Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

zvočnik servis
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
kaljetko



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:14
Prispevkov: 106
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 11, 2010 19:35    Naslov sporočila: zvočnik servis Odgovori s citatom

hi..imam odlične zvočnike - TANNOY 631 SPECIAL EDITION - eden je delno v okvari oziroma - igra samo visok ton - ali kdo ve za koga ki zvočnike popravlja..in da ni preveč- drag ?
hvala -
kaljetko
/ 031 375 777 /
_________________
kaljetko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igor0203



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 12:33
Prispevkov: 638
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 11, 2010 19:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lahko ga neseš v Vklop na servis.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
GoldProf



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 15:15
Prispevkov: 527

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 12, 2010 07:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Povprašaj na tem naslovu:

http://www.zagaraudio.com/

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
markoni



Pridružen/-a: Pon Mar 2009 23:09
Prispevkov: 541
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 12, 2010 09:39    Naslov sporočila: Re: zvočnik servis Odgovori s citatom

kaljetko je napisal/a:
hi..imam odlične zvočnike - TANNOY 631 SPECIAL EDITION - eden je delno v okvari oziroma - igra samo visok ton - ali kdo ve za koga ki zvočnike popravlja..in da ni preveč- drag ?
hvala -
kaljetko
/ 031 375 777 /



Pokliči Croma Servis na 041634997. Nekaj tannoy enot na zalogi ima !!!!!!!
_________________
Only trust your hart (ears) ! Elephant man ......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 12, 2010 12:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pokliči Borisa v Nel audio.
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ajoz



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 19:39
Prispevkov: 17
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 22, 2010 11:12    Naslov sporočila: popravilo Odgovori s citatom

Uporabil bom kar tole temo ki je že na forumu.
Zanima me če mi lahko kdo pove kje je servis za JBL oz. kdo jih popravlja. Šel je namreč globokotonec (708C).
Zdaj nevem kaj se bolj splača, kupiti novega ter ga zamenjati ali ga popraviti?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 22, 2010 11:19    Naslov sporočila: Re: popravilo Odgovori s citatom

ajoz je napisal/a:
Uporabil bom kar tole temo ki je že na forumu.
Zanima me če mi lahko kdo pove kje je servis za JBL oz. kdo jih popravlja. Šel je namreč globokotonec (708C).
Zdaj nevem kaj se bolj splača, kupiti novega ter ga zamenjati ali ga popraviti?


"Šel je globokotonec" je preveč splošen opis težave, da bi ti kdorkoli lahko konkretneje odgovoril. Kaj je narobe: je strgano vpetje membrane, je odstopilo navitje zaradi pregretja (značilno prasketanje ob premikanju membrane), se morda sploh nič ne sliši... potrebujemo detaljnejši opis okvare.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 22, 2010 11:27    Naslov sporočila: Re: popravilo Odgovori s citatom

ajoz je napisal/a:
Uporabil bom kar tole temo ki je že na forumu.
Zanima me če mi lahko kdo pove kje je servis za JBL oz. kdo jih popravlja. Šel je namreč globokotonec (708C).
Zdaj nevem kaj se bolj splača, kupiti novega ter ga zamenjati ali ga popraviti?


Tudi meni je nekoč uspelo pretrgati membrano na JBL wooferju. Servis mi je za takratnih 5000SIT naredil Boris Breskvar iz Ljubljane (NEL AUDIO). Odlično popravljeno!

V.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajoz



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 19:39
Prispevkov: 17
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 22, 2010 13:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ma menbrane so ok, zamenjane ne dolgo nazaj, pomoje je šlo navitje...
zvočnik ne kaže nobenih znakov delovanja, ne hrešči in ne premika se nič, tudi če pojačam samo bas na ojačevalcu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
11duc



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 22:40
Prispevkov: 84
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 22, 2010 14:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ima kdo kontakt od nel audio?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 22, 2010 16:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ajoz je napisal/a:
ma menbrane so ok, zamenjane ne dolgo nazaj, pomoje je šlo navitje...
zvočnik ne kaže nobenih znakov delovanja, ne hrešči in ne premika se nič, tudi če pojačam samo bas na ojačevalcu.


Če ne da prav nobenega glasu od sebe, potem se je najbrž pretrgala pletena žička, ki vodi od navitja na priključno letev na ogrodju zvočnika.

Ali si zvočnik vzel iz boxa in pogledal tudi kretnico? morda pa je na kretnici kaj narobe Rolling Eyes . Poročaj...
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajoz



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 19:39
Prispevkov: 17
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 22, 2010 17:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kretnica deluje, sem še kar zamenjal zvočnika in je drug delal bp ta pa ne. Tako sumim sam zvočnik, bom pa pogledal še za te dve pleteni žički če sta kje iztaknjeni ali prekinjeni, ter kasneje poročal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
peterpan



Pridružen/-a: Pon Feb 2011 15:20
Prispevkov: 335
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 03, 2012 10:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V petek je imela žena obiske, ki so s seboj pripeljali 3 leta starega mulčka. Mene takrat žal ni bilo doma. Sem pa danes opazil, da je nekdo pritisnil notri oba "dust cap-a" (izbočen del na sredini bas enot). Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Koga v LJ oz. okolici bi priporočali za popravilo? Enota je narejena iz čudne mešanice papirja.

Najlepša hvala za predloge.

PS. Zadnje čase se me drži smola z audio opremo in popravili... za zjokat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1407
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 03, 2012 11:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vbočen Dust cap se lahko popravii s selotejpom ali vakumom, vse se seveda dela previdno..
_________________
Lp
Bernard
--------------
Live and let live.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 03, 2012 11:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mogoče ne 100% vendar najcenejše in najmanj boleče.

_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe