Pred približno dvema mesecema, se mi je receiver ko sem ga ugasnil z daljincem po dveh ali treh minutah sam vklopil nazaj in to ponovil cca 3x, tako da sem ga moral ugasniti roĆØno na glavnem stikalu spredaj.
Do danes je delal normalno, danes ga pa nisem mogel vklopiti niti z daljincem niti na glavnem stikalu spredaj. uspelo mi je Ŕele ko sem mu za trenutek prekinil napajanje. Sedaj trenutno dela normalno.
Ali se komu sanja kaj se mu dogaja oz. je že kdo imel podoben primer?

hvala in lp matevž
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: LaŔko

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 09, 2013 16:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Možno je da je problem v vklopnem releju. Imel nekoc nekaj podobnega na eni drugi znamki, da je trokiral rele.

lp, d.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 09, 2013 18:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Treba bo odpret in spihat ĆØipovje pri IR sprejemniku, oĆØitno inducira in moti. Lahko pa je v sobi ena nova zadeva, ki oddaja IR svetlobo, pa ne veÅ”. To je znana Yeba na SIOL komunikatorju, kjer pomaga selotejp ĆØez sperejemno diodo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krcko



Pridružen/-a: Čet Avg 2011 12:26
Prispevkov: 9
Kraj: trzin

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 22, 2013 15:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No pa da Å”e dokonĆØam zgodbo Sad

Naslenji dan se je vklopil Ŕele po parih minutah izklapljanja iz napetosti, tako da sem ga odnesel na yamahin servis.
Aparat je bil v parih dneh popravljen, problem naj bi bil (nevem ĆØe bom toĆØno napisal) v kondenzatorju-ih ker z leti oslabijo pri vklopu zazna preveliko tokovno porabo, se aparat preventivno izklopi.
Tako nekako sem razumel pa Ŕe nekaj malega je delalo problem.

V glavnem sedaj spet dela tako kot mora

Hvala za pomoĆØ in lp matevž
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
micko666



Pridružen/-a: Čet Jun 2012 10:54
Prispevkov: 92
Kraj: Medvode

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 22, 2013 16:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Si ga odnesel na garancijo ali samoplaĆØniÅ”ko? ƈe je Å”lo za slednje, mi prosim povej, koliko te je stalo. Hvala Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krcko



Pridružen/-a: Čet Avg 2011 12:26
Prispevkov: 9
Kraj: trzin

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 23, 2013 14:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem se znebil 150 eur, sam je kar dobra maŔina tako da drugega izhoda ni bilo.

lp matevž
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe