Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

zvocniski kabli AudioQuest Type 4+

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 17, 2008 16:38    Naslov sporočila: zvocniski kabli AudioQuest Type 4+ Odgovori s citatom

zanima me kvaliteta teh kablov..kako se vam zdi da bi sluzili z receiverjem pioneerVSX-LX70 in zvocniki Heco CELAN-800
naprej hvala za vasa mnenja..


Nazadnje urejal/a aleksander Ned Jan 18, 2009 18:05; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
DAVOR



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 17:27
Prispevkov: 454
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 17, 2008 17:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljen.

Po mojih iskuÅ”njah, precej temnega karakterja, z ĆØvrstim in moĆØim basom. Primeren za "svetle" sisteme, oz. ĆØe vas nervira zgornji spekter in bi radi zvok z mirnejÅ”im a manj zanimivim karakterjem. Vsekakor niso nevtralni zvoĆØniÅ”ki kabli, h katerim stremim sam. Na Vas pa je da se odloĆØite.
Pa Ŕe ena pripomba ...trde licne Vam znajo Ŕe kak siv las nardit.
Lep pozdrav!
_________________
KISS- Keep It Simple and Smart
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 17, 2008 18:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kje pa si jih videl?
Koliko pa stanejo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 17, 2008 18:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ma okrog 60 E..iz druge roke
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 17, 2008 18:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kaj pa tile kabli
ixos 6006 gamma geometry gold
tudi te dobim za podobno ceno..oboji 2 x 5m
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 17, 2008 18:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

drugace pa mi lahko tud svetujete kaksne naj uporabim...sam se na kable ne spoznam rauno..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 17, 2008 18:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sam uporabljam Audioquest-ove zvoĆØniÅ”ke kable, sicer nekoliko viÅ”ji model (Indigo+) in moram reĆØi, da sem ĆØisto zadovoljen z njimi. Zelo uravnotežen tonski karakter, ĆØvrst bas, transparentno sredje in visokotonsko podroĆØje. Slednje je tudi zelo "svilnato" ( to pomeni da ni zrnatosti v zvoku). Najpomembneje je, da Audioquestovi kabli nimajo visoke kapacitivnosti, kar pomeni da "prepuÅ”ĆØajo" Å”irok visokofrekvenĆØni spekter, kar pa spet pomeni živ, dinamiĆØen in transparenten zvok. Tak zvoĆØni karakter imajo verjetno vsi zvoĆØniÅ”ki kabli tega proizvajalca, tako da mislim, da ne boÅ” zgreÅ”il, ĆØe kupiÅ” nekaj iz tega "legla". Wink
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Viktor



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 13:18
Prispevkov: 108
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 26, 2009 20:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne boÅ” nikako zgraeÅ”il s temi kabli, ĆØe maÅ” rad muzikaliĆØnost in topel zvok. Pa so tudi dovolj transparentni zame. Naginjem k zvoku lamp, namreĆØ...
Upam da ti bo vÅ”eĆØ zvok, ki je skozi celoten spektar izjemno prijazen.
Jaz semsvoje Audioquest type 8 primerjal z Supra ply 3.4, ki so prav podobne cene, pa tudi s Cable Talk Talk 3 in so v primerjavi z njima Type 8 vsaj za nianso bolj melodiĆØni, bolj fluidni in toplejÅ”i...
Dal sem jih tudi v ĆØrni skin snake bužir. Smile.
Nisem ziher type 8 so bi-wire, za type 4 pa ne vem.
ƈe jih kupiÅ” bodi previden, kar nekaj prask na prsteh priĆØakuj, pa tudi take resnejÅ”e. Gre za zelo nerodno kablovje za obdelavo in terminacijo, Å”e bolj nerodno za direktno povezovanje. (solid core kabli)
SreĆØno
_________________
If everything seems to be OK, you have obviously overlooked something!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 26, 2009 22:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

So biwirig in sem zelo zadovoljen z njimi..Mi jih pa ostaja 2x3m,ker sem imel prej drugace postavljeno dnevno in sem jih sedaj skrajŔal..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe