Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Sejem gramofonskih plošč
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 08, 2011 15:14    Naslov sporočila: Sejem gramofonskih plošč Odgovori s citatom

2. mednarodni sejem gramofonskih plošč in filmskih plakatov
KUD France Prešeren
Ljubljana , Trnovo , Karunova 14
17. in 18. IX 2011.
10.00 do 18.00
prodaja , menjava , odkup : LP , single , CD

VSTOP PROST

info: Davor 031 750021
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 16, 2011 16:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Very Happy JUTRI Very Happy
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 17, 2011 20:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

a je gdo kupil kakšen dober LP ali CD ????
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Wolumen



Pridružen/-a: Ned Jun 2009 11:46
Prispevkov: 345
Kraj: Škofija loka

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 18, 2011 08:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz ne hodim več po sejmih,ker me zmeraj na.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 18, 2011 09:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kupil samo ta dva cd-ja. Spil pa zelo dolgo 2 urno kavo z vintagesonicom. Pri nas vintage fanih zgodb ne konca ne kraja. Super dečko-respect.

_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 18, 2011 21:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo, tudi jaz sem končno ujel enega od sejmov... Če sem čisto odkrit, sem mislil, da bodo ponudniki tudi na dvorišču, a je bila druščina razen enega prodajalca varno pod streho... Lahko pokupiš cele škatle, ampak ne vem, če ima smisel...

Sam sem imel srečo, saj sem končno prišel do plošče George-a Harrisona Wonderwall Music, ki sem jo iskal od konca 80-ih let, ko je kolega "izgubil" mojo vinilko... In to za borih 9€ (na Amazonu je cena nekajkrat višja) in pa še nekaj iskanih plošč iz mladosti... npr. S.O.D. (kar pa je daleč od audiofilije - čisti hardcore...)...

To je pa tudi vse... Malce pogrešam te sejme, ki bi lahko bili večkrat na leto...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vintagesonic



Pridružen/-a: Sre Mar 2010 17:24
Prispevkov: 1426
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 18, 2011 22:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:
Kupil samo ta dva cd-ja. Spil pa zelo dolgo 2 urno kavo z vintagesonicom.


Tudi tebi hvala za prijetno druženje in "vintage coffe". Upam, da ti bo nova pridobitev v verigi SAE komponent v osebno zadovoljstvo. Zbirka je res impresivna, kakor tudi vsi dodatki, ki so plod tvojih lastnih dodelav.Čestitam.

Kar se tiče nakupa vinilk in Cd-jev sem bil včeraj malce skromnejši. Dobil sem nekaj vinilk in zanimiv DVD, ki ga v bistvu sploh nisem iskal, ampak mi je prišel pod roko čisto slučajno.




Odličen koncert, vrhunska kamera,luč in video montaža ter zelo dober tonski posnetek.

Mimogrede, originalna vinilka prve serije Tomaža Pengova - Odpotovanja se je prodajala za 250€. Mislim da fantje malce pretiravajo, kljub raritetam.

LP

Vintagesonic
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 18, 2011 23:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

vintagesonic je napisal/a:
Mimogrede, originalna vinilka prve serije Tomaža Pengova - Odpotovanja se je prodajala za 250€. Mislim da fantje malce pretiravajo, kljub raritetam.


Sem opazil. Imeli so tudi tisto drugo verzijo (rjave barve)... Na pogled je bil ovitek precej zmahan, če sem prav opazil...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 22, 2012 18:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Z MAJHNO ZAMUDO :

5. mednarodni sejem gramofonskih plošč
KUD France Prešern
Ljubljana , Trnovo , Karunova 14
22. in 23. septembra 2012
od 10. do 18. ure
vstop prost
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
oilpower



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 2:13
Prispevkov: 133
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 23, 2012 00:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja fino no!! Evil or Very Mad Škoda, ker ni kdo to vsaj kakšen dan prej objavil Confused

Pridem pa vsaj jutri malo pofirbcati.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 23, 2012 11:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fjaka je napisal/a:


5. mednarodni sejem gramofonskih plošč
KUD France Prešern
Ljubljana , Trnovo , Karunova 14
22. in 23. septembra 2012
od 10. do 18. ure
vstop prost

_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 24, 2012 00:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kar nekaj dobrega sem dobil na sejmu, npr. Oliver Nelson:More Blues an the Abstract Thruth,Tadič-Šerbedžija, pa Gerrz Mulligan+Johhny Hodges, Eberhard Webber: Yellow Fields, Jiri Stivin ... in biserček:Helidonov vinil elektronika Bor Turela ! Krasno...
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
oilpower



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 2:13
Prispevkov: 133
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 24, 2012 16:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi jaz sem nekoliko povečal zbirko LPjev Cool .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Bwaze



Pridružen/-a: Tor Okt 2011 20:59
Prispevkov: 408
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 24, 2012 20:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mah, jaz sem razočaran nad cenami (ob)rabljenih vinilk na koncu podlegel štantu od On Parole (novi LPji, izključno metal). Rolling Eyes
_________________
Pezzer Ritter Wenne Knecht!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janzi



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 8:45
Prispevkov: 1021
Kraj: GROSUPLJE / LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 24, 2012 20:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Samo za pol urice vletel malo ... a vseeno nabavil ploščo, ki jo
že dolgo iščem ! Very Happy

Ni ravno mint condition a je vseeno dobro ohranjena ! Laughing


_________________
''You can hear a lot by listening !!''
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
Stran 1 od 10

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe