Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nekaj vpraÅ”anj in sistem do 500ā‚¬
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
guliwer



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 17:02
Prispevkov: 26
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 18, 2009 17:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

samogradnja ne pride v poÅ”tev...živim namreĆØ v bloku in težko kar koli delam hrupnega tukaj
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
roger



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 9:48
Prispevkov: 32
Kraj: MS-okolica

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 18, 2009 17:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Aha Å”koda. Ker vidim, da nisi zahteven glede kvalitete zvoka oz. sistema bi ti priporoĆØal nekaj rabljenega, ni ti treba veliko komplicirati, ĆØe pa nisi ziher pa vpraÅ”aj na forumu.

Glede formata FLAC se ti pomoje ne splaĆØa obremenjevati, ker se razlika v mp3 in breizgubnem formatu sliÅ”i pri boljÅ”ih sistemih. Pri mojem sistemu je razlika komajda opazna, vendar imam kljub temu veĆØina glasbe v FLAC. Težava je tudi v tem, da potrebujeÅ” kar nekaj ĆØasa, da najdeÅ” vse svoje najboljÅ”e pesmi v breizgubnem formatu, zavzame veliko prostora na disku in slabost je to, da ga ne predvaja cd/dvd/mp3 player. Nekatere pesmi ne najdem v breizgubnem formatu, vendar vseeno uživam tudi ĆØe so v mp3!

Ugibam, da ne rabiÅ” ravno glasne zvoĆØnike, ĆØe živiÅ” v bloku Razz
_________________
/roger/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
guliwer



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 17:02
Prispevkov: 26
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 18, 2009 18:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

prav imaÅ” ne rabim glasnih ...želim le nekaj malo bojÅ”ega saj sem povedal...glede prostora za flac ni problem..problem je ĆØas, da jih najdem..itak pa ni problema saj bom naÅ”el mp3 z dobrim bitratom...zanima me nekaj...zgoraj omenjena kompinacija onkyo+dali concept 6....kaj gre lahko narobe...ali je možno da omenjena kombinacija sploh ne bo delovala ali zvok ne bo najbolje izkoriÅ”ĆØen ali kaj saj nimam pojma o tem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 18, 2009 18:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pomoje boÅ” z omenjeno kombinacijo zadovoljen...ni problema da kar koli ne bi delovalo ali pasalo skupaj,brez skrbi...
Pa vseeno pojdi prej posluŔat..

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
guliwer



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 17:02
Prispevkov: 26
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 19, 2009 06:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ok hvala ti aleksander... Ŕe neki me zanima...kje bi to lahko posluŔu...big bang (Lj ali bi Ŕlo tudi v NM), ali se da kje sposoditi to za domov al kako?

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 19, 2009 07:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V veĆØini big bangov se da. PlaĆØaÅ” polno ceno, izpolniÅ” obrazec. In je to to:)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Goran_82



Pridružen/-a: Pet Jul 2008 21:35
Prispevkov: 79
Kraj: Ŕtajerska

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 19, 2009 22:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ONKYO boŔ težko naŔel v Big Bang-u, ker jih ne prodajajo. Tako da boŔ moral doma testirat DALI + onkyo receiver.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
guliwer



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 17:02
Prispevkov: 26
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 20, 2009 20:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ĆØe prov razumem grem v big bang, plaĆØam zvoĆØnike in izpolnim obrazec da jih lahko vrnem al kako?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 20, 2009 21:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ja tako je ja...polna cena potem pa odneseÅ” na provo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
karil



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:55
Prispevkov: 2
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 21, 2009 23:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lepo pozdravljeni,

upam, da se lahko malce vrinem v to temo. Tudi mene zanima zvoĆØniÅ”ki sistem okoli 500ā‚¬ oz. 2.0/2.1 in ojaĆØevalec. PosluÅ”am predvsem elektronsko glasbo (predvsem se v poletnih dnevih na playlisti znajde 90% housa kjer je Bass zelo pomemben). Torej bi bilo najbrž bolje imeti 2.1 sistem z ojaĆØevalcem. Zaenkrat sem imel Yamahin ojaĆØevalec RX-460 in pa Jamotove SAT200 (50W) zvoĆØnike + Jamo bas. Staro, ko zemlja in napoĆØil je trenutek, ko so omagali. OjaĆØevalec bom porabil v dnevni sobi tako, da iÅ”ĆØem nekaj za svojo sobo 3Ɨ6m. Malo sem že splaniral, da bi si sam nekaj zgradil skupaj in bi bilo poceni in boljÅ”e (izkuÅ”nje soseda), vendar ne vem, ĆØe se bo to ravno uresniĆØilo. ZvoĆØniki naj bodo bookshelf style, ĆØe pa se najde kakÅ”na super ugodna ponudba pa bi bili lahko tudi samostojeĆØi, ker bom imel poleti na voljo veliko veĆØjo sobo na mansardi, v te majÅ”i bi se pa v izredni razmerah mogoĆØe dalo kaj spacat pa jih kam prerazporedit.

Joj, malce raztreseno sem vse skupaj napisal :S. Torej... ĆØe bi se dalo kaj ugodnega rabljenega zrihtat, ker mi je res Å”koda si pokvarit užitek Jamo produkcije s prehodom na kakÅ”en Logi z5500, ki mi ni vÅ”eĆØ.
2.0/2.1 ĆØe se da bookshelf
ojaĆØevalec
budget - 500ā‚¬?

NajlepŔa hvala za prijaznost, JK
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 22, 2009 00:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za tako veliko sobo bi si jaz raje omislil samostojeĆØe zvoĆØnike. Sploh za ta denar. VeĆØ kot polovico budgeta bi stal samo nizkotonec, potem pa ti premalo ostane za ostalo.

Novega bo bolj malo za ta denar. ƈe misliÅ” izkljuĆØno stereo ali 2.1 sistem bi ti predlagal ojaĆØevalec. BoÅ” veĆØ dobil za enak denar kot ĆØe bi kupoval reciever.

http://www.bolha.com/oglas3636320/nad-c-315-bee-stereo-integriran-ojacevalnik-nov (ta ojaĆØevalec je zakon.)

und

http://audio-kontakt.com/index.php?page=view_ad&id=317
http://audio-kontakt.com/index.php?page=view_ad&id=596
http://audio-kontakt.com/index.php?page=view_ad&id=1201

Nekaj takega. ƈe pa bi rad novo pa bo treba reeees zelo pobrskat da se nekaj najde.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
karil



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:55
Prispevkov: 2
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 28, 2009 19:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

zopet se oglaÅ”am. Kupil sem 2 Klipschova RF-82 zvoĆØnika za 270ā‚¬ po kosu v Technomarketu ter RX-V463 (5.1-Channel Digital Home Theater Receiver, 105W po kanalu). Torej zapravil sem nekaj ĆØez 800ā‚¬ in po dozdajÅ”njih posluÅ”anjih mislim, da sem za ta denar dobil to kar sem si želel. Klipschovi zvoĆØniki so res enkraten nakup za ta mali denar! Prav tako so prodajalci zelo prijazni, priporoĆØam!

Lep pozdrav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
Stran 4 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe